En İyi Bando Ekibi

Asır Organizasyon firmamızın ekipkiralama hizmetleri arasında bulunan bando ekibi, profesyonel müzisyenlerdenoluşmaktadır. Firmamızın en büyük avantajı müzisyenlerin ve enstrümanlarınfirmamız bünyesinde bulunuyor olmasıdır. Böylece herhangi bir sürprizlekarşılaşmadan, gönül rahatlığıyla programı ekibimize bırakabilirsiniz. Uzunyıllardır özel ve kurumsal organizasyonlarda sahne alan bando ekibimiz,kusursuz nota ve her tondan ezgileriyle etkinliklerinizi şölene çevirmeyibaşarıyor. Alanında uzman müzisyenlerimiz sayesinde en iyi bando ekibiyleçalışmanın rahatlığını program süresince hissedeceksiniz.


İstanbul’da En İyi Bando Ekibi

Organizasyonlarınız için bandoekibine ihtiyaç duyduğunuzda, karar verirken göz önünde bulundurmanız gerekenbirkaç husus vardır. Bunlardan ilki bando ekibinin daha önceki sergilemişolduğu çalışmalardır. Ayrıca bando ekibinin sahne aldığı etkinlik sayısı vemüzik repertuarının geniş olması da en iyi bando ekibini tercihettiğinizi göstermektedir. Firmamızın uzun yıllardır beraber organizasyonlardasahne aldığı ve davet sahiplerinden övgü aldığı bando ekibimiz, gönülrahatlığıyla destek alabileceğiniz bir performans sunacaktır.

Bando kiralama hizmetimizi gelinalma, düğün, nişan, açılış, AVM etkinlikleri ve firma tanıtımı başta olmaküzere her türlü etkinlikler için tercih edebilirsiniz. Özellikle açılış ve AVMetkinliklerinde Balkan bandosu tercih edilmektedir. Düğün ve nişan organizasyonlarındaise her yöreye özgü müzik repertuarıyla hizmet veriyoruz. İstanbul’da en iyi bando ekibi firmalarından biri olarak eşsiz bir müzik şöleni sunuyoruz.,

 


Bando Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Asır Organizasyon firmamız bandokiralama hizmetini saatlik ve ekip sayısına göre değişen fiyatlarla sağlıyor.Organizasyon türüne göre bando ekibinin sahnede kalacağı süreç değişebiliyor.Açılış organizasyonu için bando ekibine açılışın başlangıcı ve sonunda yerverilebiliyor. Bu durumda programın süreci göz önünde bulundurulur. Paket olaraksunduğumuz hizmetler, 4 kişilik müzisyenden 25 kişilik müzisyen ekibine görefarklılık gösteriyor. Düzenlemek istediğiniz programa, konsepte ve ihtiyaçduyduğunuz sürece göre özel paketler, bütçenize göre hazırlanmaktadır.Firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bando ekibi kiralama pakethizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi depaylaşarak, size özel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak bando ekibi kiralamafiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.