Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonları çeşitli konseptlerde hazırlanabiliyor. Eğlenceli sünnet düğünü yapabileceğiniz gibi mevlitli sünnet organizasyonu da düzenleyebiliyorsunuz. Asır Organizasyon şirketimiz, sünnet paketleri sunarak ekonomik fiyatlarda İstanbul mevlitli sünnet organizasyonu düzenlemenizi sağlıyor. İstanbul’un tüm semtlerine ekipman ve eleman desteği sağlayan firmamız, mekan süslemesi, eğlence ve oyun aktiviteleri olanakları da veriyor. 100 kişilik profesyonel ekibimiz, uzun yıllardır sünnet organizasyonu çalışmaları gerçekleştirmektedir.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu Hizmetlerimiz

Evladınızın sünnet organizasyonunu mevlitli yapmaya karar verdiğinizde, firmamız 3 farklı kampanyalı paket sunmaktadır. Paketlerin genel içeriğinde sunum ve sohbet, Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlit, semazen gösterisi, sünnet tahtı, Yeniçeri Askerleri, volkan ve konfeti gösterileri, mekan süslemesi, balon süslemeler, palyaço gösterisi, yüz boyama etkinliği, altın çikolata para dağıtımı, Türk Bayrağı ve hoş geldiniz yazısı gibi seçenekler yer almaktadır. Her şey dahil olan paket hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz, Asır Organizasyon iletişim numaralarını kullanarak firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hizmetlerin içeriğine eklenebilecek diğer mevlitli sünnet organizasyonu hizmetlerimiz şunlardır:

·         İlahi grubu (piyanist ve sanatçı dahil)

·         Oyun ve yarışmalar

·         Organizasyon planlama ve uygulama

·         Masa ve sandalye süsleme

Mevlitli sünnet organizasyonu paket programlarına, Asır Organizasyonun verdiği tüm hizmetleri inceleyerek, istediğiniz etkinliği dahil edebilirsiniz.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Asır Organizasyon şirketimiz, sünnet organizasyon hizmetini İstanbul’da sağlamaktadır. Sünnet düğünü kırsal alanda düzenlenmek istediğinde, mekanın organizasyon sahibi karar verebilir veya firmamızdan destek alabilir. Aksi hallerde mekan fiyatları her şey dahil paketlere dahil değildir. Mevlitli sünnet organizasyonu fiyatları tercih edeceğiniz hizmetlere göre belirlenecektir. Sünnet paketleri içerisinde sunum, sohbet, Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlit, semazen, palyaço, yüz boyama, balon süsleme gibi hizmetler yer alıyor. Çocuğunuz Yeniçeri Askerleri ve sünnet tahtı ile mekana taşınır. Etkinlik sizin fikirleriniz ve uzun yılların tecrübesiyle firmamızın yönlendirmelerince planlanır ve yürütülür. Programa isterseniz sokak satıcıları da ekleyebilirsiniz. Sokak satıcıları patlamış mısır, pamuk şekeri ve Osmanlı macunu gibi yiyecekleri, davetlilerinize dağıtacaktır. Mevlitli sünnet organizasyonları içerisinde sokak satıcılarının bulunduğu paket programlarımız da vardır.