İlahi Semazen Ekibi

Semazen ekibimiz ile özel organizasyonlarınıza anlam ve maneviyat katmaya devam ediyoruz. Türkiye'de aralıksız devam eden semazen gösterilerimiz, işinde profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İlahi gurubumuz ise İslami düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, nişan ve kına gibi etkinliklerde misafirlerimizin gönül dünyasına sesleniyor, özel anlar yaşamalarına vesile oluyor. İlahi, ezgi sanatçılarımız ve semazenlerimiz ile İslami düğün organizasyonlarınızda sizlerleyiz.


Semazen Gösterisi ile Organizasyonlarınızı Renklendirin!

Semâ, Allah'ın yarattığı kulunun hakikâte yönelip; aşkla ve akılla yücelip, nefsine dur diyerek Hak'ta yok oluşu ve adeta olgunluğa erişip Kâmil bir insan olarak kulluğuna dönüşünü temsil eder. Aşkla, sevgiyle ve hizmet için dönüşüdür. Kültürümüzün ve geleneklerimizin anlamlı bir parçası olan semazen gösterileri, etkinliklerimizde hayata geçirilerek dini değerlerimizim hatırlatılmasın da yardımcı olur.

Semazen gösterilerin sağdan sola, kalbin etrafında dönmek suretiyle, bütün insanları ve yaratılanları, sevgi ve aşkla kucaklamaktır. Sema töreni 7 bölümden oluşmaktadır. Her bölümün farklı bir anlamı vardır.

7'den 70'e herkesin gözünü almadan izlediği, özel anılar biriktirdiği semazen gösterileri; her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor, daha popüler hale geliyor. Özellikle dini duyguların ön plana çıkarılmasını isteyenler için vazgeçilmez etkinliklerden birisi. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile her türlü etkinlik ve organizasyonda gösterilere imza atan semazen ekibimiz; sizlerin de yanında olmaktan mutluluk duyar.

İlahi Ekibimiz ile Etkinliklerinizde Yanınızdayız!

Ekibimizde yer alan ilahi grubu arkadaşlarımız, Türkiye genelinde faaliyet gösteren, başarılı ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Organizasyonlarınız için istekleriniz doğrultusunda, tarzını, sesini veya ilahilerini sevdiğiniz ilahi sanatçılarımızı görevlendirerek memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. İslami düğün organizasyonları, kına organizasyonları, İslami sünnet organizasyonları ve benzeri etkinliklerde İlahi ekibimizi tercih edebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonlarında İlahi Grubu

İslami düğün etkinliklerinde olmazsa olmaz bir ekip olan ilahi grubu, misafirleriniz için güzide bir organizasyon sunmanıza vesile olacaktır. Muhteşem sesleri ve en çok beğenilen besteler ile katılımcıların güzel anlara şahit olmalarını sağlayacaktır. İlahi grubu fiyatları ve ilahi grubu kiralama hizmeti ile alakalı detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.