SÜNNET TAHTI KİRALAMA» Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

SÜNNET TAHTI KİRALAMA

 SÜNNET TAHTI KİRALAMA 

 

SÜNNET TAHTI KİRALAMA VE YENİÇERİLER İÇİN BİZİ ARAYIN...

İletişim:0553 241 40 67 

 

İstediğiniz Beğendiğiniz Tahtı Organizasyonlarınıza Ulaştırıyoruz...Sünnet Tahtı Modellerimiz Ve Fiyatlarımız İçin Bizden bilgi alın..  

 

 

 

SÜNNET ORGANİZASYONU HİZMETLERİMİZ

Sünnet Tahtı, İlahi Ekibi, sünnet Tahtı Ve Yeniçeriler, Tasavvuf Grubu, Sunucular, İlahi Sanatçıları, Balon Süsleme, Mehter Takımı, Semazen Grubu, Masa Sandalye Süsleme,Tiyatro Ekibi, Animasyon Ekibi, Kamera Çekimi,Sohbet Programları, Canlı Enstrumanlar, Palyaçolar, Mevlithanlar, Animasyon Yiyecekleri, İlahi Grubu, Havai Fişek ve Volkan gösterisi Ayrıca Sünnet Mevlüdü Hakkında Bilgi Alabilirsiniz...

 

Akıllardan Silinmeyen Sünnet Töreni Fikirleri

Geçmiştenbugüne kadar gelen gösterişli sünnet törenleri her aile içinoldukça önem teşkil ediyor. Sünnet çocuğuna padişah havasıkazandırmak adına giydirilen sünnet kıyafetleri asası veaksesuarlarının yanı sırasünnettahtı son yıllarda çok tercihedilen bir ayrıntıdır.

Sünnettahtıkiralama hizmeti ilesünnet çocuğu sünnet alanına organizasyon dâhilinde genellikleyeniçeri kıyafeti giymiş kişiler tarafındatahtıntaşınması vesünnet alanında gezdirilip yerine konması ilebaşlar.Süslenensünnet tahtında aileler duygusal anlar yaşarkensünnet çocuğu kendisini adeta padişah konumunda hissedecektir. Ayrıcasünnet tahtı ile birlikte salona girilirken durumu uygun bir senfoniçalınması organizasyonun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesinisağlar. Otantik esintiler yaşatan sünnet tahtları genellikle kırmızı,mavi ve beyaz renklerde olup iki çocuğun oturabileceği büyüklüktekonforlu bir alan sağlar. Sünnet tahtı ve mehter marşı eşliğindedavetlilerin arasından davetlileri selamlayarak gelen sünnet çocuğutaht için ayrılan özel alana yerleştirilir.

Bu organizasyondasünnet bitene kadarsünnetçocuğu tahtı kullanabilir. Sıra dışı birsünnet töreni gerçekleştirmek için harika bir fikir olaraktercihlerde ilk sıra olmaktadır.

whatsapp İletişim