Ramazan Organizasyon İçerikleri


Özel animasyon gruplarından olan Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, semazen gösterileri ve benzeri etkinlikleri, tüm Ramazan ayı boyunca hizmetinize sunuyoruz. Ramazan şenlikleri, tüm iftar yemeklerinizde ve akşam eğlencelerinizde tercih edebileceğiniz; konukların ilgisini çeken etkinliklerdendir. Asır Organizasyon firmamız tarafından tüm kiralama hizmetleri sunulmaktadır.

Ramazan Organizasyonlarında Sunulan Hizmetler

Özellikle bu manevi aya uygun olarak sunduğumuz içerikler ile özel günlerinizde manevi havayı teneffüs edebilirsiniz. İlahi gruplarımız, semazen gösterileri, iftar menülerimiz ve iftar sonrasında sunulan nostaljik giyinimli sokak  satıcılarımızla; ziyaretçilerinizi eğlendirecek, onlara unutulmaz anılar yaşatacağız.

Halka açık mekanlarda ve çadırlarda tahta bacak gösterileri, ateşbaz gösterileri, aşık ve maşuk gösterileri, mehteran takımı, orta oyunu, ibişle memiş tiyatro gösterisi gibi izleyenlerin heyecanla takip ettiği seçenekler sunuyoruz. Asır Organizasyon iletişim numaralarına ulaşarak, dilediğiniz hizmet için kiralama yapabilirsiniz.


Ramazanda İftar Menüleri

Ramazan ayına özel, iftar yemeklerinize birçok farklı alternatif menü olanağı sunuyoruz. Hurma, zeytin, pide ve su gibi ortak yeme - içme özelliklerinin yanı sıra, ana yemeklerde çoban kavurma, tas kebabı, püreli dana rosto, etli güveç, et döner ve dana haşlama olanağı sunuluyor.

Tatlı seçeneği olarak baklava, kadayıf dolma, tulumba tatlısı veya ekmek kadayıfı alternatiflerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Pilav veya nohutlu pilav ise ana yemeğin yanında sunulan yiyeceklerdendir.

İçecek seçeneği de iftar menülerinde seçebileceğiniz alternatiflerdendir. Paket ayran, meşrubat veya kompostodan birisi tercih edilebilir. Dilediğiniz türde menüyü sizlere sunabiliriz. Asır Organizasyon iletişim numaralarını kullanarak; Ramazanorganizasyon içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hemen bir tarih belirleyerek rezervasyon yapabilirsiniz.


İftar Organizasyonlarında Sunulan Olanaklar

Ekip arkadaşlarımız ilk olarak mekan hazırlıklarını tamamlar. Masa ve sandalyelerin temin edilmesi, düzenlenmesi ve süslenmesi ilk olarak tamamlanan aşamadır.  Ardından ses sistemi ve ışıklandırma sistemi kurulumu yapılır. Sahnenin dizaynı ve gerekli süslemelerin yapılması işlemi tamamlandıktan sonra, sırasıyla tasavvuf grubu, semazen gurubu, fasıl gurubu, folklor ekibi ve Ramazan davulcusu sahne alır. Bu saymış olduğumuz özelliklerden herhangi birisini iptal edebilir, yerine farklı bir etkinlik ekleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, detaylı planlama için isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

İftarorganizasyonlarında ilgi çeken bir diğer etkinlik de Osmanlı yiyecekleridir. Hem çocuklar, hem de büyükler tarafından kültürümüzü yansıttığı ve oldukça lezzetli olması nedeniyle özellikle Osmanlı şerbetçisi ve Osmanlı macuncusu gibi  sokak satıcıları tercih edilmektedir. Günlük fiyatları oldukça makul olan, hizmete dahil olarak personelin de temin edildiği Osmanlı yiyeceklerini, her türlü Ramazan etkinliğinizde tercih edebilirsiniz.


İstanbul genelinde Ramazan organizasyon içerikleri kiralama hizmeti için Asır Organizasyon, yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir.

Firmamız ayrıca şu organizasyon hizmetleri için de faaliyet göstermektedir:

·         Dini düğün organizasyonu

·         Sünnet düğünü organizasyonu

·         Nişan organizasyonu

·         Mehter takımı kiralama

·         İlahi grupları

·         Tasavvuf gurubu

·         Fasıl grubu

·         Semazenli Düğün