Kiralık Masa Sandalye

Organizasyon, davet ve diğeretkinliklerde her şeyin hazır olduğu mekanların tercih edilmemesi halinde masave sandalye ihtiyacı doğacaktır. Kır düğünü, nikah, sünnet, açılış ve kurumsalorganizasyonlar için kiralık masa sandalye hizmeti veren AsırOrganizasyon firmamız, ürünlerin taşımacılık işlemlerini de üstlenmektedir.İstanbul’un tüm bölgelerine masa sandalye kiralama ve süsleme hizmetisağlıyoruz. Dikdörtgen masa, kokteyl masası, yuvarlak masa, lake sandalye,napolyon sandalye, tiffany sandalye ve plastik sandalye arasından ihtiyacınızauygun seçenekleri belirledikten sonra firmamızı arayıp kişi sayısına görerandevu oluşturabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Firması

Davetin verileceği alanınbüyüklüğü, davetin türü ve davetli sayısı tercih edilecek masa ve sandalyeçeşidini etkileyecektir. Örneğin düğünlerde yuvarlak veya dikdörtgen masa iletiffany sandalye tercih edilirken, açılış organizasyonlarında kokteyl (bistro)masaya daha fazla yer veriliyor. Masa sandalye kiralamak istediğinizdeher mekana uygun seçeneği firmamızda bulabiliyorsunuz. Hoş görüntüsüylecezbeden tiffany sandalyenin her renginde kiralama hizmeti verilir. İstersenizAsır Organizasyon firmamızdan, tüller, çiçekler, supla, minder ve şamdan ilemasa sandalye giydirme ve süsleme hizmeti alabiliyorsunuz.


Masa ve sandalye kiralamaihtiyacınıza ekonomik fiyatlarımız ve paket hizmetlerimiz ile memnunkalacağınız organizasyon hizmeti veriyoruz. Yuvarlak masalar 10, dikdörtgen masalarise 4 kişi bir arada oturabilir şeklinde düzenlenmektedir. Lake ve tiffanysandalyeler minderli olarak hazırlanır. Plastik sandalye sipariş vererekortamın konseptine uygun süslemenin yapılacağı bir çalışma talep edebilirsiniz.

İstanbul Kiralık Masa Sandalye Fiyatları

Firmamızın kiralık masa sandalyefiyatları tercih edilen seçeneklere göre farklılık gösterir. Talep sayısıarttıkça indirimli fiyat fırsatından yararlanırsınız. Masa sandalye kiralama vesüsleme hizmetimiz ile sahne ve ses sisteminden bir arada yararlandığınızda paketfiyatlar ile fatura çıkarılır. Davetli sayınızı göz önünde bulundurduktan sonraAsır Organizasyon iletişim numaramızdan firmamızı arayarak fiyat bilgisialabilirsiniz. Bulunduğunuz semte göre kiralık masa sandalye fiyatlarıfarklılık gösterebilir.  İletişimnumaramızı aradığınızda kesin bilgi verilecektir. Fiyatlarımıza nakliye hizmetidahildir. Organizasyon öncesi adrese teslimat yapılır, organizasyon sonunda isemalzemeler firmamızca teslim alınır.