Bando Ekibi Kiralama | Kiralık Bando Ekibi

Bando Ekibi Kiralama

Bando Ekibi Kiralama

Son yılların popüler etkinliklerinden olan bando ekibi gösterileri, her türlü organizasyonda renkli bir atmosfer sunması, geleneklerimizi yansıtması ve özel kostümlerle adeta görsel şölen ortaya koyar. Bando ekibi kiralama konusunda hizmet alabileceğiniz firmamız, bünyesinde barındırdığı yetenekli ve disiplinli ekibi ile sizlerin yanında. Etkinlik tarihinizi bize ilettiğiniz takdirde, istediğiniz kişi sayısı kadar ekip arkadaşlarımızı her şey hazır vaziyette hizmetinize sunuyoruz. Bando ekibimiz alanında uzman, yılların deneyimi ve başarılı organizasyon geçmişleri ile sektörün öncülerindendir.


Profesyonel Bando Ekibi Temini

Düğün, davet, kutlama, açılış, festival, mezuniyet ve benzeri etkinlikleriniz için davetlilerinize farklı bir gösteri ziyafeti sunmak isterseniz, tercih edebileceğiniz seçeneklerden birisi de bando ekibi gösterileridir. Titizlikle seçilen bando ekibimiz, alanında uzman eşinin ehli ekiplerdir. Kusursuz eğlence ve organizasyonlarınızda sizlerin yanında olan firmamız, yaz kış tüm aylarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Hem İstanbul Anadolu Yakası'nda hem de Avrupa Yakası'nda hizmet vermekteyiz.


En Ekonomik Bando Ekibi Kiralama 2.500 TL'den Başlamaktadır.

Davetlilerinize muhteşem bir gün yaşatmak, geleneklerimizdeki melodilere ve müziklere olan özlemlerini gidermek için değerlendirmek isteyeceğiniz bir aktivitedir. Genelde en az 4 kişiden oluşur, 20 hatta 30 kişiye kadar çıkabilir. Kiralık bando ekibi hizmeti hakkında detaylı bilgi almak, ekipler için rezervasyon yaptırmak ve ücretler hakkında detay almak için hemen bizimle irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.


Bando Ekibi Fiyatları

Deneyimli bir repertuardan davetlilerin kulaklarındaki pasını alacak bir performans için İstanbul'un tüm semtlerinde hizmet veren bando ekibimiz, ekonomik fiyatlarla bütçe dostu alternatifler sunuyor. Etkinlik için ayırdığınız bütçe düşükse, daha az ekip sayısına sahip bando grubu ile hizmet talep edebilirsiniz. Kişi sayısı ne kadar artarsa, bando ekibi fiyatları da o ölçüde artacaktır. Bando ekibinde fiyattan ziyade aranması gereken kriter, tecrübe ve uzmanlıktır.


İstanbul Bando Ekibi Kiralama Fiyatları 2.500 TL'den Başlamaktadır.

Bünyemizde bulunan bando ekibimiz, Türkiye'nin seçkin yetenekleridir ve sürekli olarak haklarında teşekkür almaktayız. Tüm organizasyonlar için verimli etkinlik ve gösteriler sağlamakta; müşterilerimize özel fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Hizmet hakkında detaylı bilgi almak, ekip ve sundukları performans hakkında sorularınızı iletmek için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bando Ekibi Kiralama

Hizmet seçenekleri arasında banko ekibi kiralama var. Özel organizasyonların olmazsa olmazı olabilir.

Geleneksel kutlamalar, resmi açılış ya da kutlamalar için uzun zamandan beri tercih edilen bando ekibi oluyor. Bu işlemlerin çok daha hızlı olması, herhangi bir sorun yaşamadan gösterinin tamamlanması ile hizmet alarak olacak. Bando ekibi kiralama hizmeti sizler için en iyi şekilde sunulur. Bunu değerlendirmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamadan direkt olarak hizmet alacaksınız. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde kiralama hizmetinin de gerçekleşmesi ile memnun kalacağınız bir hizmet sizlere ulaştırılır.


Bando Ekini Kiralama Hizmeti

Hizmet almak için yapmanız gereken çok basit. Anında ekip üyeleri ile iletişime geçmek ister misiniz? Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde sunulacak olan bu hizmet sayesinde, sorun yaşamadan kiralama da sağlanacak. Sizin için sunulacak olan bu hizmet, resmi bir kutlama ya da diğer kutlamalar için en keyifli anı da yaşatacak. Oluşturulan ekibin uzman olduğunu bilmelisiniz. Herhangi bir sorun yaşanmaması en iyi şekilde hizmet verilmesi için gereken yapılır. Asır Organizasyon aracılığı ile bu alanda tamamen güvenli bir şekilde hareket etme imkanı bulacaksınız. Güvenlikten ödün verilmeden, en iyi şekilde bu alanda sunulan hizmeti değerlendirin.

İstanbul'un En İyi Bando Ekibi Kiralama Servisi


Anında hizmet;

Talep edilen zaman dilimine uygun şekilde bando ekibi kiralama hizmeti sunulur. Bakıldığında uygun olan zaman diliminin oluşturulmasına özden gösterilir. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde bu alanda sunulacak olan seçenekler sayesinde, dilediğiniz gibi hizmet alabilirsiniz. Hızlı ve güvenli hizmet sunulması mümkün.

Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Söz konusu ekip kiralama hizmeti olduğunda, fiyatlar değişebilir. Kaç kişilik bir ekip, zaman dilimi, tarih gibi hususlara göre fiyat verilmesi söz konusu olabiliyor. Bunun için direkt olarak uygun olan indirimli fiyatları değerlendirin. Hızlı ve güvenli bir şekilde sunulacak olan bu hizmet sayesinde, sorun yaşamadan indirimli ödemeler üzerinden de hizmet alın. Bando ekibi kiralama fiyatları dahilinde, en iyi ödemeler, en avantajlı seçenekler sunuluyor olacak. Değerlendirip, memnun kalacağınız bu hizmeti alın.  


Asır Bando Ekibi

İnstagram adresimiz : 

asirbandoekibi


İnstagram Sayfamızda bir çok bilgiye çalışmalarımıza yorumlarımıza ulaşabilirsiniz.

Google ve Düğüncom’da 5 yıldız alan ekip: Asır Bando Ekibi


Belirttiğiniz ilçeye yakınız ve böyle yakın konumlar için en uygun fiyatımız şu şekilde: (fiyatlarımız her şey dahil fiyattır, sonradan fiyata hiçbir ekleme talebi olmamaktadır. KDV vb)BANDO EKİBİ FİYAT LİSTESİ 


3 KİŞİLİK EKİP: 1500 TL 

1 Davul 

1 Saksafon 

1 Klarnet 


4 KİŞİLİK EKİP: 2500 TL 

1 DAVUL 

1 TRAMPET 

1 SAKSAFON 

1 KLARNET


5 Kişilik Ekip: 3000 TL

1 DAVUL 

1 TRAMPET 

1 SAKSAFON 

1 KLARNET

1 TROMPET


6 KİŞİLİK EKİP 4000 TL

1 DAVUL 

1 TRAMPET 

1 SAKSAFON 

1 KLARNET

1 TROMPET


Standart ücret kişi başı 800 TL’dir fakat bulunduğunuz ilçeye yakın olmamız ve tarih saat olarak da müsait olmasından dolayı size en uygun fiyatı verdiğimizi garanti edebiliriz.


Gelin alınacak konuma en az 30 dakika öncesinden geliyoruz.(Hazırlıklarımızı yapmak, Konumu teyit etmek, Erken başlama ihtimalini göz önünde bulundurmak)

Dilediğiniz kadar çalıyoruz. Süre sınırımız yok. 20-30 dakika gibi kısıtlamamız yok. 

Kıyafet seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Ya da bizlere ileteceğiniz konsepte uygun şekilde giyiniyoruz.Belirlediğiniz renk ve kıyafete uygun şekilde geliyoruz.

Damat bey mahalleye/sokağa giriş yaparken kendisine dilerse eşlik ediyoruz, çalıyoruz ve gelin hanımın çıkışında da çalmaya devam ediyoruz.

Her konuda isteklerinizi göz önünde bulundurup o gününüz en güzel şekilde geçmesi için buradayız. . 


Anlaşma durumunda mümkünse ön ödeme olarak 500 TL-1000 TL rica ediyoruz, Kalan ücretimizi de o gün içinde elden rica ediyoruz. 


Memnuniyet garantisi veriyoruz.

Konumu teyit etmek ve öncesinde planla bir değişiklik olursa diye 1 saat öncesinde gelin alınacak alana gelip hazır bekliyoruz.Şarkı listemize ekleme ve çıkarma yapıyoruz dilerseniz 


Taslak Şarkı Listesi 


Moliendo

Porompompero

Sevmek zamanı 

Oğlan bizim kız bizim 

Rakkas

Zeytinyağlı

Sevdim sevilmedim

Sarışın

Şinanari 

Ah bu hayat çekilmez

Karaçalı

Fasulye

Osman aga


Ankaranın bağları 

Tespih

Erik dalı


9/8

İlle de roman olsun

Kaynana

Babuba

Şakşuka


Damat halayı

Kasap havası

Şen ola 


Bahça duvarı

Aman döne döne

Beyoğlunda gezersin

Yar saçların lüle lüle

Ararım sorarım

Erkilet güzeli

Köylü güzeli

Aleni aleni

Andırgrand göcek

Yakbari

Ramo ramo

Yaradana gurban


Kadifeden kesesi

Balıkesir çiftetellisi


Müzisyen arkadaşlarımız oldukça profesyonel ve disiplin genç dinamik kişiler. Gelin alınacak noktaya en az yarım saat öncesinden gelinir. Gelin ve damat ile süreç halkında detaylı bilgilendirme yapılır. Birlikte planlanır. Şarkılar öncesinde paylaşılır. Kıyafet ve görüntü    olarak da oldukça şık gelinir. Kıyafetlerimizi seçerken sizlerin de düşünceleri alınır. Önemli olan sizlerin memnuniyeti. Ücret ödemesini performanstan sonra alırız. Memnun kalınmaması durumunda ücret de almayız. Düğüncom Gigbicom ve Armutcom’a yeni girdik alanımızda uzun zamandır organizasyon firmaları ile çalışıyoruz. Kendi işimizi kurmak için bu şekilde girişimde bulunuyoruz. Umarım birlikte çalışma imkanımız olur. Amacımız işimizi en güzel şekilde yapıp memnun kalmanızı sağlamaktır. En güzel ve özel gününüzde kaliteden yana olmanızı diliyoruz. 

Sizler için de önemli bir gün ve daha uygun fiyat Verenler olabilir 50-100 aşağısı gibi ama bizimle sorun yaşamadan en güvenilir ve en eğlenceli süreci yaşayacağınıza emin olun. Bu fiyattan aşağı gidenler sorunlara neden olabiliyor. ( Geç kalma, Kıyafet, Şarkı çalamamak, disiplin ve performans sorunları vb.)

×