İSTANBUL SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU

Çocuklarınerkekliğe adım atmasında en önemli gün sünnet oldukları gündür. Bunun içinsünnet düğün havasında yapılmaktadır. İstanbul’da sünnet düğünü organizasyon hizmetiveren Asır organizasyon bu özel gününüzde sizlerin hayallerinizde ki sünnetdüğünü gerçekleştirmektedir.

Muhteşemgösteriler ile süslenmiş, ailenizin ve çocuğunuzun ihtiyaçları ön plandatutularak hazırlanmış organizasyonlar sunan firma adınıza ve şanınıza yakışansünnet düğünü organizasyonlarında bir numaradır.


İstanbul’unher yerine donanımlı ekip ve ekipmanlarıyla hizmet götüren firmanın içeriklerihakkında detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Farklı paketprogram seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun olan sünnet düğünü paketlerindesize uygun olanı seçebilir istediğiniz standartlarda bir sünnet düğünüyapabilirsiniz.

Sünnet Düğün Organizasyonu NasılYapılır?

Mekântercihine karar verdikten sonra havuz başı, kır alanı, restoran, evinizinbahçesi ve düğün salonunda istediğiniz niteliklerde organizasyon gerçekleştirenfirmanın geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Asırorganizasyon İstanbul’da sünnet düğünü organizasyonu yaparkensizin isteklerinize en uygun materyalleri kullanır. Çocukların en sevdiği olanpalyaço gösterileri, pamuk şeker ve macun dağıtımı sünnet düğünlerininvazgeçilmezleri arasındadır.

Asırorganizasyonun bünyesinde çalışan elemanlar konusunda uzmanlaşmış ve eğitimalmış kişilerden oluşmaktadır.

Programakışı mehter takımı ile başlamaktadır. Sünnet tahtının salonda gezdirmesi,yeniçeri kıyafetleri içinde ki 4 kişi tarafından gerçekleştirilir. Padişahedasıyla hazırlanan köşeye getirilen sünnet çocuğunun oturması ile programbaşlar.

Sünnet Düğünü OrganizasyonundaProfesyonel Hizmetler

İşinin ehlikişiler tarafından hazırlıkları titiz çalışmalar ile gerçekleştirilenorganizasyonlar da sorun yaşamazsınız. Bunun profesyonel hizmet verenfirmalarla çalışmanızda fayda vardır.

Asırorganizasyon İstanbul’da sünnet düğünü organizasyon işlerindealanında bir numara olmuş, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firma olmanınayrıcalığı ile sizlere hizmet etmektedir. Sünnet düğünü programlarında en çoktercih edilenlerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

·        İlahigrubu

·        Sünnettahtı ve yeniçeri

·        Folklorekibi

·        Nasrettinhoca

·        Palyaço

·        Tasavvufgrubu

·        Semazengrubu


Firmanınsunduğu paket program içinde yer almaktadır. Seçtiğiniz pakete bağlı olarakdeğişik gösterebilir, Sizlerde Asır organizasyonun profesyonel hizmetlerindenfaydalanmak isterseniz telefon numarasından veya sitesinden ulaşabilirsiniz.