Kiralık Masa Sandalye

Organizasyon, davet ve diğer etkinliklerde her şeyin hazır olduğu mekanların tercih edilmemesi halinde masa ve sandalye ihtiyacı doğacaktır. Kır düğünü, nikah, sünnet, açılış ve kurumsal organizasyonlar için kiralık masa sandalye hizmeti veren Asır Organizasyon firmamız, ürünlerin taşımacılık işlemlerini de üstlenmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerine masa sandalye kiralama ve süsleme hizmeti sağlıyoruz. Dikdörtgen masa, kokteyl masası, yuvarlak masa, lake sandalye, napolyon sandalye, tiffany sandalye ve plastik sandalye arasından ihtiyacınıza uygun seçenekleri belirledikten sonra firmamızı arayıp kişi sayısına göre randevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Firması

Davetin verileceği alanın büyüklüğü, davetin türü ve davetli sayısı tercih edilecek masa ve sandalye çeşidini etkileyecektir. Örneğin düğünlerde yuvarlak veya dikdörtgen masa ile tiffany sandalye tercih edilirken, açılış organizasyonlarında kokteyl (bistro) masaya daha fazla yer veriliyor. Masa sandalye kiralamak istediğinizde her mekana uygun seçeneği firmamızda bulabiliyorsunuz. Hoş görüntüsüyle cezbeden tiffany sandalyenin her renginde kiralama hizmeti verilir. İsterseniz Asır Organizasyon firmamızdan, tüller, çiçekler, supla, minder ve şamdan ile masa sandalye giydirme ve süsleme hizmeti alabiliyorsunuz.


Masa ve sandalye kiralama ihtiyacınıza ekonomik fiyatlarımız ve paket hizmetlerimiz ile memnun kalacağınız organizasyon hizmeti veriyoruz. Yuvarlak masalar 10, dikdörtgen masalar ise 4 kişi bir arada oturabilir şeklinde düzenlenmektedir. Lake ve tiffany sandalyeler minderli olarak hazırlanır. Plastik sandalye sipariş vererek ortamın konseptine uygun süslemenin yapılacağı bir çalışma talep edebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Firmamızın kiralık masa sandalye fiyatları tercih edilen seçeneklere göre farklılık gösterir. Talep sayısı arttıkça indirimli fiyat fırsatından yararlanırsınız. Masa sandalye kiralama ve süsleme hizmetimiz ile sahne ve ses sisteminden bir arada yararlandığınızda paket fiyatlar ile fatura çıkarılır. Davetli sayınızı göz önünde bulundurduktan sonra Asır Organizasyon iletişim numaramızdan firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bulunduğunuz semte göre kiralık masa sandalye fiyatları farklılık gösterebilir.  İletişim numaramızı aradığınızda kesin bilgi verilecektir. Fiyatlarımıza nakliye hizmeti dahildir. Organizasyon öncesi adrese teslimat yapılır, organizasyon sonunda ise malzemeler firmamızca teslim alınır.