Asır Organizasyon kalitesini tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz . Sizlere unutulmaz sünnet organizasyonları sunmaya devam edeceğiz. Geçtiğimiz hafta çamlıca bambi restorant da yapmış olduğumuz sünnet organizasyonu müşterimiz ve misafirleri tarafından çok beğeni aldı.Sünnet organizasyonu için 22 kişilik ekiple katıldık. Mehteran ekibimiz kına ekibimiz, taht yeniçeri ekibimiz, palyaço animasyon ekibimiz, pamuk şeker arabamız, pop corn arabamız ve sunucumuzla katıldığımız etkinlikte herkes gönlünce eğlendi. Başta hocamızın okumuş olduğu mevlitle başlayan sünnet organizasyonumuz daha sonrasında mehter takımımızın konseri semazenlerimizin sema gösterisi ve daha bir çok etkinlikle tam bir şenlik havasında gelişti.

 

 

Muhteşem Sünnet organizasyonu

 

Sünnet düğünü organizasyonu yapacak olanlar için farklı konseptler sunan organizasyon firmamız sizlere her zaman en iyi sunacaktır.. Sünnet organizasyonu için yapmış olduğumuz süslemeler dudak ısırtacak şekilde size sunuluyor. Mavi odaklı sandalye organize bağlamalarımız görenleri hayran bırakıyor.

 

Sünnet düğünü süslemeleri

 

Osmanlı düğünlerini aratmayan organizasyonlarımızda taht yeniçeri ekibi mehteran ekibi,nedime kızlarımızla unutulmaz bir organizasyon sunuyoruz..

 

sünnet düğününde neler yapılır

 

Sizlerde bu özel gününüzü profesyonel ellere bırakmak için bize ulaşabilirsiniz. Sünnet organizasyon şirketi olan asır organizasyon firması sizlere İstanbul genelinde sorunsuz kaliteli hizmet sunuyor..

 

pamuk şeker arabası ve dağıtıcısı

 

Sünnet Organizasyonlarımızda herşey çocuklarımız için diyoruz ve çocuklarımız için özel hazırlanmış pamuş şeker arabası ve dağıtıcısı bunun yanısıra popcorn mısır arabası ve dağıtıcısı hizmeti sunuyoruz..