AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI İSTANBUL

 

İstanbul’da her gün onlarca mağaza ticaret hayatına başladığı gibi kimisi de yıldönümlerini kutluyor. Bu açıdan açılış organizasyonları İstanbul içerisinde sık rastladığımız bir etkinliğe dönüştü. Yeni müşteri kazanmak ve marka bilinirliğini arttırmak için bire bir yöntem olan açılışlar, büyük emek isteyen bir organizasyon istiyor. İşte, Asır Organizasyon size layık olan en uygun organizasyonu gerçekleştiriyor.

 

Açılış Organizasyonlarında Neler Olmalı?

 

Bir açılış organizasyonunda, profesyonel bir ses sistemi olmazsa olmazlardandır. Çalacağınız müziği insanları rahatsız etmeden duyurabilen bir ses sistemi, müşterilerin mağazanıza doğru çekmesini sağlayacaktır. Diğer bir olmazsa olmaz, balon süslemesi. Balon süslemesi ile insanların uzaktan sizin mağazanızı görmesini sağlar.

 

Balon süslemesi içerisinde, kapının girişine kemer balon yapılabilir. Burada kullanılacak balonlarda baskılı logolu balonlar kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz uçan balon etkinliği de düzenleyebilirsiniz. Bunların hepsini Asır Organizasyon, itina ile size özel bir şekilde yapar. Bunun yanında kokteyl masası hazırlama, protokol çadırı kurma,  volkan ve konfeti patlatma gibi organizasyona dair ne varsa Asır Organizasyonu’nun profesyonel ve tecrübeli ekibi organize etmekte.

 

Bunlara ek olarak, açılış organizasyonları İstanbul denince akla gelen Asır Organizasyon’un diğer ekip ve ekipmanlarını da kullanabilirsiniz:

 

       Mehteran takımı

       Semazen gösterisi

       Palyaço

       Tahta bacak

       Lokma arabası

       Pamuk şeker arabası

       Patlamış mısır arabası

 

Açılış Organizasyonları İstanbul

 

Organizasyon hazırlama; çok önceden karar verilmesi gereken, tüm detaylarının düşünüldüğü, mağazanızın müşteri portföyünün değerlendirildiği profesyonel bir hizmettir. Baştan sona, kullanılacak ekiplerin ve ekipmanların bir birlik içerisinde hareket etmesi gereken bir iştir. Bu işi size en iyi şekilde sunacak, size bir şey bırakmayacak, gelen müşterilerinizle rahatla ilgilenebilecek bir alan bırakacak organizasyon şirketi olan Asır Organizasyon, bütçenize uygun, müşteri portföyünüze hitap eden profesyonel açılış organizasyon hizmeti sunar.

 

Size sunduğu hizmetleri paket şeklinde sunduğu için daha sonradan ekstra ücret talep etmez. İşini en iyi şekilde yapacağını taahhüt ettiği gibi bugüne kadar ekip olarak edindiği tecrübeden de faydalanmış olacaksınız. Organizasyon olarak ihtiyacınız olan, broşür dağıtımı, anons, balon süsleme, flama bayrak süsleme, her türlü eğlence organizasyonu gibi tüm hizmetleri sorunsuz bir şekilde Asır Organizasyon’dan alabilirsiniz.