Asır Organizasyon'dan Muhteşem Sünnet Düğünü Organizasyonu 

 

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonda Pendik'in büyük ve tanınmış esnaflarından Çağdaş ailesinin değerli oğulları Yusuf'un sünnet düğününü organize etmiş bulunuyoruz. Yılların deneyimi ile sizlere en iyileri sunmayı başaran geniş kadromuzla muhteşem bir sünnet organizasyonu yapmanın gururunu taşıyoruz.

Pendik Güzelyalı Sosyal Tesisleri Sünnet Organizasyonu

Bir Çok Ünlü Sima Katıldı

 

Davet, Pendik'te bulunan Güzelyalı Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Bir çok ünlü simanın katıldığı sünnet organizasyonunda özellikle siyaset ve iş dünyası boy gösterdi. Siyasi kimlikleriyle bulunan ünlüler organizasyon hakkında tebriklerini sunarken, iş dünyası da gerek ekibimizi gerekse bizleri kutladı.

 

Organizasyon Büyüledi

 

Sanat dünyasından da bir çok ünlünün katılım göstermiş olduğu sünnet düğünü organizasyonunda biz de üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalıştık. Öncelikle ağır misafirlerimiz için, organizasyonumuz kapıda başlangıç yaptı ve özel kıyafetli nedimeler, konukları karşıladı ve davet edilen bölgeye kadar eşlik ettiler.

muhteşem sünnet düğünü organizasyonu

 

 

 

 

 

BuradaMehteran takımının özel bir gösterisi ile başlayan gecede, Mevlithan'ın harika mevlidi ile sünnet töreni başlamış oldu. Ardından sunucumuzun sunumu ile gece daha da hoş bir hal alırken, ilahi grubunun söylemiş olduğu ilahiler sinemadan, siyasete herkesin beğenisini toplamayı başardı. Bu arada Semazenlerin ilahilerle yapmış olduğu sema gösterileri de İstanbul'a damgasını vurmayı başardı.

 

Çocuklar Unutulmadı

 

Bu güzel gecede gecenin kralı olan Çağdaş ailesinin oğulları sevgili Yusuf için ortaya özel bir taht getirilirken, yeniçeri ekibi de başında yer aldı. Gecede palyaço gösterileri çocukların daha da mutlu olmasını sağladı. Ayrıca, konukara ve konuk gençlere sunulması için hazırlanan pamuk şeker arabaları, pop corn arabaları gece boyunca hiç durmazken, Osmanlı macunu ve Osmanlı şerbetçisi ile gecede geleneksel tatlarda değerli misafirlerle buluşturuldu.

sünnet düğünü pamuk şeker popcorn mısır macun osmanlı şerbeti

Daha bir çok farklı etkinlik gerçekleştirilirken, misafirlerin yüzlerinde ve tören sahibi Çağdaş ailesinin mutluluğu ve memnuniyeti görülmeye değerdi. Bu arada gerek yardımcılar gerekse servis ekibimiz, günün önemine göre, istenmiş olan özel kıyafetlerle bütün gece tüm istenilenleri yerine getirebilmek adına vermiş oldukları hizmetin karşılığını da organizasyonun büyüleyici atmosferi ve misafirlerin memnuniyeti ile almış oldular. Asır Organizasyon olarak biz de Çağdaş ailesinin değerli oğulları Yusuf'a uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz.