İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

Manevi değerler göz önünde bulundurularak planlanan İslami düğün organizasyonları müzik ve çalgı eşliğinde olmaz. Aksine ilahiler ve sema gösteriyle organizasyon detaylandırılır. Sıradan düğünlerden farklı birkaç etkinlik düzenlenir. Fasıl ekibi, sema ekibi ve tasavvufi müzikler ön plandadır. Mekan içi dekorasyon, ışıklandırma sistemi ve diğer detaylar da tamamen İslami düğün değerlerine uygun olarak yapılır. İslami düğün organizasyonu fiyatları aşağıda belirtmiş olduğumuz etkinliklerden hangilerinin seçilip hangilerinin seçilmeyeceğine göre değişkenlik gösterir.

İslami Düğün Organizasyonu Detayları

Sunum: Düğün detaylarına göre sunum için tüm gerekli alt yapı firmamız tarafından oluşturulur. Davetliler bilgilendirilir, program akışı ile alakalı olarak sunum yapılır.

Tasavvuf Ekibi:  Profesyonel sanatçılar ile ney ve kanun gibi müzik aletleriyle tasavvufi müzikler ön plandadır. İlahi sanatçıları davetlilere unutmayacakları bir müzik şöleni yaşatır. Manevi değerler göz önünde bulundurularak hazırlanan bu etkinlikte talebe göre semazenlerle birlikte sema gösterileri de yapılabilir.

İlahi Ekibi: Düğün sahibinin arzu ettiği müzikler ilahi sanatçılarımız ile söylenir, ezgiler dile getirilir. Buna ek olarak tasavvuf enstrümanları da sanatçılarımızın tercih edeceği müzik argümanlarındandır.

Nasrettin Hoca Gösterisi: Tarihimizde önemli şahsiyetlerden birisi olan ve kültürümüzü yansıtan değerlerden birisi olarak nitelendirilen Nasrettin Hoca'nın veciz sözleri ve güldüren söylemleri ile sahne alınır. Misafirler için güzel ve hoş bir deneyim olacaktır.

Palyaço Animasyonları: Çocukların güzel vakit geçirmeleri için düzenlenen bu etkinlikte bir diğer amaç sahnede çocukların koşturması ve kazara oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilebilmesidir. Bu etkinlik talebe göre diğer etkinliklerle birlikte sunulabildiği gibi tercihe göre talep edilmeyebilir. Tamamen düğün sahibinin tercihine bağlı bir etkinliktir.

Ses Sistemi ve DJ Ekibi Temini: Sunucu ve konuşmacıların daha rahat bir atmosferde söyleşilerini gerçekleştirmesi için gerekli olan alt yapı titizlikle hazırlanır. İlahi ve tasavvuf ezgilerinin profesyonel bir şekilde sunulması için DJ temini de firmamız tarafından yapılmaktadı.

Fasıl Ekibi: Düğün sahibinin tercihine göre opsiyonel olarak sunulan bir diğer etkinlik de fasıl ekibidir. Türk sanat müziğinin birbirinden güzel eserlerini özenle dile getiren ekibimiz, profesyonel sanatçılardan oluşan bir topluluktur. Ziyaretçiler için güzel bir anı olacaktır.