Mezuniyet Organizasyon Fiyatları

İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite kademelerinden mezun olan öğrenciler için düzenlenebilen mezuniyet organizasyonları, kapalı ve açık alanlar olarak farklı konseptlerde hazırlanabiliyor. Salon Asır olarak mezuniyet törenlerinde tercih edebileceğiniz konforlu ve şık tasarımlara sahip salonlarla hizmet veriyoruz. Salonlarımız tören gününe kadar belirlenen temada süslenir ve talep ettiğiniz etkinliklere uygun ekipmanlarla hazır hale getirilir. İstanbul’da hizmet veren Asır Organizasyon firmamız, sizin belirlediğiniz mekanların hazırlığı ve etkinliklerin akışı gibi çalışmaları da üstlenmektedir.


Mezuniyet Organizasyon Fiyatları ve Paketleri

Öğrenciler arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte geçirecekleri eğitim sürecinin sonuna geldiklerinde, güzel ve unutulmaz bir eğlence düzenleyerek, birbirlerine veda ederler. Mezuniyet organizasyonu mezuniyet mekanları araştırmaları, mezuniyet süslemeleri, pasta siparişi, ses sistemi, sahne kurulumu, masa ve sandalye, video ve fotoğraf çekimi gibi çeşitli ihtiyaçları da beraberinde getirir.Asır Organizasyon olarak mezuniyet organizasyon hizmetlerimizi her şey dahil paketlerle sunuyoruz. Mezuniyet organizasyon paketlerimiz kişi sayısı göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Mezuniyet organizasyon fiyatları, paket içeriğine, ek hizmetlere ve semte göre değişmektedir. Paket hizmetlerimiz içerisine ek hizmet dahil edebilir veya diğer etkinliklerle yer değiştirilebilir. Kişiye ve kuruma özel organizasyon çalışmalar da yürütmekteyiz. Asır Organizasyon iletişim bilgilerimizi kullanarak, firmamızla iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


Mezuniyet Organizasyon Hizmetleri

Firmamız okul salonu, bahçe, balo salonları gibi çeşitli mekanlara organizasyon hizmeti vermektedir. Salon Asır olarak salonlarımızı isteğinize göre mezuniyet töreni için hazırlıyoruz. Mezuniyet organizasyonu hizmetlerimiz genel olarak mezuniyet töreni alan süslemeleri, protokol halısı kiralama, ses sistemi, masa ve sandalye kiralama, mezuniyet süslemeleri, konfeti gösterileri, catering hizmetidir. Asır Organizasyon mezuniyet töreni organizasyonlarında;

·         Mezuniyet pastası

·         Fotoğraf ve video ekimi

·         DJ performansı

·         Ses ve ışık sistemi kurulumu

·         Kokteyl veya yemekli menü ve sunumlar

·         Personel temini

·         Sokak satıcıları

Gibi hizmetler mezuniyet gününüzde eksiksiz olarak organize edilir. Animasyon gösterileri, palyaço, şişme balonlar, yüz boyama, Hacivat ve Karagöz gösterilerini organizasyon paketlerine dahil edebilirsiniz. Paket hizmetlerimizin yanı sıra törenin programına uygun organizasyon çalışmalarını da tasarlamaktayız.