BAYAN İLAHİ GRUBU VE BAYAN SEMAZEN 

Sadece bayanların katılacağı Nişan, Sünnet, Mevlit Programları ve Özellikle Kına gecelerinizde Hanımlara Özel Grubumuz Hizmetinizdedir. 0553 241 40 67 


Grubumuzda Def, Ney, semazen ve istenirse Kanun gibi çalgılar vardır. Öncelikle program başlayana kadar ekibimizden bir arkadaş kapıda gelen misafirlere karşılama yapar..

 Program akışı :

1-Kuranı kerim den bir aşrı şerif okunur

2-Günün anlam ve önemine binaen sohbet yapılır.

3-Defler eşliğinde ilahiler okunur 

4-Semazen gösterisi yapılır.

5-Gece boyunca ekibimiz sohbetler ilahiler eşliğinde programınızı en güzel şekilde icra eder..

Cemiyetleriniz Hem Manevi Hem de Coşkulu Olsun İstiyorsanız Bize Ulaşın, Sizi ve Davetlilerinizi Memnun Etmek Bizim Görevimizdir.

İletişim : 0553 241 40 67 


Katıldığımız Her Programdan Tekrar Tekrar Teklifler Almamız Bu Konudaki Gayret ve Samimiyetin Karşılığı Olduğuna İnanıyor Gayret Bizden Tevfik Allah-u Teala'dan Diyoruz. Sitemizi Son Derece Sade Hazırladık, Bir Kaç Gerekli Bilgi ve Görüntü Dışında Bir şey Paylaşmaya Gerek Görmedik..


Bugüne Kadar Katıldığımız Yüzlerce Cemiyetlerde İnsanların Yüzünde Hep Aynı Memnuniyeti Gördük. Bu Yolda Bizi En Çok Mutlu Eden Konu İse, Her Program Sonunda Onlarca İnsanın" Allah-u Teala Sizden Razı Olsun" Demesi Olmuştur, Dileğimiz İnşallah Bu Dualar Kabul Edilmiş Olsun. Dönem Dönem Bünyesine Yeni Elemanlar Ekleyerek En Güzel Sesleri Kazandıran Grubumuz Sizlerin Dua ve Destekleriyle  Aynı Heyecan ve Samimiyet İçinde Yoluna Devam Etmektedir. Rabbim Hep İyi İşlerde, Nezih Mekanlarda, Gönlü Güzel İnsanlarla Buluştursun  Diye Temenni Ediyor Saygılar Sunuyoruz.