ASIR ORGANİZASYON 

Samimiyet, dürüstlük, mükemmeliyet, farkındalık ve güvenilirlik ilkeleri çerçevesinde hizmetlerine İstanbul’da başlayan Asır Organizasyon, kısa zamanda kalitesini tüm Türkiye’ye hissettirmiştir. Düzenlediğimiz organizasyonlar ile edindiğimiz tecrübeler sonrasında sektörün en güvenilir ismi olmayı başardık. Bir padişah töreni edasıyla hazırladığımız sünnet organizasyon seçeneklerimiz ile misafirlerinize ve ailenize eğlenceli bir gün yaşatabilirsiniz. Her bütçeye uygun olacak paket ve fiyatlarımız ile daima hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Sorunsuz hizmet anlayışı benimseyen ekibimizin profesyonel kına organizasyon programlarına hayran kalacaksınız. Hayalinizde nasıl bir kına eğlencesi yaşamak istiyorsanız bize iletmeniz yeterli. Hayalinizi gerçeğe dönüştürecek kapasiteye sahip olan Asır Organizasyon, deneyimli ekibi ile günlerce konuşulacak bir kına gecesi sunacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek bütçenize uygun olacak organizasyon paketimizi satın alabilirsiniz.

 

Firmamızdan bistro masa kiralama konusunda da destek alabilirsiniz. Genelde ayakta yemek ya da atıştırmak için kullanılan bistro masaları sizler için en iyi konseptlerinizin baş köşesine koyacak şekilde hazırlıyoruz. Geniş hayal gücümüz ve yaratıcı yapımız ile beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir tasarım ortaya koyuyoruz. Organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan bistro masaları uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Organize etme, bir araya getirme, düzenleme gibi kavramları ifade eden organizasyon denildiği zaman akıllara ilk olarak Asır Organizasyon gelmektedir. Profesyonellik, yaratıcılık, kaliteli insan ilişkileri ve mani konuların detaylı sentezini yapabilen firmamız, kına organizasyon hizmetleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon hizmetlerini vermektedir. Seçeceğiniz paket ve kişi sayısına göre en uygun fiyatları teklif eden firmamızın en güzelini hazırladığından emin olabilirsiniz.

 

Ailelerin önem verdiği hizmetlerimizden biri de sünnet organizasyon çeşitleridir. Oğullarının bu özel gününü daha özel hale getirmek ve unutulmayacak bir program ile bu günü kutlamak için bizlere güvenen ailelerimizi mahcup etmiyoruz. Oğlunuza kendini padişah hissettirecek paketlerimiz ile herkesin gönlünü mest edebilirsiniz.

Normal masalarla kıyaslandığında daha yüksek ve yuvarlak olan bistro masalar, genellikle ayakta bir şeyler atıştırmak amacı ile kullanılır. Birçok farklı model ve tasarımlarımız ile İstanbul’un en iyi bistro masa kiralama hizmetlerini veriyoruz. Talep edilen masanın sayısına ve adresin uzaklığına göre uygun bir fiyat belirliyoruz. Masalar dilediğiniz konsepte uygun olarak süslenir ve adresinize teslim edilir.