"Muhteşem Bir Organizasyon"

Bu Akşam "Asır Organizasyon" Olarak İstanbul- Maltepe'de Salon Kardelen’de 34 Kişilik Dev Kadro ile Selahattin ve Sibel Çiftinin İslami Düğün Organizasyonunu Gerçekleştireceğiz. İlk Önce 15 Kişilik Mehteran Ekibimiz ve Çok Sayıda Fotoğrafçı & Kameraman Arkadaşlarımız ile Kız Evine Gidecek Gelin Alma Yapacağız, Kız Evine Gidişimiz Esnasında Mehteran Ekimizin Yanında Olacak Olan Damat Beyin Arkadaşları Ellerinde Meşaleler ile Bize Eşlik Edecekler Kız Evi Önünde Tadına Doyulmaz Bir Gösteri Sunacak Olan Mehteran Ekibimiz Büyük Ses Getirecek.

Gelinimizi Aldıktan Sonra Maltepe’de Salonumuza Gelecek ve Programımızı Başlatacağız..

Kuranı Kerim Okuma Birincimiz Mehmet Necip Yumlu Hocamızın Okuyacağı Kuran'ı Kerim’le Başlayacak Olan Programımız Sunucumuz Kanber Gökçe'nin Sunumları ile Çiftimizin Salona Alınışı ve Nikah Merasimi ile Devam Edecek.

Nikâhları Kıyılan Çiftimizin Yerine Alınmasının Ardından İstanbul Mehteran Ekibimizden Muhteşem Bir Konser Dinleyerek Devam Eden Program da Aynı Zaman da İlahi ve Ezgi Sanatçımız Mehmet Gökçe ve Semazenlerimiz ile Görsel Bir Şölene Dönüşecek Olan Düğün Organizasyonumuzda Çocuklarımızı Unutmadık Onlar İçinde Hacivat ve Karagöz'ün Yanı Sıra Etkinliklerin Vazgeçilmezi Palyaço Arkadaşlarımız da Bulunacak...

34 Kişilik Dev Bir Kadro ile Katılacağımız İslami Düğün Organizasyonu Uzun Süre Unutulmayacak Dualarınız ile En Güzeli Sunmaya Devam Ediyoruz..

 

muhteşem dini düğün organizasyonu