Eski Gelenekleri Yaşatın


                Günümüzde farklı bir sünnet düğünü organizasyonu gerçekleştirmek isteyen kişiler eski geleneklerden yararlanmaktadır. Bu organizasyonlar kapsamında sizin de istemeniz durumunda mehter takımı evinizin önüne gelmektedir. Daha sonra çocuğunuzu evden almakta ve evden çıkana kadar da evin önünde mehter marşlarıyla bu ana eşlik edilmektedir. Ayrıca eviniz düğün yapılacak mekana yakın ise kortej şeklinde yürüyüş yapılarak hep birlikte düğün mekanına gelinmektedir.

Sünnet Tahtı ve Yeniçerilerimiz


                Özel olarak organize edilen sünnet düğünü için salonda hazır bulunan sünnet tahtı ve yeniçeriler çocuğunuzu mekanın girişinde sünnet tahtına almaktadır. Sünnet tahtında oturan çocuğunuz yeniçeriler ile mehter takımı eşliğinde taşımaya başlar. Bu sırada da program sunucumuz coşkulu bir sunumla onları içeri davet eder. Konfetiler ve meşaleler eşliğinde sünnet tahtı, yeniçeriler ve mehter takımı ile mekana giriş yapılmaktadır. Organizasyonlar bu şekilde başlamaktadır.

 

Tecrübeli Mehter Takımı


                Mehter takımı sünnet düğünleri için ayrılmış mekanlarda en sevilen marşları seslendirmekte ve profesyonellikle performanslarını sergilemektedir. Şirketimizin bünyesinde yer alan İstanbul Mehteran Türkiye’deki en kaliteli mehter takımı olarak bilinmektedir. Organizasyonlarla ilgili detaylı bilgi için TIKLAYINIZ