Napolyon Sandalye Kiralama

Birçokfarklı etkinlik türünde tercih edilen napolyon sandalyeler, kullanışlı olması,konforlu olması, süsleme organizasyonlarına uyumlu olabilmesi, kibar veekonomik olması açısından ön planda. Davet, kutlama, eğlence, nikah, düğün,sünnet düğünü, nişan ve benzeri organizasyonlarınızda kiralayabileceğiniz napolyonsandalyeler, Asır Organizasyon farkıyla sizlerin hizmetinizde. İstanbul'un tümbölgeleri için napolyon sandalye kiralama hizmeti verirken, en ekonomikfiyatlarla müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Napolyon Sandalye Modelleri

Davetlilerinizietkinliklerinizde konforlu sandalyelerde ağırlamak istiyorsanız, napolyonsandalyeleri değerlendirebilirsiniz. Bolca model seçeneği ile hem eskitmeolarak hem de modern tarzdaki sandalyelerden zevkinize uygun bir seçimyapabilirsiniz. Ayrıca şeffaf napolyon sandalye, ahşap napolyın sandalye,napolyon sandalye dore, tiffany sandalye gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bumodeller hem mekan içerisindeki her türlü düzene uymakta, hem çok fazla yerkaplamamakta hem de konforlu bir oturma pozisyonu sağlamaktadır. Mekan içisüslemelerden olan masa ve sandalye süslemelerinden farklı konseptseçeneklerine kadar geniş bir kullanım özelliği sunar. Asır Organizasyon olarakfirmamız, napolyon sandalye modellerinde zengin ürün çeşitliliği ilemüşterilerine İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bulunduğunuz adrese veyaorganizasyonun gerçekleştirileceği adrese, etkinlik saatinden önce nakliyatınıda yapmaktayız. Siz rezervasyonunu yaptırdığınız an ürünleriniz belirilen zamandilimi için kullanıma hazır olacaktır. Yüzlerce adete kadar saatlik, günlükveya daha uzun süreli napolyon sandalye kiralama hizmeti için bizimlehemen iletişime geçebilirsiniz.


Napolyon Sandalye Fiyatları

Moderntasarımlar ve eskitme özel türleri ile düğün ve benzeri organizasyonlarda ençok tercih edilen ekipmanlardan birisi olan napolyon sandalyeler, oldukçaekonomik fiyatlar ve geniş model seçenekleri ile kiralanabiliyor.  Normalde bu ürünleri satın almakistediğinizde, kiralama fiyatının en az 20 katı masraf yapmanız gerekir. Fakatkısa vadeli (1 gün - 15 gün) kullanımlar için kiralama en mantıklı seçenekolacaktır. Asır Organizasyon olarak firmamız, ihtiyaç duyduğunuz adrese,belirtilen tarih içerisinde göndererek kullanıma hazırlamaktadır.Sandalyelerimiz sürekli olarak temizlik ve kontrolden geçirilmektedir.Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, sıfır ayarında malzemelertemin etmekteyiz. Napolyon sandalye fiyatları ise hangi tarihte, hangisemtte, ne kadar süre kiralanmak istediğine göre değişmektedir.