Mevlitli Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonları çeşitlikonseptlerde hazırlanabiliyor. Eğlenceli sünnet düğünü yapabileceğiniz gibi mevlitlisünnet organizasyonu da düzenleyebiliyorsunuz. Asır Organizasyon şirketimiz,sünnet paketleri sunarak ekonomik fiyatlarda İstanbul mevlitli sünnetorganizasyonu düzenlemenizi sağlıyor. İstanbul’un tüm semtlerine ekipman veeleman desteği sağlayan firmamız, mekan süslemesi, eğlence ve oyun aktiviteleriolanakları da veriyor. 100 kişilik profesyonel ekibimiz, uzun yıllardır sünnetorganizasyonu çalışmaları gerçekleştirmektedir.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu Hizmetlerimiz

Evladınızın sünnetorganizasyonunu mevlitli yapmaya karar verdiğinizde, firmamız 3 farklıkampanyalı paket sunmaktadır. Paketlerin genel içeriğinde sunum ve sohbet,Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlit, semazen gösterisi, sünnet tahtı, YeniçeriAskerleri, volkan ve konfeti gösterileri, mekan süslemesi, balon süslemeler,palyaço gösterisi, yüz boyama etkinliği, altın çikolata para dağıtımı, TürkBayrağı ve hoş geldiniz yazısı gibi seçenekler yer almaktadır. Her şey dahilolan paket hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak isterseniz, Asır Organizasyoniletişim numaralarını kullanarak firmamızla irtibata geçebilirsiniz.Hizmetlerin içeriğine eklenebilecek diğer mevlitli sünnet organizasyonuhizmetlerimiz şunlardır:

·        İlahi grubu (piyanist ve sanatçı dahil)

·        Oyun ve yarışmalar

·        Organizasyon planlama ve uygulama

·        Masa ve sandalye süsleme

Mevlitli sünnet organizasyonupaket programlarına, Asır Organizasyonun verdiği tüm hizmetleri inceleyerek,istediğiniz etkinliği dahil edebilirsiniz.


Mevlitli Sünnet Organizasyonu Fiyatları

Asır Organizasyon şirketimiz,sünnet organizasyon hizmetini İstanbul’da sağlamaktadır. Sünnet düğünü kırsalalanda düzenlenmek istediğinde, mekanın organizasyon sahibi karar verebilirveya firmamızdan destek alabilir. Aksi hallerde mekan fiyatları her şey dahilpaketlere dahil değildir. Mevlitli sünnet organizasyonu fiyatları tercihedeceğiniz hizmetlere göre belirlenecektir. Sünnet paketleri içerisinde sunum,sohbet, Kur’an-ı Kerim tilaveti, mevlit, semazen, palyaço, yüz boyama, balonsüsleme gibi hizmetler yer alıyor. Çocuğunuz Yeniçeri Askerleri ve sünnet tahtıile mekana taşınır. Etkinlik sizin fikirleriniz ve uzun yılların tecrübesiylefirmamızın yönlendirmelerince planlanır ve yürütülür. Programa isterseniz sokaksatıcıları da ekleyebilirsiniz. Sokak satıcıları patlamış mısır, pamuk şekerive Osmanlı macunu gibi yiyecekleri, davetlilerinize dağıtacaktır. Mevlitlisünnet organizasyonları içerisinde sokak satıcılarının bulunduğu paketprogramlarımız da vardır.