Sünnet Organizasyonlarında yep yeni bir konsept sunan firmamız unutulmaz dillere destan sünnet düğünü sunuyor.

Asır Sünnet Organizasyon Seronomisi

 

 


Mehteran ekibimiz önce sünnet çocuğunun evinin önüne geliyor ev önünde yaklaşık 20 dk sğrecek olan bir gösteri sunuyor. Sünnet çocuğunun evden çıkmasından sonra eğer salon yakınsa mehter takımı önde sünnet çocuğu ailesi ve misafirleri arkasında olmak üzere salona doğru yürüyüş yapıyoruz. Sünnet düğünü mekanında  tüm misafirler toplandıktan sonra Taht ve yeniçeri ekibimiz hazırlanıyor.

Mehter Takımı da hazırlandıktan sonra Taht yeniçeri ekibi önde hemen yanlarında nedime kızları arkasında sünnet çocuğunun ailesi ve en arkada mehteran ekibi olmak üzere salona giriş yapıyoruz. Mehteran konseri başlıyor takriben 30 dk sürecek konser sonrası Nedime kızlar şehzademizi koltuğuna alıyor ve şehzademize özel dans gösterisi sunuyor.. İşte bu muhteşem organizasyon unutulmaz kareler oluşuyor.. 


 

Mehteran ekibi konseri, Taht yeniçeri ekibi gösterisi ve kınacı kızların nedimelerin gösterileriyle devam edecek olan organizasyon da aynı zaman da canlı müzik ekibi de misafirleri eğlendirmek için hazır bulunacaklardır.  

Unutulmaz muhteşem bir sünnet organizasyonu için bize ulaşabilirsiniz... 0553 241 40 67