YALOVA DA BÜYÜK DÜĞÜN ORGANİZASYONU 

Semazen gösterisi sunduk.ilahi ve ezgi sanatçıları ile Konser tadında Düğün Organizasyonu yaptık.Mehter takımı ile çoşkulu anlar yaşadık.Her dakikası dolu dolu geçen dini orgnizasyonumuz herkes tarafından çok beğenildi. Mehter Takımı kiralamak, Semazen Gösterisi sunmak,İlahi grubu ve semazen ekibi ile düğün yapmak isterseniz bize ulaşınız..

semazen gösterisi ilahi grubu eşliğinde sahne aldı

Asır Organizasyon büyük işlere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Ahmet ve Seda çifitinin düğününü organize etmiş durumdayız. İstanbul Mehteran ekibimiz ile önce kız alma yaptık. Kız almanın ardından Havuzbaşı otantik güzel bir mekan Otağ Düğün salonunda asır organizasyon farkıyla düğünümüz başladı..
Mehteran ekibi düğün de sahne aldı..gelin alma mehter kız çıkarma mehter

Ahmet ve Seda çiftinin salona alınmasından sonra bir çok milletvekili ve belediye başkanında şahitliğini yaptığı nikah merasimimiz gerçekleşti. Nikah Merasimi sonrası sözlerin en güzelini ( Kuran-ı Kerimi ) Yalova müftüsü okudu.Duaların ardından ezgi sanatçımız Umut Mürare sahne aldı, en güzel ezgilerini misafirler için seslendiren mürare evlenen çifitimizle fotoğraf çektirdi.

Umut mürare dini düğün organizasyonu
Dini Organizasyonlarımızın en güzel gösterisi semazen gösterisi ilahi sanatçısı Mehmet Gökçe'nin seslendirdiği ilahilerle çoşkulu bir düğüne dönüştü. Dini düğün organizasyonumuzda semazen ekibi büyük ilgi alırken sunucumuz Kanber Gökçe'nin bazen hüzünlü bazen neşe dolu konuşmaları ile sonlandı..Düğüne katılan misafirlerin biz daha önce bu denli güzel bir düğün görmedik hiç sıkılmadık keyifle izledik söylemleri bizim moral ve motivasyonumuzda büyük etki yarattı..

Dini düğün organizasyon firması asır organizasyon
Dini düğün organizasyonlarında bir numara olan asır organizasyon firması sektörde ki yerini daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir.. Sizlerde semazen ve ilahi grubu ilahi sanatçısı ile düğün yapmak Kuran sedalarının yankılandığı en güzel ilahilerin okunduğu semazen gösterileri ile çoşkunun ve muhabbetin oluştuğu düğün organizasyonu yapmak isterseniz bize ulaşınız.