Mezuniyet Organizasyon Fiyatları

İlkokul, ortaokul, lise veüniversite kademelerinden mezun olan öğrenciler için düzenlenebilen mezuniyetorganizasyonları, kapalı ve açık alanlar olarak farklı konseptlerdehazırlanabiliyor. Salon Asır olarak mezuniyet törenlerinde tercihedebileceğiniz konforlu ve şık tasarımlara sahip salonlarla hizmet veriyoruz.Salonlarımız tören gününe kadar belirlenen temada süslenir ve talep ettiğinizetkinliklere uygun ekipmanlarla hazır hale getirilir. İstanbul’da hizmet verenAsır Organizasyon firmamız, sizin belirlediğiniz mekanların hazırlığı veetkinliklerin akışı gibi çalışmaları da üstlenmektedir.


Mezuniyet Organizasyon Fiyatları ve Paketleri

Öğrenciler arkadaşları veöğretmenleriyle birlikte geçirecekleri eğitim sürecinin sonuna geldiklerinde, güzelve unutulmaz bir eğlence düzenleyerek, birbirlerine veda ederler. Mezuniyet organizasyonu mezuniyet mekanları araştırmaları, mezuniyet süslemeleri,pasta siparişi, ses sistemi, sahne kurulumu, masa ve sandalye, video vefotoğraf çekimi gibi çeşitli ihtiyaçları da beraberinde getirir.Asır Organizasyon olarakmezuniyet organizasyon hizmetlerimizi her şey dahil paketlerle sunuyoruz.Mezuniyet organizasyon paketlerimiz kişi sayısı göz önünde bulundurularakhazırlanmaktadır. Mezuniyet organizasyon fiyatları, paket içeriğine, ekhizmetlere ve semte göre değişmektedir. Paket hizmetlerimiz içerisine ek hizmetdahil edebilir veya diğer etkinliklerle yer değiştirilebilir. Kişiye ve kurumaözel organizasyon çalışmalar da yürütmekteyiz. Asır Organizasyon iletişimbilgilerimizi kullanarak, firmamızla iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkındadetaylı bilgi alabilirsiniz.


Mezuniyet Organizasyon Hizmetleri

Firmamız okul salonu, bahçe, balosalonları gibi çeşitli mekanlara organizasyon hizmeti vermektedir. Salon Asırolarak salonlarımızı isteğinize göre mezuniyet töreni için hazırlıyoruz. Mezuniyet organizasyonu hizmetlerimiz genel olarak mezuniyet töreni alan süslemeleri,protokol halısı kiralama, ses sistemi, masa ve sandalye kiralama, mezuniyetsüslemeleri, konfeti gösterileri, catering hizmetidir. Asır Organizasyonmezuniyet töreni organizasyonlarında;

·        Mezuniyet pastası

·        Fotoğraf ve video ekimi

·        DJ performansı

·        Ses ve ışık sistemi kurulumu

·        Kokteyl veya yemekli menü ve sunumlar

·        Personel temini

·        Sokak satıcıları

Gibi hizmetler mezuniyetgününüzde eksiksiz olarak organize edilir. Animasyon gösterileri, palyaço,şişme balonlar, yüz boyama, Hacivat ve Karagöz gösterilerini organizasyonpaketlerine dahil edebilirsiniz. Paket hizmetlerimizin yanı sıra töreninprogramına uygun organizasyon çalışmalarını da tasarlamaktayız.