Ramazan Organizasyon İçerikleri

Özelanimasyon gruplarından olan Hacivat ve Karagöz, Nasrettin Hoca, semazengösterileri ve benzeri etkinlikleri, tüm Ramazan ayı boyunca hizmetinizesunuyoruz. Ramazan şenlikleri, tüm iftar yemeklerinizde ve akşam eğlencelerinizdetercih edebileceğiniz; konukların ilgisini çeken etkinliklerdendir. AsırOrganizasyon firmamız tarafından tüm kiralama hizmetleri sunulmaktadır.Ramazan Organizasyonlarında SunulanHizmetler

Özelliklebu manevi aya uygun olarak sunduğumuz içerikler ile özel günlerinizde manevihavayı teneffüs edebilirsiniz. İlahi gruplarımız, semazen gösterileri, iftarmenülerimiz ve iftar sonrasında sunulan nostaljik giyinimli sokak  satıcılarımızla; ziyaretçilerinizieğlendirecek, onlara unutulmaz anılar yaşatacağız.

Halkaaçık mekanlarda ve çadırlarda tahta bacak gösterileri, ateşbaz gösterileri,aşık ve maşuk gösterileri, mehteran takımı, orta oyunu, ibişle memiş tiyatrogösterisi gibi izleyenlerin heyecanla takip ettiği seçenekler sunuyoruz. AsırOrganizasyon iletişim numaralarına ulaşarak, dilediğiniz hizmet için kiralamayapabilirsiniz.


Ramazanda İftar Menüleri

Ramazanayına özel, iftar yemeklerinize birçok farklı alternatif menü olanağısunuyoruz. Hurma, zeytin, pide ve su gibi ortak yeme - içme özelliklerinin yanısıra, ana yemeklerde çoban kavurma, tas kebabı, püreli dana rosto, etli güveç,et döner ve dana haşlama olanağı sunuluyor.

Tatlıseçeneği olarak baklava, kadayıf dolma, tulumba tatlısı veya ekmek kadayıfıalternatiflerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Pilav veya nohutlupilav ise ana yemeğin yanında sunulan yiyeceklerdendir.

İçecekseçeneği de iftar menülerinde seçebileceğiniz alternatiflerdendir. Paket ayran,meşrubat veya kompostodan birisi tercih edilebilir. Dilediğiniz türde menüyüsizlere sunabiliriz. Asır Organizasyon iletişim numaralarını kullanarak; Ramazanorganizasyon içerikleri hakkında detaylı bilgi alabilir, hemen bir tarihbelirleyerek rezervasyon yapabilirsiniz.İftar Organizasyonlarında Sunulan Olanaklar

Ekiparkadaşlarımız ilk olarak mekan hazırlıklarını tamamlar. Masa ve sandalyelerintemin edilmesi, düzenlenmesi ve süslenmesi ilk olarak tamamlanan aşamadır.  Ardından ses sistemi ve ışıklandırma sistemikurulumu yapılır. Sahnenin dizaynı ve gerekli süslemelerin yapılması işlemitamamlandıktan sonra, sırasıyla tasavvuf grubu, semazen gurubu, fasıl gurubu,folklor ekibi ve Ramazan davulcusu sahne alır. Bu saymış olduğumuzözelliklerden herhangi birisini iptal edebilir, yerine farklı bir etkinlikekleyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, detaylı planlama içinisteklerinizi bize iletebilirsiniz.

İftarorganizasyonlarında ilgi çeken bir diğer etkinlik de Osmanlı yiyecekleridir.Hem çocuklar, hem de büyükler tarafından kültürümüzü yansıttığı ve oldukçalezzetli olması nedeniyle özellikle Osmanlı şerbetçisi ve Osmanlı macuncusugibi  sokak satıcıları tercihedilmektedir. Günlük fiyatları oldukça makul olan, hizmete dahil olarakpersonelin de temin edildiği Osmanlı yiyeceklerini, her türlü Ramazanetkinliğinizde tercih edebilirsiniz.


İstanbulgenelinde Ramazan organizasyon içerikleri kiralama hizmeti için AsırOrganizasyon, yılların verdiği tecrübe ile hizmet vermektedir.

Firmamızayrıca şu organizasyon hizmetleri için de faaliyet göstermektedir:

·        Dini düğün organizasyonu

·        Sünnet düğünü organizasyonu

·        Nişan organizasyonu

·        Mehter takımı kiralama

·        İlahi grupları

·        Tasavvuf gurubu

·        Fasıl grubu

·        Semazenli Düğün