Sünnet Düğününde Neler Yapılır?

Özellikle çocuklarının sünnet zamanı yaklaşan ebeveynlerin en çok merak ettiği sorulardan birisi "sünnet düğününde neler yapılır?" sorusu oluyor. Yazımızın devamında, böylesine anlamlı ve özel organizasyonda nelerin yapıldığını, hangi hizmetlerin tercih edilebileceğini ve firmamızın sunduğu hizmetleri tanıtacağız.


Sünnet Düğününde Sunulan Organizasyon Hizmetleri

Bu başlık altında onlarca farklı hizmetten bahsetmek mümkün. Fakat en çok tercih edilen, günün anlam ve önemine hitaben uygulanabilecek bazı hizmetlerden bahsedeceğiz. Böylelikle misafirleriniz ve etkinliğe katılım sağlayacak çocuklarımız kendilerine birçok şey katabilir, gönlünce eğlenebilir. Standart sünnet düğünü organizasyonunda sunduğumuz hizmetler:

·         Hoca tarafından yapılan Kur'an-ı Kerim Tilaveti

·         Sünnet merasimi ile ilgili sohbet

·         Sünnet tahtı ve yeniçeri askeri

·         Süsleme organizasyonları (mekan içi süslemeler, masa ve sandalye süslemeleri, balon süsleme, vb.)

·         Volkan ve konfeti şovları

·         Takı merasimi

Bahsetmiş olduğumuz bu hizmetler, standart sünnet düğünü paketlerinde bulunur. Ek olarak sizlerin de taleplerine göre şu etkinliklerle bu özel günü taçlandırabilirsiniz:

·         İlahi grubu performansı (ilahi sanatçısı, ney, bendir, kanun ve org gibi enstrümanlarla)

·         Mehter takımı performansı (profesyonel mehter takımı ekibi ile yapılır)

·         Semazen gösterileri

·         Tiyatro ekibi, palyaço, skeç ve parodiler gibi etkinlikler

·         Video ve fotoğraf çekimi hizmeti

·         Mekan içi ve mekan dışı süslemeler

Görüldüğü üzere sünnet etkinliğini özelleştirebilmeniz ve kendi taleplerinizi ortaya koyabilmeniz mümkün. Örneğin İslami sünnet düğünü organizasyonu temalı bir etkinlik planlayabileceğiniz gibi; standart bir sünnet düğünü de yapabilirsiniz.

Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Asır Organizasyon olarak, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde organizasyon hizmetleri çatısı altında sünnet düğünü organizasyonu hizmeti veriyoruz. Kültürel değerlerimizi göz önünde bulundurarak titiz ve özverili bir çalışma ortaya koyarak; misafirlerinizle eğlenceli ve dolu dolu bir etkinlik geçirmenizi sağlıyoruz. Sünnet düğünü organizasyon fiyatları ise yukarıda belirtmiş olduğumuz ek etkinlik taleplerinize göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca etkinliğe katılım sağlayacak kişi sayısı, süsleme için ek talepler, video ve fotoğraf çekimi hizmeti gibi kriterler de etkinlik için sunulan fiyatlarda farklılıklara neden olur.