Kafkas Dans Ekibi

Davetlerinizde ya da farklı organizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip dans ekibimiz Kafkas yöresinin en özel figürlerini sizlerle bir araya getiriyor. Müzik ve hareketleri ile Kafkas dansı dünyadaki en seçkin danslardan bir tanesidir.

Savaş ve aşk temasını bizlere en iyi şekilde yansıtan bu özel dans gösterisi Kafkas oyunları ekibimiz ile beraber en özel şekilde sunuluyor. Kıyafetlerimizin tamamı birebir kafkas yöresine aittir. Uzun yıllardır Türkiye’nin dört bir tarafında yapmış olduğumuz kafkas dans gösterilerimiz ile binlerce kişiyi memnun etmeyi başardık. Sünnet, nişan, açılış ya da diğer aktiviteleriniz için profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Yöresel zevklerinize ve beğenilerinize göre Kafkas dans ekibimiz muhteşem bir gösteri hazırlıyor.

Kafkas dans grubumuz her türlü organizasyonda sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Bu özel günlerinize renk, canlılık ve heyecan katıyoruz. Asır organizasyon otantik Kafkas kostümlü dansçıları ile sizlere mükemmel bir gün yaşatıyor. Kafkas Dans geçmişimizle beraber Türkiye'nin önde gelen topluluklarından biri olduk. Ülkemizin birçok kentinde, sayısız etkinlik ve organizasyonlarda sahne alıyoruz. Kültürümüzü en iyi şekilde yaşatmak için ekibimiz Türkiye'nin en profesyonel dansçılarıyla hizmet veriyor.


Kafkas Dans Ekibi

Dans ve müzik evrensel olduğuna inanıyoruz. Toplumlar düşüncelerini dansları kullanarak en güzel şekilde ifade edebiliyor. Kafkas dansları da bu özel koreografilerden bir tanesidir. Kafkas dansları dünyada asaleti ve görkemi en iyi şekilde yansıtan danslardan bir tanesidir. Günümüzde sosyal faaliyetlerde Kafkas halk oyunlarımıza gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Sizler de Kafkas dansı kiralama konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Kahramanlık, asalet ve zarafeti bir araya getiren kafkas dansları yüzyıllık geçmişiyle bizleri karşılıyor.

Kafkas danslarında kadın ve erkek beraber oynar. Kafkas dansı mertliği ve cesareti anlatır. Kızlarda zarafet, erkeklerde ise kahramanlık ön plana çıkar. Cesaret ve kahramanlığın gösterisinde erkek her zaman dans sırasında başını dik tutması gerekir. Uzun yıllardır Kafkas dans ekibimizle bir çok organizasyonda başarılı bir şekilde yer almayı başardık. Sizde bu özel dans gösterisini misafirlerinize göstermek isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.