Kafkas Dans Ekibi Kiralama

Özelorganizasyonlarda, düğün ve derneklerde, davet ve eğlencelerde benzersizkoreografilerle güzel bir seyir zevki yaşatan, müzik ve hareketleriyle dünyanınen gözde dans türlerinden birisi olan Kafkas dans ekibi, AsırOrganizasyon farkıyla kiralanabilmektedir. Çeşitli duygu ve düşünce temalı bugösteriler, izleyenler tarafından eğlenceli ve dramatik bir şekildeseyrediliyor. Hem kültürümüzün bir parçası olması, hem de müziklerinin ve dansekibinin enerjisi ile popüleritesini giderek artırıyor. Özellikle düğün veeğlence organizasyonlarında en çok tercih edilen gösteri türlerinden birisi.Kiralık Kafkas Dans Ekibi

Bünyemizdefaaliyet gösteren Kafkas Dans Ekibi, yılların verdiği tecrübe ve ciddiyeti ileher türlü organizasyonunuzda yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Yöresel Kafkasdansları konusunda:

·        Azeri ve Gürcü olarak da ifade edilen GüneyKafkas Yöresi

·        Abaza, Adige, Çeçen gibi Kuzey Kafkas Yöresi

·        Diğer Kafkas halk dansları

Tümyörelerde uzman alan olan dans ekibimiz, sizlere gurur ve duygu dolu anlaryaşatacak, tarihe götürecektir. Seyircilerin de kendini izlemekten ve yerigeldiğinde oynamaktan alıkoyamadığı bu dans türü, özel kıyafetler vekostümlerle yapılmaktadır. Kafkas dans ekibi kiralama hizmeti dahilinde,dans ekibi ve gerekli olan donanımlar bulunmaktadır. Siz Asır Organizasyonolarak firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, yalnızca istediğiniz danstürlerini ve tarihi belirlemeniz gerekmektedir. Diğer tüm etkinlik detayları,firmamızca hazırlanmaktadır.


Muhteşem Kafkas Dans Ekibi Gösterileri

 Gösterilerimizde, dans ekibinin katılımsağlayacağı mekana göre bir takım düzenlemeler yapılmakta ve dansçıların sayısıbelirlenmektedir. Genel olarak Kafkas dans gösterileri en az 4 kişi ile enfazla 8-10 kişi arasında yapılmaktadır. Bu sayı etkinlik sahibinin talebine vesahnenin uygunluğuna göre değiştirilebilir. Firmamızla iletişime geçtiğinizdedans ekibi ile alakalı hususları netleştirerek hemen rezervasyonyaptırabilirsiniz. Ekibimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde etkinliklerdeboy gösterdiğinden, 15 gün veya 1 ay öncesinden görüşme sağlamanız daha iyiolacaktır. Ekonomik fiyatlar ve her şey dahil Kafkas dans ekibi gösterileriiçin hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talep edildiği takdirde, Kafkasdans ekibi gösterilerine ek müzisyen, sanatçı, vb. taleplerinizi deiletebilir, size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.