ASIR ORGANİZASYON 

Samimiyet, dürüstlük, mükemmeliyet, farkındalık vegüvenilirlik ilkeleri çerçevesinde hizmetlerine İstanbul’da başlayan AsırOrganizasyon, kısa zamanda kalitesini tüm Türkiye’ye hissettirmiştir.Düzenlediğimiz organizasyonlar ile edindiğimiz tecrübeler sonrasında sektörünen güvenilir ismi olmayı başardık. Bir padişah töreni edasıyla hazırladığımız sünnet organizasyon seçeneklerimiz ilemisafirlerinize ve ailenize eğlenceli bir gün yaşatabilirsiniz. Her bütçeyeuygun olacak paket ve fiyatlarımız ile daima hizmetinizde olduğumuzu bilmeniziisteriz.

 

Sorunsuz hizmet anlayışı benimseyen ekibimizin profesyonel kına organizasyon programlarına hayrankalacaksınız. Hayalinizde nasıl bir kına eğlencesi yaşamak istiyorsanız bizeiletmeniz yeterli. Hayalinizi gerçeğe dönüştürecek kapasiteye sahip olan AsırOrganizasyon, deneyimli ekibi ile günlerce konuşulacak bir kına gecesisunacaktır. Firmamız ile iletişime geçerek bütçenize uygun olacak organizasyonpaketimizi satın alabilirsiniz.

 

Firmamızdan bistromasa kiralama konusunda da destek alabilirsiniz. Genelde ayakta yemek ya daatıştırmak için kullanılan bistro masaları sizler için en iyi konseptlerinizinbaş köşesine koyacak şekilde hazırlıyoruz. Geniş hayal gücümüz ve yaratıcıyapımız ile beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir tasarım ortaya koyuyoruz.Organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan bistro masaları uygun fiyatlarlakiralayabilirsiniz.

Organize etme, bir araya getirme, düzenleme gibi kavramlarıifade eden organizasyon denildiği zaman akıllara ilk olarak Asır Organizasyongelmektedir. Profesyonellik, yaratıcılık, kaliteli insan ilişkileri ve manikonuların detaylı sentezini yapabilen firmamız, kına organizasyon hizmetleri başta olmak üzere aklınıza gelebilecekher türlü organizasyon hizmetlerini vermektedir. Seçeceğiniz paket ve kişisayısına göre en uygun fiyatları teklif eden firmamızın en güzelinihazırladığından emin olabilirsiniz.

 

Ailelerin önem verdiği hizmetlerimizden biri de sünnet organizasyon çeşitleridir.Oğullarının bu özel gününü daha özel hale getirmek ve unutulmayacak bir programile bu günü kutlamak için bizlere güvenen ailelerimizi mahcup etmiyoruz.Oğlunuza kendini padişah hissettirecek paketlerimiz ile herkesin gönlünü mestedebilirsiniz.

Normal masalarla kıyaslandığında daha yüksek ve yuvarlakolan bistro masalar, genellikle ayakta bir şeyler atıştırmak amacı ilekullanılır. Birçok farklı model ve tasarımlarımız ile İstanbul’un en iyi bistro masa kiralama hizmetleriniveriyoruz. Talep edilen masanın sayısına ve adresin uzaklığına göre uygun birfiyat belirliyoruz. Masalar dilediğiniz konsepte uygun olarak süslenir veadresinize teslim edilir.