Masa Sandalye Kiralama

Özelorganizasyonlar, davetler, kutlamalar ve çeşitli etkinliklerde kullanılmaküzere kiralanabilen masa ve sandalyeler, ihtiyaç halinde 1 gün veya daha uzunsüre firmalardan temin edilebilmektedir. Asır Organizasyon olarak firmamız,müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına; İstanbul'un tümnoktalarına, talep edilen gün kadar masa sandalye kiralama hizmetivermektedir. Firmamız bünyesinde onlarca farklı modelde, yüzlerce masa vesandalye barındırmaktadır. Bu malzemeler, kullanılacak olan konuma göre, daveteve organizasyona göre farklı modellerde tercih edilebilir. İsteklerinizifirmamızla iletişime geçerek iletebilir, sizin için doğru olan malzeme temininigerçekleştirebiliriz.


Masa Sandalye Kiralama Hizmetimiz ileİhtiyaçlarınıza Hızlı Çözüm

AsırOrganizasyon olarak davet ve organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan malzemeve ekipmanları karşılıyoruz. Yeni ve kaliteli ürünleri adresiniz kadar teslimediyor ve tüm semtlerde sizlere hizmet veriyoruz. Masa çeşitlerinden olanbistro masa, yuvarlak masa, kare masa, 8 kişilik masa, 12 kişilik masa vebenzeri seçenekleri bünyemizde barındırıyoruz. Ayrıca:

·        Seminer sandalyesi

·        Plastik sandalye

·        Nikah sandalyeleri

·        Demir ayaklı sandalyeler

·        Koltuk kiralama

·        Ahşap sandalyeler

·        Lake masalar

·        Nikah masaları

·        Sehpa çeşitleri

·        Bistro masalar

·        Dikdörtgen masalar

·        Yuvarlak masalar

·        Kokteyl masaları

·        Bar masaları

Düğün,nişan, kına nikah, eğlence, davet, organizasyon ve kutlamalarınızda davetlisayınıza uygun olarak dilediğiniz kadar masa ve sandalyeyi bizden teminedebilirsiniz. Bünyemizde barındırdığımız ürünler, sürekli olarak kontroledilmekte, temizlik ve bakımları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Kiralıkmasa sandalye fiyatları ise seçtiğiniz modele göre değişkenlik gösterir.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

AsırOrganizasyon olarak firmamız, davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayacağınız,konforlu ve kaliteli ürünlerle ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. İstanbul'untüm ilçe ve semtlerinde masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyoruz. Bu hizmetkapsamında nakliyat da mevcuttur. Dilediğiniz adrese, ihtiyaç duyduğunuz masave sandalyeleri, etkinlik saatinden önce teslim ediyor, işiniz bittiğinde gelipadresinizden alıyoruz. Masa sandalye kiralama fiyatları ise ürünlerinmodeline, sayısına, kullanılacak olan gün sayısına, bulunduğunuz adrese göredeğişkenlik gösterecektir. Detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişimnumaralarımızı kullanarak irtibat kurabilirsiniz.