2017 yılı sünnet organizasyon kampanyalarımız dolu dolu içeriği sayesinde gerçekten çok ses getiriyor. İstanbul'da sünnet organizasyonu yapacak müşterilerimiz bize ulaştıklarında onlara sunmuş olduğumuz cazip sünnet organizasyon kampanyaları sayesinde hem bütcesine hemde organizasyon kalitesine uyumlu bir çalışma yapmış oluyor. 

sünnet organizasyonu mehter takımı kiralama hizmeti

 

Sünnet düğünü organizasyonu için acele etmeniz gerekmektedir..

Geçtiğimiz yıl yapmış olduğumuz 456 sünnet organizasyonu göz önünde bulundurulduğunda bu organizasyonlarımızı izleyen misafirlerden bir çoğu seneye bizim de sünnet düğünümüz olacak sizi çağıracağız dediler dolaysıyla yoğun geçecek bir sezon için hazırlık yapıyoruz. Bizim müşterilerden isteğimiz eğer asır organizasyon kalitesi ile çalışacaklarsa tarihlerini çok önceden yazdırmalarını rica ediyoruz.

sünnet organizasyonu semazen ekibi semazen gösterisi

Sünnet organizasyonu paket programları sayesinde siz misafirlerinizle ilgilenirken biz oraya gelmiş olan misafirlerinize unutulmaz bir organizasyon sunuyor olacağız.

sünnet düğün organizasyonu taht sünnet koltuğu mehteran ekibi

Sünnet organizasyonu için başta sünnet tahtı, sünnet koltuğu, sünnet düğünü süsleme organizasyonu, balon süsleme, masa süsleme, sandalye giydirme ve organize bağlaması, palyaço, yeniçeri askerleri, mehter takımı, hacivat karagöz, semazen, hoca, sunucu, pamuk şeker arabası kiralama, osmanlı şerbetcisi kiralama, osmanlı macuncusu ve daha bir çok hizmet sağlamaktayız.

Sünnet düğünü organizasyon firması sünnet tahtı sünnet koltuğu semazen hoca ilahi grubu sunucu mehteran balon süsleme

Sünnet düğünü organizasyon kampanyaları sünnet organizasyonu fiyatları için bize ulaşınız..