Napolyon Sandalye Kiralama

Birçok farklı etkinlik türünde tercih edilen napolyon sandalyeler, kullanışlı olması, konforlu olması, süsleme organizasyonlarına uyumlu olabilmesi, kibar ve ekonomik olması açısından ön planda. Davet, kutlama, eğlence, nikah, düğün, sünnet düğünü, nişan ve benzeri organizasyonlarınızda kiralayabileceğiniz napolyon sandalyeler, Asır Organizasyon farkıyla sizlerin hizmetinizde. İstanbul'un tüm bölgeleri için napolyon sandalye kiralama hizmeti verirken, en ekonomik fiyatlarla müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Napolyon Sandalye Modelleri

Davetlilerinizi etkinliklerinizde konforlu sandalyelerde ağırlamak istiyorsanız, napolyon sandalyeleri değerlendirebilirsiniz. Bolca model seçeneği ile hem eskitme olarak hem de modern tarzdaki sandalyelerden zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca şeffaf napolyon sandalye, ahşap napolyın sandalye, napolyon sandalye dore, tiffany sandalye gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Bu modeller hem mekan içerisindeki her türlü düzene uymakta, hem çok fazla yer kaplamamakta hem de konforlu bir oturma pozisyonu sağlamaktadır. Mekan içi süslemelerden olan masa ve sandalye süslemelerinden farklı konsept seçeneklerine kadar geniş bir kullanım özelliği sunar. Asır Organizasyon olarak firmamız, napolyon sandalye modellerinde zengin ürün çeşitliliği ile müşterilerine İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Bulunduğunuz adrese veya organizasyonun gerçekleştirileceği adrese, etkinlik saatinden önce nakliyatını da yapmaktayız. Siz rezervasyonunu yaptırdığınız an ürünleriniz belirilen zaman dilimi için kullanıma hazır olacaktır. Yüzlerce adete kadar saatlik, günlük veya daha uzun süreli napolyon sandalye kiralama hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.


Napolyon Sandalye Fiyatları

Modern tasarımlar ve eskitme özel türleri ile düğün ve benzeri organizasyonlarda en çok tercih edilen ekipmanlardan birisi olan napolyon sandalyeler, oldukça ekonomik fiyatlar ve geniş model seçenekleri ile kiralanabiliyor.  Normalde bu ürünleri satın almak istediğinizde, kiralama fiyatının en az 20 katı masraf yapmanız gerekir. Fakat kısa vadeli (1 gün - 15 gün) kullanımlar için kiralama en mantıklı seçenek olacaktır. Asır Organizasyon olarak firmamız, ihtiyaç duyduğunuz adrese, belirtilen tarih içerisinde göndererek kullanıma hazırlamaktadır. Sandalyelerimiz sürekli olarak temizlik ve kontrolden geçirilmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, sıfır ayarında malzemeler temin etmekteyiz. Napolyon sandalye fiyatları ise hangi tarihte, hangi semtte, ne kadar süre kiralanmak istediğine göre değişmektedir.