Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet düğünü, çocuğunuzunanılarında yer edecek önemli merasimlerden biridir. Bu özel gündeakrabalarınız, çocuğunuzun arkadaşları sizleri yalnız bırakmayacaktır.Çocuğunuzu ziyarete gelenleri memnun edecek, sünnet düğününü eğlenceli halegetirecek etkinlikler ve sunumlarla, sünnet düğünü organizasyonugerçekleştirebilirsiniz. Asır Organizasyon şirketimiz, İstanbul’da kendibünyesinde sünnet düğünü ekipmanlarına sahiptir. Böylece aracı firma olmadandirekt olarak şirketimizle iletişim kurarsınız. Organizasyonu sizinisteklerinize uygun olarak yürütüyoruz. Sunum, canlı performanslar, süslemeler,taht kiralama, profesyonel eleman kiralama ve sokak satıcıları gibi çeşitliorganizasyon hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.


Asır Sünnet Düğün Organizasyonu

Sünnet düğünü organizasyonlarıiçin firmamız İslami sünnet düğünü ve sünnet düğünü eğlenceleridüzenlemektedir. Programın yapılacağı mekanın hazırlıkları, sünnet törenikonseptine uygun olarak hazırlıyoruz. Balon süslemeleri, çizgi filmkarakterleri konsepti ve Osmanlı konsepti gibi evladınızın tercih ettiği birkonseptte mekan süslemeleri yapmaktayız. Firmamız kendine ait ekipmanlarlasünnet düğünü organizasyonu düzenlemektedir. Böylece herhangi bir aksiliklekarşılaşmazsınız. Kırsal alanda sünnet düğünü tercih edilmesi halinde,masa sandalye temini ve süslemeleri, ses ve ışık sistemi kurulumu, mekansüslemeleri, sunucu ve DJ performansı gibi hizmetleri sağlıyoruz. Çocuklarıneğlenceli vakit geçirmesi için yüz boyama, animasyon gösterileri, Palyaço,Hacivat ve Karagöz gösterilerine de yer verebilirsiniz. Sünnet tahtı veYeniçeri kiralama, Mehter ekibi, İlahi grubu, Semazen, sunucu kiralamahizmetlerimiz tercih ettiğiniz programa uygun çalışma sergileyecektir.


Sünnet Düğün Organizasyonu Fiyatları

Asır Organizasyon şirketimiz,profesyonel 100 ekip arkadaşıyla çeşitli organizasyonlarda çalışmalaryürütmektedir. Firmamız bütçenize uygun sünnet düğünü organizasyonlarıiçin paket programlar sunmaktadır. Standart, avantajlı, İslami, kampanyalı vesihirbaz sünnet paketleri ile hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz arasındankendi paketinizi de özgün bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Sünnet düğünorganizasyonu fiyatları, törende yer vermek istediğiniz gösterilere, elemansayısına, süsleme tercihlerine, konsepte ve mekana (kır düğünü, düğün salonugibi) göre farklılık gösterecektir. Asır Organizasyon iletişim numaralarımızıarayarak, unutulmaz sünnet düğünü organizasyonu için randevuoluşturabilirsiniz. Paketlerimizin fiyatlarını inceleyebilir, değiştirmekistediğiniz hizmetler ve fiyat farkları için firmamızla iletişime geçmelisiniz.