İSTANBUL SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Çocukların erkekliğe adım atmasında en önemli gün sünnet oldukları gündür. Bunun için sünnet düğün havasında yapılmaktadır. İstanbul’da sünnet düğünü organizasyon hizmeti veren Asır organizasyon bu özel gününüzde sizlerin hayallerinizde ki sünnet düğünü gerçekleştirmektedir.

Muhteşem gösteriler ile süslenmiş, ailenizin ve çocuğunuzun ihtiyaçları ön planda tutularak hazırlanmış organizasyonlar sunan firma adınıza ve şanınıza yakışan sünnet düğünü organizasyonlarında bir numaradır.


İstanbul’un her yerine donanımlı ekip ve ekipmanlarıyla hizmet götüren firmanın içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı paket program seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun olan sünnet düğünü paketlerinde size uygun olanı seçebilir istediğiniz standartlarda bir sünnet düğünü yapabilirsiniz.

Sünnet Düğün Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Mekân tercihine karar verdikten sonra havuz başı, kır alanı, restoran, evinizin bahçesi ve düğün salonunda istediğiniz niteliklerde organizasyon gerçekleştiren firmanın geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Asır organizasyon İstanbul’da sünnet düğünü organizasyonu yaparken sizin isteklerinize en uygun materyalleri kullanır. Çocukların en sevdiği olan palyaço gösterileri, pamuk şeker ve macun dağıtımı sünnet düğünlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Asır organizasyonun bünyesinde çalışan elemanlar konusunda uzmanlaşmış ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır.

Program akışı mehter takımı ile başlamaktadır. Sünnet tahtının salonda gezdirmesi, yeniçeri kıyafetleri içinde ki 4 kişi tarafından gerçekleştirilir. Padişah edasıyla hazırlanan köşeye getirilen sünnet çocuğunun oturması ile program başlar.

Sünnet Düğünü Organizasyonunda Profesyonel Hizmetler

İşinin ehli kişiler tarafından hazırlıkları titiz çalışmalar ile gerçekleştirilen organizasyonlar da sorun yaşamazsınız. Bunun profesyonel hizmet veren firmalarla çalışmanızda fayda vardır.

Asır organizasyon İstanbul’da sünnet düğünü organizasyon işlerinde alanında bir numara olmuş, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firma olmanın ayrıcalığı ile sizlere hizmet etmektedir. Sünnet düğünü programlarında en çok tercih edilenlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

·         İlahi grubu

·         Sünnet tahtı ve yeniçeri

·         Folklor ekibi

·         Nasrettin hoca

·         Palyaço

·         Tasavvuf grubu

·         Semazen grubu


Firmanın sunduğu paket program içinde yer almaktadır. Seçtiğiniz pakete bağlı olarak değişik gösterebilir, Sizlerde Asır organizasyonun profesyonel hizmetlerinden faydalanmak isterseniz telefon numarasından veya sitesinden ulaşabilirsiniz.