Pendik Süsleme Firması

Pendik Süsleme Firması

Pendik Süsleme Firması

Herkes, organizasyonlarında görselliğin ön planda olmasını ve gösterişli bir mekan içerisinde etkinliklerinin gerçekleştirilmesini ister. En iyi süsleme hizmeti ise süsleme organizasyon firmaları tarafından verilir. Profesyonel ve özverili çalışma gerektiren süsleme; son yıllarda düğün, nikah, sünnet düğünü, nişan ve açılış gibi etkinliklerde başvurulan bir hizmettir. Asır Organizasyon olarak her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda; uzman ve deneyimli ekibimizle süsleme hizmeti vermekteyiz. Mekan içi ve mekan dışı süslemeler, cadde süslemeleri, AVM süslemeleri, mağaza süslemeleri, yıl başı süslemeleri, ışık süslemeleri, ev süslemeleri ve villa süslemeleri olarak geniş bir hizmet portföyümüz mevcuttur.Organizasyonlarınızı Süsleme Hizmetleri ile Ön Plana Çıkarın!

Hayallerinizdeki organizasyonu ortaya koymak, işinde uzman bir profesyonel süsleme firması ile çalışmakla mümkün olabilir. Süsleme çeşitlerinin bol alternatifli olması, her türlü konsepte uygun olması, ekonomik fiyatlar ve uzman desteği en önemli kriterlerdir. Asır Organizasyon, deneyimli ve uzman ekibinin yanı sıra bütçe dostu çözümlerle müşterilerinin yanında. Düğün, nişan, sünnet organizasyonu, kına, açılış etkinliği, yıl başı, doğum günü partileri ve daha onlarca farklı organizasyonda süsleme hizmeti sağlıyoruz. Bol renk ve konsept seçeneği, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik, bu iş için prensiplerimizdendir.


Süsleme Çeşitleri Nelerdir?

Her organizasyon için farklı süsleme çeşitleri uygulanabileceği gibi mekan özelliklerine göre de farklı süsleme özellikleri uygulanabilir. Bize gelen talepler doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bazı süsleme çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

·         Balon süslemeleri (zincir balon süslemesi, folyo balon süslemesi, vb.)

·         Çiçek süslemeleri

·         Dekorasyon ürünler

·         Masa ve sandalye süsleme (sandalye giydirme, masa üzeri süsleme, vb.)

·         Kapı giriş süslemesi

·         Açılış süslemeleri

·         Yılbaşı ışık süslemeleri

·         İç mekan ve dış mekan süslemeleri

·         Cadde süslemeleri

·         AVM, mağaza ve iş yeri süslemeleriProfesyonel Süsleme Firması

Eğlence organizasyonları, düğün organizasyonları, açılış ve kutlama organizasyonları gibi farklı etkinliklerinizde profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel süsleme firması olarak; özel günlerinizi daha da özel hale getirerek, benzersiz bir etkinlik ortamı sağlıyoruz.

 

En Ekonomik Masa Sandalye Süsleme 5.000 TL den Başlayan Fiyatlarla.


Masa Sandalye Süsleme Fiyatları ( Paket Dışı )

Sandalye Sandalye giydirme ve tül bağlama 6 TL

10 Kişilik Masa Örtüsü 25 TL

6 Kişilik Dikdörtgen Küçük Masa Örtüsü 25 TL

10 Kişilik Masa Dantel Kapak 25 TL

Tek Kollu Fanus Şamdan  45 TL

Tek Kollu Fanus Şamdan Yapay Çiçeği 65 TL

5 Kollu Yeni Model Şamdan 250 TL

Masa Çiçeği 50 TL

Supla ( Cam ) 10 TL

Supla (Aynalı ) 15 TL

Masa numaratörü 9 TL


Masa Sandalye Süsleme Paket Fiyatları


50 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :   2000 TL

100 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :  3500 TL

200 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :  6500 TL

300 Kişilik Masa Sandalye Süsleme :  9500 TL

×