En İyi Bando Ekibi

Asır Organizasyon firmamızın ekip kiralama hizmetleri arasında bulunan bando ekibi, profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Firmamızın en büyük avantajı müzisyenlerin ve enstrümanların firmamız bünyesinde bulunuyor olmasıdır. Böylece herhangi bir sürprizle karşılaşmadan, gönül rahatlığıyla programı ekibimize bırakabilirsiniz. Uzun yıllardır özel ve kurumsal organizasyonlarda sahne alan bando ekibimiz, kusursuz nota ve her tondan ezgileriyle etkinliklerinizi şölene çevirmeyi başarıyor. Alanında uzman müzisyenlerimiz sayesinde en iyi bando ekibiyle çalışmanın rahatlığını program süresince hissedeceksiniz.


İstanbul’da En İyi Bando Ekibi

Organizasyonlarınız için bando ekibine ihtiyaç duyduğunuzda, karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç husus vardır. Bunlardan ilki bando ekibinin daha önceki sergilemiş olduğu çalışmalardır. Ayrıca bando ekibinin sahne aldığı etkinlik sayısı ve müzik repertuarının geniş olması da en iyi bando ekibini tercih ettiğinizi göstermektedir. Firmamızın uzun yıllardır beraber organizasyonlarda sahne aldığı ve davet sahiplerinden övgü aldığı bando ekibimiz, gönül rahatlığıyla destek alabileceğiniz bir performans sunacaktır.

Bando kiralama hizmetimizi gelin alma, düğün, nişan, açılış, AVM etkinlikleri ve firma tanıtımı başta olmak üzere her türlü etkinlikler için tercih edebilirsiniz. Özellikle açılış ve AVM etkinliklerinde Balkan bandosu tercih edilmektedir. Düğün ve nişan organizasyonlarında ise her yöreye özgü müzik repertuarıyla hizmet veriyoruz. İstanbul’da en iyi bando ekibi firmalarından biri olarak eşsiz bir müzik şöleni sunuyoruz.,

 


Bando Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Asır Organizasyon firmamız bando kiralama hizmetini saatlik ve ekip sayısına göre değişen fiyatlarla sağlıyor. Organizasyon türüne göre bando ekibinin sahnede kalacağı süreç değişebiliyor. Açılış organizasyonu için bando ekibine açılışın başlangıcı ve sonunda yer verilebiliyor. Bu durumda programın süreci göz önünde bulundurulur. Paket olarak sunduğumuz hizmetler, 4 kişilik müzisyenden 25 kişilik müzisyen ekibine göre farklılık gösteriyor. Düzenlemek istediğiniz programa, konsepte ve ihtiyaç duyduğunuz sürece göre özel paketler, bütçenize göre hazırlanmaktadır. Firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bando ekibi kiralama paket hizmetlerimiz konusunda bilgi alabilirsiniz. Kendi fikirlerinizi de paylaşarak, size özel ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak bando ekibi kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.