Kafkas Dans Ekibi Kiralama

Özel organizasyonlarda, düğün ve derneklerde, davet ve eğlencelerde benzersiz koreografilerle güzel bir seyir zevki yaşatan, müzik ve hareketleriyle dünyanın en gözde dans türlerinden birisi olan Kafkas dans ekibi, Asır Organizasyon farkıyla kiralanabilmektedir. Çeşitli duygu ve düşünce temalı bu gösteriler, izleyenler tarafından eğlenceli ve dramatik bir şekilde seyrediliyor.

Düğününüze renk katın: Kafkas ekibi kiralama!

Hem kültürümüzün bir parçası olması, hem de müziklerinin ve dans ekibinin enerjisi ile popüleritesini giderek artırıyor. Özellikle düğün ve eğlence organizasyonlarında en çok tercih edilen gösteri türlerinden birisi.Kiralık Kafkas Dans Ekibi

Bünyemizde faaliyet gösteren Kafkas Dans Ekibi, yılların verdiği tecrübe ve ciddiyeti ile her türlü organizasyonunuzda yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Yöresel Kafkas dansları konusunda:

·         Azeri ve Gürcü olarak da ifade edilen Güney Kafkas Yöresi

·         Abaza, Adige, Çeçen gibi Kuzey Kafkas Yöresi

·         Diğer Kafkas halk dansları

Tüm yörelerde uzman alan olan dans ekibimiz, sizlere gurur ve duygu dolu anlar yaşatacak, tarihe götürecektir. Seyircilerin de kendini izlemekten ve yeri geldiğinde oynamaktan alıkoyamadığı bu dans türü, özel kıyafetler ve kostümlerle yapılmaktadır.

Kafkas ekibi ile geleneklerimizi yaşatalım!

Kafkas dans ekibi kiralama hizmeti dahilinde, dans ekibi ve gerekli olan donanımlar bulunmaktadır. Siz Asır Organizasyon olarak firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde, yalnızca istediğiniz dans türlerini ve tarihi belirlemeniz gerekmektedir. Diğer tüm etkinlik detayları, firmamızca hazırlanmaktadır.


Muhteşem Kafkas Dans Ekibi Gösterileri

 Gösterilerimizde, dans ekibinin katılım sağlayacağı mekana göre bir takım düzenlemeler yapılmakta ve dansçıların sayısı belirlenmektedir. Genel olarak Kafkas dans gösterileri en az 4 kişi ile en fazla 8-10 kişi arasında yapılmaktadır. Bu sayı etkinlik sahibinin talebine ve sahnenin uygunluğuna göre değiştirilebilir.

Kafkas ekibi ile hemen iletişime geçin: +90 553 241 40 67

Firmamızla iletişime geçtiğinizde dans ekibi ile alakalı hususları netleştirerek hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ekibimiz yoğun bir çalışma temposu içerisinde etkinliklerde boy gösterdiğinden, 15 gün veya 1 ay öncesinden görüşme sağlamanız daha iyi olacaktır. Ekonomik fiyatlar ve her şey dahil Kafkas dans ekibi gösterileri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talep edildiği takdirde, Kafkas dans ekibi gösterilerine ek müzisyen, sanatçı, vb. taleplerinizi de iletebilir, size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 


Kafkas ekibi kiralama fiyatları, ekibin büyüklüğü, gösteri süresi ve kıyafetleri gibi faktörlere göre değişmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.  TIKLAYINIZ