Bando Ekibi » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Bando Ekibi

Bando Ekibi

Şenlik ve festival etkinlikleri, açılış organizasyonu, milli bayramlar, doğum günü ve AVM etkinlikleri gibi sayısız alanda Bando ekibinin sunduğu müzik şöleninden yararlanılabiliyor. İhtiyaç duyduğunuz organizasyon türüne göre kostümleriyle davetlilerinize müzik dinletisi sunacak olan bando ekibimiz, vurmalı ve üflemeli enstrüman sanatçılarından oluşmaktadır. Tamamı kendi firmamıza bağlı çalışma sürdüren bando ekibimiz, yılların vermiş olduğu deneyimle her tür müzik ve ezgide hizmet vermektedir. İstanbul’da hizmet veren Asır Organizasyon firmamız, deneyimli ve profesyonel bando ekibiyle çok sayıda özel ve kurumsal organizasyonlarda yer almıştır.


Bando Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Davetlilerinize hoş bir karşılama ve müzik sunumu yapmak istediğinizde bando ekibimiz özel kostümleriyle ve göz alıcı müzik aletleriyle misafirlerinizin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Her yöreden ezgilere yer veren müzisyenlerimiz, hem üflemeli hem de vurmalı enstrüman seçeneklerini bir arada sunuyor. Tercihe göre yalnızca üflemeli veya vurmalı enstrüman sanatçılarımızdan destek alabiliyorsunuz. Organizasyonun genellikle belirli bölümlerinde yer alan bando ekibimiz, ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca alanda hazır olarak beklemektedir. Örneğin düğün bandosu giriş ve pasta kesimi sırasında tercih edilirken, açılış organizasyonlarında giriş ve kapanış bando müziğiyle renklendirilebiliyor.

Okul etkinliklerinde de bando ekibi kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bando ekibimiz, okullarda düzenlenen milli bayram etkinliklerine katılım sağlayan öğrenci ve aileleri için bayram havasını yaşatacak bir organizasyon düzenleye yardımcı olur.

Bando Ekibi Kiralama Fiyatları

Özel ve kurumsal organizasyonlar dikkatleri üzerine toplayan, çaldıkları ezgilerle göğsümüzü kabartan bando takımı, trampet, klarnet, trompet, bass ve davul gibi enstrümanlar eşliğinde müzik gösterisi sunmaktadır. En az 4 kişilik gruptan oluşan bando ekibi, etkinlik türüne göre daha fazla müzisyen ve enstrüman ile hizmet vermektedir. Asır Organizasyon firmamızın bando ekibi kiralama fiyatları, ihtiyaç duyulan bölgeye, etkinlik süresine ve ekibin sayısına göre farklılık gösterecektir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Profesyonel bando ekibimiz Balkan müzikleri, etnik ve geleneksel ezgiler ve Latin eserler başta olmak üzere geniş repertuarla hizmet vermektedir. Ezgilere kendiniz karar verebileceğiniz gibi tüm organizasyonu firmamızın üstlenmesini de isteyebilirsiniz.

BANDO EKİBİ KİRALAMAK İÇİN BİZE ULAŞINIZ.. 0216 397 20 02