AÇILIŞ ORGANİZASYONLARIİSTANBUL

 

İstanbul’da her gün onlarca mağaza ticaret hayatına başladığı gibikimisi de yıldönümlerini kutluyor. Bu açıdan açılış organizasyonları İstanbul içerisinde sık rastladığımız biretkinliğe dönüştü. Yeni müşteri kazanmak ve marka bilinirliğini arttırmak içinbire bir yöntem olan açılışlar, büyük emek isteyen bir organizasyon istiyor.İşte, Asır Organizasyon size layık olan en uygun organizasyonu gerçekleştiriyor.

 

AçılışOrganizasyonlarında Neler Olmalı?

 

Bir açılış organizasyonunda, profesyonel bir ses sistemi olmazsaolmazlardandır. Çalacağınız müziği insanları rahatsız etmeden duyurabilen birses sistemi, müşterilerin mağazanıza doğru çekmesini sağlayacaktır. Diğer birolmazsa olmaz, balon süslemesi. Balon süslemesi ile insanların uzaktan sizinmağazanızı görmesini sağlar.

 

Balon süslemesi içerisinde, kapının girişine kemer balon yapılabilir.Burada kullanılacak balonlarda baskılı logolu balonlar kullanabilirsiniz.Ayrıca isterseniz uçan balon etkinliği de düzenleyebilirsiniz. Bunların hepsiniAsır Organizasyon, itina ile size özel bir şekilde yapar. Bunun yanında kokteylmasası hazırlama, protokol çadırı kurma, volkan ve konfeti patlatma gibi organizasyona dair ne varsa AsırOrganizasyonu’nun profesyonel ve tecrübeli ekibi organize etmekte.

 

Bunlara ek olarak, açılışorganizasyonları İstanbul denince akla gelen Asır Organizasyon’un diğerekip ve ekipmanlarını da kullanabilirsiniz:

 

       Mehteran takımı

       Semazen gösterisi

       Palyaço

       Tahta bacak

       Lokma arabası

       Pamuk şeker arabası

       Patlamış mısır arabası

 

Açılış Organizasyonlarıİstanbul

 

Organizasyon hazırlama; çok önceden karar verilmesi gereken, tümdetaylarının düşünüldüğü, mağazanızın müşteri portföyünün değerlendirildiğiprofesyonel bir hizmettir. Baştan sona, kullanılacak ekiplerin ve ekipmanlarınbir birlik içerisinde hareket etmesi gereken bir iştir. Bu işi size en iyişekilde sunacak, size bir şey bırakmayacak, gelen müşterilerinizle rahatlailgilenebilecek bir alan bırakacak organizasyon şirketi olan Asır Organizasyon,bütçenize uygun, müşteri portföyünüze hitap eden profesyonel açılışorganizasyon hizmeti sunar.

 

Size sunduğu hizmetleri paket şeklinde sunduğu için daha sonradanekstra ücret talep etmez. İşini en iyi şekilde yapacağını taahhüt ettiği gibibugüne kadar ekip olarak edindiği tecrübeden de faydalanmış olacaksınız.Organizasyon olarak ihtiyacınız olan, broşür dağıtımı, anons, balon süsleme,flama bayrak süsleme, her türlü eğlence organizasyonu gibi tüm hizmetlerisorunsuz bir şekilde Asır Organizasyon’dan alabilirsiniz.