Sünnet Düğününde Neler Yapılır?

Özellikleçocuklarının sünnet zamanı yaklaşan ebeveynlerin en çok merak ettiği sorulardanbirisi "sünnet düğününde neler yapılır?" sorusu oluyor.Yazımızın devamında, böylesine anlamlı ve özel organizasyonda nelerinyapıldığını, hangi hizmetlerin tercih edilebileceğini ve firmamızın sunduğuhizmetleri tanıtacağız.


Sünnet Düğününde Sunulan OrganizasyonHizmetleri

Bubaşlık altında onlarca farklı hizmetten bahsetmek mümkün. Fakat en çok tercihedilen, günün anlam ve önemine hitaben uygulanabilecek bazı hizmetlerdenbahsedeceğiz. Böylelikle misafirleriniz ve etkinliğe katılım sağlayacakçocuklarımız kendilerine birçok şey katabilir, gönlünce eğlenebilir. Standart sünnetdüğünü organizasyonunda sunduğumuz hizmetler:

·        Hoca tarafından yapılan Kur'an-ı Kerim Tilaveti

·        Sünnet merasimi ile ilgili sohbet

·        Sünnet tahtı ve yeniçeri askeri

·        Süsleme organizasyonları (mekan içi süslemeler,masa ve sandalye süslemeleri, balon süsleme, vb.)

·        Volkan ve konfeti şovları

·        Takı merasimi

Bahsetmişolduğumuz bu hizmetler, standart sünnet düğünü paketlerinde bulunur. Ekolarak sizlerin de taleplerine göre şu etkinliklerle bu özel günütaçlandırabilirsiniz:

·        İlahi grubu performansı (ilahi sanatçısı, ney,bendir, kanun ve org gibi enstrümanlarla)

·        Mehter takımı performansı (profesyonel mehtertakımı ekibi ile yapılır)

·        Semazen gösterileri

·        Tiyatro ekibi, palyaço, skeç ve parodiler gibietkinlikler

·        Video ve fotoğraf çekimi hizmeti

·        Mekan içi ve mekan dışı süslemeler

Görüldüğüüzere sünnet etkinliğini özelleştirebilmeniz ve kendi taleplerinizi ortayakoyabilmeniz mümkün. Örneğin İslami sünnet düğünü organizasyonu temalıbir etkinlik planlayabileceğiniz gibi; standart bir sünnet düğünü deyapabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

AsırOrganizasyon olarak, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde organizasyonhizmetleri çatısı altında sünnet düğünü organizasyonu hizmeti veriyoruz.Kültürel değerlerimizi göz önünde bulundurarak titiz ve özverili bir çalışmaortaya koyarak; misafirlerinizle eğlenceli ve dolu dolu bir etkinlikgeçirmenizi sağlıyoruz. Sünnet düğünü organizasyon fiyatları iseyukarıda belirtmiş olduğumuz ek etkinlik taleplerinize göre değişkenlikgösterebilir. Ayrıca etkinliğe katılım sağlayacak kişi sayısı, süsleme için ektalepler, video ve fotoğraf çekimi hizmeti gibi kriterler de etkinlik içinsunulan fiyatlarda farklılıklara neden olur.