Açılış Organizasyonu

 

 Ses getirenaçılışların fazla miktarda müşteri topladığını ve müşteri potansiyelinin güngeçtikçe arttığını herkes bilmekte. Bu nedenle açılışın çok özel ve sesgetirecek şekilde yapılması gerekir. Mesela bir dükkan veya bir mağaza aldınızve müşteri çekmek istiyorsunuz ancak hangi şekilde yapmanız gerektiğinibilmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz en iyi açılış organizasyonhizmetlerini sunarak beklediğiniz ve istediğiniz potansiyelde müşteritoplamanıza yardımcı oluyoruz.

 


 Açılış Organizasyonu İçin Balon Süslemeleri  Açılışın yapıldığı mekanın ilk bakışta insanıkendisine çekmesi gerektiğini herkes bilir ancak bunun ne şekilde yapılacağınıherkes bilmez. Organizasyon şirketleribu konuda tecrübe sahibi olduğu için en iyi şekilde hazırlık yapacaktır. İlkolarak zincir balon, kolon balon ve papatya balon süslerine yer verilerekmekanın dış tarafı süslenir. Ardından içi farklı balon süslerle hazırlanır.Süslemeye ek olarak tercih edilen ve ses getiren en önemli şey ses cihazları.Onları kiraladıktan sonra yüksek sesle çalan müzik müşterinin merak etmesine vemekana yönelmesini sağlayacaktır.

 

 Açılış Organizasyonu İçin Hostes KızlarKiralama  Renkli bir açılışıorganizasyonu yapmak istiyorsanız ve ilgi çekmek istiyorsanız açılış organizasyonu için tercih edilenhostes kızlara yer verebilirsiniz. Organizasyonşirketi bu konu hakkında sizi en doğru şekilde bilgilendirecek ve hosteslerhakkında bilgi verecektir. Dilerseniz hostlara da yer verebilirsiniz. Mekanınher anlamda ilgi çekmesini istiyorsanız hostların mekanda bulunması ve gelenkişilere bir şeyler ikram etmesini istiyorsanız böyle bir etkinliğe yerverebilirsiniz.


 

Açılış Organizasyonu Fiyatları


 Açılış organizasyonunun çok uçuk fiyata yapıldığını düşünen kişilermevcut ancak bu düşüncenin yanlış olduğunu belirtmek isteriz. Çünkü düşünüldüğügibi açılış organizasyonu yüksek fiyatlarla yapılmamaktadır. Yer verdiğinizetkinlik ve süsler dahil olmak üzere farklı şekillerde fiyatlanmaktaorganizasyon. Seçmiş olduğunuz süs balonlar, hostes ve hostlar ayrıca sessistemleri, kokteyl masalara ve ikramlıklar her şey düşünüldüğünde 2,000 TLgibi bir fiyat aralığında muhteşem bir açılış yapabilirsiniz. Ancakistemediğiniz organizasyonu eklemeyebilir ve bu şekilde daha uygun fiyataaçılış yapabilirsiniz. Her şeyin muhteşem şekilde olmasını istiyor ve gelenkişilerin gönlünü fetih etmek istiyorsanız bütün etkinliğe yer vererekdilediğiniz şekilde ses getiren bir açılış yapabilirsiniz.