İlahi Semazen Ekibi

Semazenekibimiz ile özel organizasyonlarınıza anlam ve maneviyat katmaya devamediyoruz. Türkiye'de aralıksız devam eden semazen gösterilerimiz, işindeprofesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İlahi gurubumuzise İslami düğün organizasyonları, sünnet düğünleri, nişan ve kına gibietkinliklerde misafirlerimizin gönül dünyasına sesleniyor, özel anlaryaşamalarına vesile oluyor. İlahi, ezgi sanatçılarımız ve semazenlerimiz ile İslamidüğün organizasyonlarınızda sizlerleyiz.


Semazen Gösterisi ile OrganizasyonlarınızıRenklendirin!

Semâ,Allah'ın yarattığı kulunun hakikâte yönelip; aşkla ve akılla yücelip, nefsinedur diyerek Hak'ta yok oluşu ve adeta olgunluğa erişip Kâmil bir insan olarakkulluğuna dönüşünü temsil eder. Aşkla, sevgiyle ve hizmet için dönüşüdür.Kültürümüzün ve geleneklerimizin anlamlı bir parçası olan semazen gösterileri,etkinliklerimizde hayata geçirilerek dini değerlerimizim hatırlatılmasın dayardımcı olur.

Semazengösterilerin sağdan sola, kalbin etrafında dönmek suretiyle, bütüninsanları ve yaratılanları, sevgi ve aşkla kucaklamaktır. Sema töreni 7bölümden oluşmaktadır. Her bölümün farklı bir anlamı vardır.

7'den70'e herkesin gözünü almadan izlediği, özel anılar biriktirdiği semazen gösterileri;her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor, daha popüler halegeliyor. Özellikle dini duyguların ön plana çıkarılmasını isteyenler içinvazgeçilmez etkinliklerden birisi. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile hertürlü etkinlik ve organizasyonda gösterilere imza atan semazen ekibimiz;sizlerin de yanında olmaktan mutluluk duyar.

İlahi Ekibimiz ile EtkinliklerinizdeYanınızdayız!

Ekibimizdeyer alan ilahi grubu arkadaşlarımız, Türkiye genelinde faaliyetgösteren, başarılı ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Organizasyonlarınız içinistekleriniz doğrultusunda, tarzını, sesini veya ilahilerini sevdiğiniz ilahisanatçılarımızı görevlendirerek memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. İslamidüğün organizasyonları, kına organizasyonları, İslami sünnetorganizasyonları ve benzeri etkinliklerde İlahi ekibimizi tercihedebilirsiniz.

İslami Düğün Organizasyonlarında İlahiGrubu

İslamidüğün etkinliklerinde olmazsa olmaz bir ekip olan ilahi grubu, misafirleriniziçin güzide bir organizasyon sunmanıza vesile olacaktır. Muhteşem sesleri ve ençok beğenilen besteler ile katılımcıların güzel anlara şahit olmalarınısağlayacaktır. İlahi grubu fiyatları ve ilahi grubu kiralamahizmeti ile alakalı detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayarakbize ulaşabilirsiniz.