Kafkas Dans Ekibi

Davetlerinizde ya da farklıorganizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip dans ekibimiz Kafkas yöresininen özel figürlerini sizlerle bir araya getiriyor. Müzik ve hareketleri ile Kafkasdansı dünyadaki en seçkin danslardan bir tanesidir.

Savaş ve aşk temasını bizlere eniyi şekilde yansıtan bu özel dans gösterisi Kafkas oyunları ekibimiz ile beraber en özel şekilde sunuluyor. Kıyafetlerimizintamamı birebir kafkas yöresine aittir. Uzun yıllardır Türkiye’nin dört birtarafında yapmış olduğumuz kafkas dans gösterilerimiz ile binlerce kişiyimemnun etmeyi başardık. Sünnet, nişan, açılış ya da diğer aktiviteleriniz içinprofesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devamediyor. Yöresel zevklerinize ve beğenilerinize göre Kafkas dans ekibimizmuhteşem bir gösteri hazırlıyor.

Kafkas dans grubumuz her türlü organizasyonda sizlerin yanındaolmaya devam ediyor. Bu özel günlerinize renk, canlılık ve heyecan katıyoruz. Asırorganizasyon otantik Kafkas kostümlü dansçıları ile sizlere mükemmel bir günyaşatıyor. Kafkas Dans geçmişimizle beraber Türkiye'nin önde gelen topluluklarındanbiri olduk. Ülkemizin birçok kentinde, sayısız etkinlik ve organizasyonlarda sahnealıyoruz. Kültürümüzü en iyi şekilde yaşatmak için ekibimiz Türkiye'nin enprofesyonel dansçılarıyla hizmet veriyor.


Kafkas Dans Ekibi

Dans ve müzik evrensel olduğunainanıyoruz. Toplumlar düşüncelerini dansları kullanarak en güzel şekilde ifade edebiliyor.Kafkas dansları da bu özel koreografilerden bir tanesidir. Kafkas danslarıdünyada asaleti ve görkemi en iyi şekilde yansıtan danslardan bir tanesidir. Günümüzdesosyal faaliyetlerde Kafkas halk oyunlarımıza gösterilen ilgi her geçen günartıyor. Sizler de Kafkas dansı kiralama konusunda bizlerden destekalabilirsiniz. Kahramanlık, asalet ve zarafeti bir araya getiren kafkasdansları yüzyıllık geçmişiyle bizleri karşılıyor.

Kafkas danslarında kadın ve erkekberaber oynar. Kafkas dansı mertliğive cesareti anlatır. Kızlarda zarafet, erkeklerde ise kahramanlık ön plana çıkar.Cesaret ve kahramanlığın gösterisinde erkek her zaman dans sırasında başını diktutması gerekir. Uzun yıllardır Kafkas dans ekibimizle bir çok organizasyondabaşarılı bir şekilde yer almayı başardık. Sizde bu özel dans gösterisinimisafirlerinize göstermek isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.