Açılış Organizasyonu Hizmetleri İstanbul

Yeni bir iş yeri açmak, bir işletme için önemli bir adımdır. Bu önemli adımı daha da anlamlı hale getirmek için, açılış organizasyonu düzenlenebilir. Açılış organizasyonu, işletmenin yeni ürünlerini veya hizmetlerini tanıtmak ve yeni müşteriler çekmek için önemli bir fırsattır.

İstanbul'da açılış organizasyonu yaptırmak isteyenler için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Açılış organizasyonu fiyatları, organizasyonun kapsamına ve türüne göre değişmektedir. Genel olarak, açılış organizasyonu fiyatları 5.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir.


Açılış organizasyonunda sunulan hizmetler şunlardır:

  • Süsleme: Balon süsleme, çiçek süsleme, masa süsleme gibi hizmetleri içermektedir.
  • İkram: Kokteyl, yemek, pasta gibi hizmetleri içermektedir.
  • Animasyon: Mehter takımı, palyaço, DJ gibi hizmetleri içermektedir.
  • İletişim: Davetiye dağıtımı, dijital pazarlama gibi hizmetleri içermektedir.

İstanbul’da her gün onlarca mağaza ticaret hayatına başladığı gibi kimisi de yıldönümlerini kutluyor. Bu açıdan açılış organizasyonları İstanbul içerisinde sık rastladığımız bir etkinliğe dönüştü. Yeni müşteri kazanmak ve marka bilinirliğini arttırmak için bire bir yöntem olan açılışlar, büyük emek isteyen bir organizasyon istiyor. İşte, Asır Organizasyon size layık olan en uygun organizasyonu gerçekleştiriyor.
Açılış Organizasyonlarında Neler Olmalı?

Bir açılış organizasyonunda, profesyonel bir ses sistemi olmazsa olmazlardandır. Çalacağınız müziği insanları rahatsız etmeden duyurabilen bir ses sistemi, müşterilerin mağazanıza doğru çekmesini sağlayacaktır. Diğer bir olmazsa olmaz, balon süslemesi. Balon süslemesi ile insanların uzaktan sizin mağazanızı görmesini sağlar.
Balon süslemesi içerisinde, kapının girişine kemer balon yapılabilir. Burada kullanılacak balonlarda baskılı logolu balonlar kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz uçan balon etkinliği de düzenleyebilirsiniz. Bunların hepsini Asır Organizasyon, itina ile size özel bir şekilde yapar. Bunun yanında kokteyl masası hazırlama, protokol çadırı kurma,  volkan ve konfeti patlatma gibi organizasyona dair ne varsa Asır Organizasyonu’nun profesyonel ve tecrübeli ekibi organize etmekte.Bunlara ek olarak, açılış organizasyonları İstanbul denince akla gelen Asır Organizasyon’un diğer ekip ve ekipmanlarını da kullanabilirsiniz:


Mehteran takımı
Semazen gösterisi
Palyaço
Tahta bacak
Lokma arabası
Pamuk şeker arabası
Patlamış mısır arabası
Açılış Organizasyonları İstanbul

Organizasyon hazırlama; çok önceden karar verilmesi gereken, tüm detaylarının düşünüldüğü, mağazanızın müşteri portföyünün değerlendirildiği profesyonel bir hizmettir. Baştan sona, kullanılacak ekiplerin ve ekipmanların bir birlik içerisinde hareket etmesi gereken bir iştir. Bu işi size en iyi şekilde sunacak, size bir şey bırakmayacak, gelen müşterilerinizle rahatla ilgilenebilecek bir alan bırakacak organizasyon şirketi olan Asır Organizasyon, bütçenize uygun, müşteri portföyünüze hitap eden profesyonel açılış organizasyon hizmeti sunar.


Size sunduğu hizmetleri paket şeklinde sunduğu için daha sonradan ekstra ücret talep etmez. İşini en iyi şekilde yapacağını taahhüt ettiği gibi bugüne kadar ekip olarak edindiği tecrübeden de faydalanmış olacaksınız. Organizasyon olarak ihtiyacınız olan, broşür dağıtımı, anons, balon süsleme, flama bayrak süsleme, her türlü eğlence organizasyonu gibi tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde Asır Organizasyon’dan alabilirsiniz.

Açılış organizasyonunuz için profesyonel hizmet arıyorsanız, doğru adrestesiniz!

LÜTFEN AÇILIŞ ORGANİZASYON SAYFASINI İNCELEYİNİZ