Patlamış Mısır Arabası Kiralama

 

 Özel günlerin daharenkli ve muhteşem şekilde geçmesi için organizasyonşirketleri harekete geçti. Son dönemlerde daha güzel ve daha özenli işleryapmak adına pamuk şekeri arabası kiralama, patlamış mısır arabası kiralama gibi farklı olanaklar sunulmakta. Patlamış mısır arabası kiralama fikriilk olarak doğum günleri ve 23 nisan çocuk bayramı, sünnet düğünü, ramazaneğlenceleri gibi eğlencelerde yer verildiği için hala bu eğlencelerle sınırlıolarak karşımıza çıkıyor. Mis gibi patlamış mısır kokusu mekanı sarınca sadeceçocuklar değil her yaştan insanda yeme isteği uyanıyor. Bu muhteşem etkinliğinözel günlerde yer almasının ne kadar doğru olduğunu işte o enfes kokuyu alıncaanlıyoruz.


 

 Patlamış Mısır Arabası Fiyatları

 

 Patlamış mısır arabası,organizasyon şirketleri tarafından özenle hazırlanıyor. Ayrıca arabanın yanındaduran kişinin kıyafetleri kullandığı aletler her şey özel olarak tasarlanıphazırlanıyor. Her tasarı ve arabanın boyutuna göre fiyatlama yapılıyor. Genelitibariyle normal düzeyde tasarlanmış bir patlamışmısır araba fiyatı 400-500 TLcivarında değişiyor. Ancak daha yüksek fiyatlarda kiralanan arabalardabulunuyor. Her organizasyon şirketindefarklı olmakla birlikte genel itibariyle 500 TL gibi bir fiyatla kiralanıyor.Çocuğunuzu mutlu etmek istiyor ve nostaljik bir gün geçirmek istiyorsanız 23nisan çocuk bayramı gibi özel bir günde arabayı kiralayabilirsiniz.


 Patlamış Mısır Arabası Kiralamak İçin Kaç GünÖnceden Haber Vermek Gerekir?

 

 Organizasyon için kolları sıvadınız her şey tamam ve bir telefonaçıp yarın patlamış mısır arabasının mekandaolmasını istiyorsanız istediğiniz saatte istediğiniz mekana patlamış mısırarabasının gelmeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü patlamış mısır arabası 1 haftaönceden hazırlanması gereken özen isteyen bir iş. Bu nedenle 1 hafta öncedenorganizasyon şirketi ile konuşup anlaşmak gerekiyor.

 

 Patlamış Mısır Arabası Kaç SaatlikKiralanabilir?

 

 Kiralamak istediğinizarabanın kaç saat kiralandığı siz tarafınızdan belirleniyor ve organizasyon şirketi buna bağlı olarakgelen misafirler ve mekanı göz önünde alarak hazırlığını yapıyor. Sade mısırınolduğu gibi soslu mısır da yapılmakta. İsteğe bağlı olarak kısa sürede mısırhazırlanıyor ve mutlu olmanız amacıyla kısa sürede sizlere, çocuklara,misafirlere ikram ediliyor. Patlamışmısır arabası kiralamak istiyorsanızbizimle iletişime geçebilirsiniz.