Eğer oğlunuzu henüz sünnet ettirmediyseniz bu yaz tam zamanı olabilir. Ne zamandır aklınızda olan sünnet düğününü yapmak için en uygun zaman gelmiştir belki de. Zannettiğiniz gibi öyle çok uzun uzadıya düşünülecek bir mesele değil aslında. Biliyorsunuz artık hiç bir şey eskisi gibi değil, çok daha kolay olmakta böyle işler. Öyle sünnetçi falan aramıyorsunuz eskiden olduğu gibi.

Gidiyorsunuz bir hastaneye, çok kısa sürede olup bitiveriyor her şey. Eskiden anlatılan meşhur çocukların sünnetten kaçma maceraları da pek yok artık. Çünkü işlem yapılmadan önce uygulanan lokal anestezi sayesinde ne oğlunuz, ne de siz farkında bile olmadan atlatmış oluyorsunuz sünnet meselesini.


Sırada birbirinden zevkli düğün hazırlıkları başlıyor. İsterseniz tek tek kendiniz belirliyorsunuz size gerekli tüm detayları, veya bizden destek alabiliyorsunuz. Bütçenize göre ayarladığınız sünnet fiyatlarını belirleyerek işe başlayabilirsiniz mesela. Oğlunuza ve bütçenize uygun bir kıyafet aldıktan sonra sünnet gezmeleri yapabilirsiniz eski sünnet düğünlerinde olduğu gibi.

Gerçi o zaman süslenen atlarla yapılırmış, ama isterseniz siz de arabanızı süsleyerek bir şehir turu yapabilirsiniz oğlunuzla. Sonra sünnet davetiniz için hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekecek. Davetiyeler, çağırılacak konuklar, Gelen konuklara ikram edilecek yemekler. Bir de o gün için güzel bir eğlence tertip etmelisiniz ki, hem sizin hem de davetlilerinizin neşesi yerine gelsin.


İşte tam burada biz devreye giriyoruz ,Mesela çocuğunuzun muhteşem bir sünnet tahtı içerisinde salona gelmesini sağlayabilir ve onu kendini küçük bir şehzade gibi hissettirebiliriz. Sonrasında konuklarınıza ve size coşkulu bir mini mehter konseri dinlemek çok iyi gelebilir.

Bir de çocukları eğlendirmek için hazırlayacağımız gösteriler var ki, onlar da işin en güzel kısımlarından. Komik bir palyaçoyu yada heyecanlı bir gösteri hazırlayan hokkabazı izlemek kesinlikle herkesi çok mutlu edecektir.Sizde hemen bizim ile irtibata geçin işinde uzman ekibimiz size en ince ayrıntısına kadar yardımcı olalım … 0 553 241 40 67