Masa Sandalye Kiralama

Özel organizasyonlar, davetler, kutlamalar ve çeşitli etkinliklerde kullanılmak üzere kiralanabilen masa ve sandalyeler, ihtiyaç halinde 1 gün veya daha uzun süre firmalardan temin edilebilmektedir. Asır Organizasyon olarak firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına; İstanbul'un tüm noktalarına, talep edilen gün kadar masa sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Firmamız bünyesinde onlarca farklı modelde, yüzlerce masa ve sandalye barındırmaktadır. Bu malzemeler, kullanılacak olan konuma göre, davete ve organizasyona göre farklı modellerde tercih edilebilir. İsteklerinizi firmamızla iletişime geçerek iletebilir, sizin için doğru olan malzeme teminini gerçekleştirebiliriz.


Masa Sandalye Kiralama Hizmetimiz ile İhtiyaçlarınıza Hızlı Çözüm

Asır Organizasyon olarak davet ve organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan malzeme ve ekipmanları karşılıyoruz. Yeni ve kaliteli ürünleri adresiniz kadar teslim ediyor ve tüm semtlerde sizlere hizmet veriyoruz. Masa çeşitlerinden olan bistro masa, yuvarlak masa, kare masa, 8 kişilik masa, 12 kişilik masa ve benzeri seçenekleri bünyemizde barındırıyoruz. Ayrıca:

·         Seminer sandalyesi

·         Plastik sandalye

·         Nikah sandalyeleri

·         Demir ayaklı sandalyeler

·         Koltuk kiralama

·         Ahşap sandalyeler

·         Lake masalar

·         Nikah masaları

·         Sehpa çeşitleri

·         Bistro masalar

·         Dikdörtgen masalar

·         Yuvarlak masalar

·         Kokteyl masaları

·         Bar masaları

Düğün, nişan, kına nikah, eğlence, davet, organizasyon ve kutlamalarınızda davetli sayınıza uygun olarak dilediğiniz kadar masa ve sandalyeyi bizden temin edebilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız ürünler, sürekli olarak kontrol edilmekte, temizlik ve bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Kiralık masa sandalye fiyatları ise seçtiğiniz modele göre değişkenlik gösterir.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Asır Organizasyon olarak firmamız, davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayacağınız, konforlu ve kaliteli ürünlerle ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kapsamında nakliyat da mevcuttur. Dilediğiniz adrese, ihtiyaç duyduğunuz masa ve sandalyeleri, etkinlik saatinden önce teslim ediyor, işiniz bittiğinde gelip adresinizden alıyoruz. Masa sandalye kiralama fiyatları ise ürünlerin modeline, sayısına, kullanılacak olan gün sayısına, bulunduğunuz adrese göre değişkenlik gösterecektir. Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim numaralarımızı kullanarak irtibat kurabilirsiniz.