Patlamış Mısır Arabası Kiralama

 

 Özel günlerin daha renkli ve muhteşem şekilde geçmesi için organizasyon şirketleri harekete geçti. Son dönemlerde daha güzel ve daha özenli işler yapmak adına pamuk şekeri arabası kiralama, patlamış mısır arabası kiralama gibi farklı olanaklar sunulmakta. Patlamış mısır arabası kiralama fikri ilk olarak doğum günleri ve 23 nisan çocuk bayramı, sünnet düğünü, ramazan eğlenceleri gibi eğlencelerde yer verildiği için hala bu eğlencelerle sınırlı olarak karşımıza çıkıyor. Mis gibi patlamış mısır kokusu mekanı sarınca sadece çocuklar değil her yaştan insanda yeme isteği uyanıyor. Bu muhteşem etkinliğin özel günlerde yer almasının ne kadar doğru olduğunu işte o enfes kokuyu alınca anlıyoruz.


 

 Patlamış Mısır Arabası Fiyatları

 

 Patlamış mısır arabası, organizasyon şirketleri tarafından özenle hazırlanıyor. Ayrıca arabanın yanında duran kişinin kıyafetleri kullandığı aletler her şey özel olarak tasarlanıp hazırlanıyor. Her tasarı ve arabanın boyutuna göre fiyatlama yapılıyor. Genel itibariyle normal düzeyde tasarlanmış bir patlamış mısır araba fiyatı 400-500 TL civarında değişiyor. Ancak daha yüksek fiyatlarda kiralanan arabalarda bulunuyor. Her organizasyon şirketinde farklı olmakla birlikte genel itibariyle 500 TL gibi bir fiyatla kiralanıyor. Çocuğunuzu mutlu etmek istiyor ve nostaljik bir gün geçirmek istiyorsanız 23 nisan çocuk bayramı gibi özel bir günde arabayı kiralayabilirsiniz.


 Patlamış Mısır Arabası Kiralamak İçin Kaç Gün Önceden Haber Vermek Gerekir?

 

 Organizasyon için kolları sıvadınız her şey tamam ve bir telefon açıp yarın patlamış mısır arabasının mekanda olmasını istiyorsanız istediğiniz saatte istediğiniz mekana patlamış mısır arabasının gelmeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü patlamış mısır arabası 1 hafta önceden hazırlanması gereken özen isteyen bir iş. Bu nedenle 1 hafta önceden organizasyon şirketi ile konuşup anlaşmak gerekiyor.

 

 Patlamış Mısır Arabası Kaç Saatlik Kiralanabilir?

 

 Kiralamak istediğiniz arabanın kaç saat kiralandığı siz tarafınızdan belirleniyor ve organizasyon şirketi buna bağlı olarak gelen misafirler ve mekanı göz önünde alarak hazırlığını yapıyor. Sade mısırın olduğu gibi soslu mısır da yapılmakta. İsteğe bağlı olarak kısa sürede mısır hazırlanıyor ve mutlu olmanız amacıyla kısa sürede sizlere, çocuklara, misafirlere ikram ediliyor. Patlamış mısır arabası kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.