Sünnet Töreninde Neler Yapılır?

Asır organizasyon firması olarak bizler İstanbul'da sünnet törenleri için çok güzel hizmetler sağlamaktayız. Bunların başında mehter takımı, semazen ekibi, ilahi grubu, Kafkas ve zeybek ekibi gibi sahne etkinlikleri düzenliyoruz. Bununla birlikte tabi ki sünnet töreninde en çok çocukların eğlenmesi içinde sihirbaz, Hacivat karagöz, pamuk şekerci, patlamış mısırcı, palyaço vb. etkinlikleri de düzenlemekteyiz. Ayrıca yemek organizasyonu da yapmaktayız.

 

Çocuğu büyümüş ve hem sağlık hem de İslami gerekçeler kapsamında sünnet gerçekleştiren ailelerin merak ettiği konulardan biri de sünnet töreninde neler yapılır? Olmaktadır. Tören öncesinde pek çok hazırlık firmamız tarafından gerçekleştirilerek siz değerli aileler için sunulmaktadır. Bu anlamda tören süresinde programlarımız kapsamında gerçekleştireceğimiz pek çok farklı uygulama, eğlence ve çeşitli dini uygulamalar bulunmaktadır.

Asır Organizasyon olarak bizler sünnet düğünlerinde İstanbul genelinde kaliteli ve sorunsuz olarak organizasyon hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz için pek çok müşterimiz ile de iletişim içerisinde, kaliteli şekilde işlemlerimize devam ediyoruz.


Sünnet töreninde ekiplerimiz ile süslemeler, organizasyonların hazırlanması, organizasyonların düzenlenmesi ve uygulamaya geçirilmesi gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda sünnet programlarımıza uygun olarak tercih ettiğiniz uygulamaları töreninizde gerçekleştiriyor ve ailenize, değerli çocuğunuza ve misafirlerinize unutulmaz bir düğün sunma imkanını sizler ile buluşturuyoruz.


Sünnet Töreni İçerikleri Neleri Kapsar?


Asır Organizasyon olarak bizlerin sunduğu sünnet törenleri evde sünnet hazırlıkları ile başlayarak firmamız kapsamında farklı içerikleri gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda söz konusu sünnet törenlerimizde içeriklerimiz genellikle şu şekilde olmakta, sizlerin taleplerine göre de bu içerik değişiklik gösterebilmektedir;


Öncelikli olarak çocuğunuzun sünnet operasyonu gerçekleştirildikten sonra ekiplerimiz ile iletişim kuran sizler için çeşitli paketlerin sunumunu gerçekleştirmekteyiz. Genel olarak belirlediğiniz tören türüne göre ekiplerimiz tarafından tören öncesinde ev veya mekan süslenir, misafirler davet edilir ve yiyecekler hazırlanır. Törenin yapılacağı yerde özel bir alan düzenlenebilir. Bu mekan açık hava veya düğün salonu da olabilir. Ekiplerimiz bu alanlarda kaliteli işler gerçekleştirmektedirler.

Ardından yine talepleriniz doğrultusunda sünnet töreni, genellikle bir camide veya evde gerçekleştirilen dini bir merasimle başlar. İmam tarafından dua okunur, Kuran'dan ayetler okunur ve çocuğun adı açıklanarak ona dua edilir. Burada İslami sünnet düğünü adını alan bir uygulamamız da mevcuttur. Salon içerisinde mevlit okuma gibi hizmetlerimiz de Asır Organizasyon olarak gerçekleştirilmektedir.


Tüm bunların ardından dilerseniz sünnetorganizasyonu kapsamında firmamızdan temin edebileceğiniz şekilde çocuğa özel bir sünnet kıyafeti giydirilir. Bu genellikle beyaz bir takım elbise veya geleneksel bir kıyafet olabilir. Sünnet kıyafeti, törenin önemini ve özel olduğunu simgeler.

Ardından törenlerimiz genellikle aile, dostlar ve komşuların katıldığı bir kutlama etkinliği haline gelir. Yemekler, atıştırmalıklar ve tatlılar sunulur. Misafirlere ikramlar yapılır ve çeşitli eğlence programları düzenlenebilir. Müzik, dans ve geleneksel oyunlar gibi etkinlikler gerçekleştirilebilir. Bu içeriklerin tamamını ekiplerimiz ile konuşarak sizler şekillendirebilir ve tören sürecini, içeriğini belirleyebilirsiniz.


Neden Asır Organizasyon Sünneti Tercih Etmelisiniz?

Asır Organizasyon olarak uzun yıllardır modern sünnet düğünü gibi farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Bu nedenle sünnet töreni içerisinde yapılacak olanlara ekiplerimiz oldukça hakimdir. Bu işlemler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin tamamen memnuniyetini sağlamaktayız.

Gerek İslami koşullara uygun şekilde hazırlanacak olan sünnet düğünleri olsun gerekse hem dualı hem de eğlence içerikli sünnet düğünleri olsun hepsinin içerikleri firmamız kapsamında ekiplerimizin bilgisi dahilinde en mükemmel şekilde düzenlenmektedir. Dualar, mevlit okumaları, yemekli sünnet davetleri gibi pek çok farklı konumda ekiplerimiz sizlere yardımcı olacak ve süreçler ile ilgili olarak hazırlıklar kapsamında sizleri bilgilendireceklerdir.

Bu anlamda sizler de Asır Organizasyon güvencesi ile farklı sünnet düğünü fikirleri kapsamında içeriklerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız 0533 241 40 67 ve 0216 397 20 02 numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, erken rezervasyon fırsatı ile fiyatlarımızda % 25 indirimlerden yararlanarak kaliteli bir organizasyon hizmeti alabilirsiniz.