Asır organizasyon en güzeli müşterilerine sunmaya devam ediyor..Biz asır organizasyon olarak paradan daha değerli şeylerin bilincinde olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere ve misafirlerinize daha güzel nasıl bir program sunabiliriz diye günlerce sizin islami düğün organizasyonunuz için çalışıyoruz.. Bu vesile ile Geçtiğimiz hafta istanbul'da 22 kişilik ekiple katıldımız Ahmet ve Şeyma çiftinin islami düğün organizasyonunda herkesin hayr duasını almış olmanın ziyadesi ile mutluluğunu yaşamaktayız.. Geçtiğimiz hafta By Hotell de gerçekleştirdiğimiz islami düğün organizasyonunda İlahi ve ezgi sanatçımız Mehmet Gökçe ve semazenlerimizin yanı sıra mehteran ekibimiz de sahne aldı, aynı zaman da mehteran ekibimiz ile kız evine gittik ve kız almaya.

 

 

Mehteran ekibi organizasyonuma büyük renk kattı ve orada hazır bulunan misafirleri mest ettiler..İstanbul Mehteran takımını teşekkür ediyoruz.

 

 

İlahi sanatçısı Mehmet Gökçe ve ekibimiz aynı zaman profesyonel radyo sunucusu Kanber Gökçe'nin sunumları ile islami düğün organizasyonu istanbul'da çok gzüel bir programa imza attı.Türkiye Kuran-ı Kerim okuma birincimizin da katıldığı program çok beğenildi..

 

 

İslami Düğün Organizasyonu

 

Bir yastığa ömür boyu beraber baş koymak ve en güzel ve en zor zamanlarda beraber olmayı bilebilen kadir kıymet insanların sayısı gittikçe azalıyor maalesef şu günlerde. Ama bir o kadar da birbirine sevgiyle bağlanmasını bilen insanların sayısı gittikçe artmakta ve evlilik kurumunun değeri onlar sayesinde değerini hep koruyabilmektedir. Günümüze baktığımızda aslında bir yandan boşanmaların artması evlilik değerinin ne kadar anlamsallaştırıldığı konusunda az çok bir şeyler söylenebilir. Ancak kimi aileler ve çiftlerde var ki asla örf ve adetlerinden uzaklaşmamakla beraber onlara sıkı sıkıya bağlı bir şekilde hayat planlarını oluşturmaktadırlar.

 

Evlenecek olan bireylerin hem geleneklerine hem de Müslüman duruşlarına yakışır bir şekilde hayatlarına yön vermeleri çok anlamlıdır. Örneğin bireyler düğünlerini İslami usullere gerçekleştirmek isteyebilir ve bunu için birçok düğün organizasyonu araştırabilir ancak günümüzde evlilik anlayışına verilen önemin azaldığında ötürü doğru bir sonuç elde edemeyebilirler. Ancak asır organizasyon sayesinde İslami düğün organizasyonu konusunda her şey mümkün olabilmektedir.

İstediğiniz format ve içerikte İslami düğün organizasyonu hakkında geniş bilgilere ulaşabilir ve düğün formatının içerisinde neler olmasını isterseniz organizasyon şirketiyle belli bir ortak karara varabilirsiniz. Örneğin; İslami düğün organizasyonu dâhilinde ilahi dinletisi olsa hem gelen misafirler hem de düğün sahipleri bakımından oldukça keyifli geçer. İslami düğün organizasyonu hakkında sitemizden ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, İslami düğün organizasyonu dâhilinde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.