Bülent Serttaş'ın iki kıymetli evladı Bahadır ve Emirha'ın Sünnet düğünü organizasyonu için  Ataköy Hyatt Otel'de Muhteşem bir organizasyon sunduk..Organizasyona çok sayıda ünlü katıldı. Biz Asır organizasyon olarak mehteran ekibimiz animasyon ekibimiz ve karşılama ekibimiz ile katıldığımız sünnet organizasyonunda yine her zaman olduğu gibi mehteran ekibimiz çok beğenildi.

Bülent Serttaş'ın oğullarına sünnet düğünü

Eminhan ve Bahadır'ın Mehteran ekibimiz ile salona girişi herkesden büyük alkış alırken mehteran ekibimizin sonrasında sunmuş olduğu tadına doyuılmaz konser, tarihimizi orada ki misafirlere sunan ekibimiz tarafından güzel bir sunumla yapıldı. 

Sünnet organizasyonunda Emirhan ve bahadır'ın arkadaşlarının giymiş olduğu yeniçeri kıyafetleri organizasyonumuza büyük renk ve güzellik katarken sünnet organizasyonuna katılanlar çocuklardan ve mehteran ekibimizden gözlerini alamadılar.

 

Bulent Serttaş sünnet düğünü resimler

 

Misafirlerini kapıda karşılayan Bülent Serttaş çocukları ve eşi selvi hanım Yapılan düzenli ve güzel organizasyondan ötürü asır organizasyon'a özellikle mehteran ekibimize teşekkürlerini ilettiler.. En güzel organizasyonları sunan asır organizasyon sizlere güzellikler sunmaya devam edecek.

 

           

 

Ünlü Şarkıcı Bülent Serttaş'ın çocukları Emirhan ve Bahadır'a hayırlı bir ömür diliyor, ailesine ve vatanına faydalı birer evlat olmalarını temenni ediyoruz.Bizi tercih ettikleri için Bülent ve Selvi çiftine teşekkür ediyoruz.                                 "Asır Organizasyon Ekibi"