Fasıl Ekibi Kiralama

Fasıl Ekibi Kiralama

Fasıl Ekibi Kiralama

Özel davet ve etkinliklerde, canlı müzik performansına yer vererek daha eğlenceli ve keyifli bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Konuklarınıza davetlerinizde keyif alacağı bir ortam oluşturmak adına, saz, keman ve ney gibi müzik aletleri eşliğinde dinlendirici ve eğlendirici fasıl ekibi kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Fasıl ekibi kiralama konusunda hizmet veren firmamız sizlerin en güzel anlarının daha da güzel olması için müzik hizmeti vermektedir.

Fasıl ekibi kiralama alanında faaliyet yürüten firmamız müzik denildiğinde ilk akla gelen isim olmaktadır. Geçmişten günümüze var olan geleneği yaşatan ekibimiz sizlere müziği en güzel notalar ile sunmaktadır. 

Eski zamanlarda saraylarda ve köşklerde kullanılan fasıl ekipleri, her alan için özel olarak oluşturulurmuş. Haremin ya da ileri gelenlerin kendisine has fasıl ekibi bulundurması bir adet olarak karşımıza çıkmaktadır. Fasıl ekipleri günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde ise bu güzel geleneği devam ettirmek için ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. 

Tüm özel gün ve gecelerinizde firmamız ve ekibimiz sizlere müziği ile eşlik etmektedir. Sizler de bu güzel sanat grubundan faydalanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılacak tüm işlemler ve çalınacak tüm eserler sanatçılarımız tarafından sizler için icra edilecektir.


Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları İstanbul

Fasıl ekibi kiralama fiyatları konusunda firmamız ile gerekli tüm konular hakkında görüşebilirsiniz. Firmamız ve ekibimiz için müzik severlerin memnuniyeti her şeyden önde gelmektedir. Bu noktada ekibimiz sürekli olarak sizler için provalar yapmakta ve kalitesini arttırmak istemektedir. 

Yine ekibimiz içerisinde çalışan ses ve enstrüman sanatçılarımız kendilerini geliştirmek için sürekli olarak provalar ve hazırlıklar yapmaktadırlar. Bu kadar hazırlığın tek bir amacı vardır. O da sizlerin müzik zevkinin en iyi şekilde sağlanmasıdır. Bu hedef için sürekli olarak çalışan ekibimiz her organizasyonda üstüne düşeni en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. 

Fasıl ekibi kiralama konusu oldukça önemli bir konudur. Çünkü sizlerin beklentisi güzel bir müzik dinletisidir. Bu duruma ters şekilde çalışan firmalar ya da ekipler ile en güzel anlarınız kulak tırmalaması ile geçebilir. Bu nedenle sizler de en iyisinden yararlanmak için firmamız arayabilirsiniz. 

Fasıl Ekibi Kiralama Firmaları

Fasıl ekibi kiralama firmaları içerisinde ilk akla gelen isim olan firmamız ile sizler de her türlü organizasyon ve etkinlikte ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Düğün

Nişan

Kına

Doğum günü

İftar

Yıl dönümü

İş eğlencesi

Piknik

Bu konular ve daha fazlası için firmamız ve ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek. Geri kalan tüm konular firmamız ve ekibimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

Fasıl Ekibi Müzik Aletleri

Fasıl ekibi müzik aletleri konusu da oldukça önemlidir. Bu noktada icra edilen müziklere uygun çalgılar ve sazlar kullanılmalıdır. 

Kanun

Ut

Keman

Ney

Yaylı tambur

Bu sazlar ve daha fazlası ekibimiz bünyesinde bulunmaktadır. Özellikle kaliteli müzik aletleri ile icra edilen eserler daha çok dikkat çekmektedir. Bu nedenle ekibimizin kullandığı tüm sazlar ve çalgılar kaliteli ürünlerden üretilmektedir. 

Tüm sanatçılarımız ise her an sizlere müzik icra etmek için çalışmakta ve sürekli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Müzik alanı da teknolojiden payını alan bir sektördür. Bu anlamda yeni gelişmelerin tamamı sizler için takip edilmekte ve müziğin daha iyi olması için çalışmalar yapılmaktadır. Basit gibi görünen bir işin arka planında çalışan ekibimi de sürekli olarak hazırlıklarını yapmakta ve sizlere en iyisini sunmaya hazırlanmaktadırlar.

Kaliteli Müzik Grubu Kiralama

Müzik grubu kiralama konusunda ilk akla gelen isim olan firmamız ile sizlere en iyisini sunuyoruz. Tüm sanatçılarımız alanında uzman ve tecrübeli kimselerden oluşmaktadır. Birçoğu konservatuar mezunu olan sanatçılarımız okullu olarak bu işi icra etmektedirler. Okullu olmayan sanatçılarımız da çekirdekten yetişen ve bu işi meslek olarak değil, tutku olarak seçen kimselerdir.

Her an ve her yerde sizlere hizmet veren ekibimiz için sadece alanın uygun şartlarda olması yeterlidir. Çünkü sizlere en iyi sesi sunmak için alan oldukça önemlidir. Minimum alanda maksimum müzik ziyafeti veren ekibimiz ve firmamız sizlere müziğin kalitelisini sunmaktadır. Tüm bu müzik ziyafeti için yapmanız gereken ise irtibata geçmek. 

Müzik grubu kiralama fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyat ile hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Bu konuda sizlere kaliteli müziği en iyi şekilde icra ederken, en uygun fiyatı da sunmaktayız. Çünkü müzik herkesin ulaşabilir olması gereken temel bir ihtiyaçtır. Sizlerin de bu temel ihtiyaçtan mahrum kalmaması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.


Profesyonel Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

Asır Organizasyon firmamızın fasıl ekibi Ramazan organizasyonları, sünnet ve düğün organizasyonları, doğum günü, dini toplantılar, eğlence ve tanıtım günleri gibi pek çok etkinlikte görev almıştır. İstanbul’da küçük ve büyük organizasyon fark etmeden, canlı müzik performansına ihtiyaç duyduğunuzda, Asır Organizasyon fasıl ekibi kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz.


Fasıl Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Türk Sanat Musikisi eşliğinde, çeşitli programlarda sahne alan fasıl ekibimiz, davetlilerinize adeta bir müzik ziyafete sunacaktır. Gencinden yaşlısına herkesin severek dinlediği fasıl müzikleri, fasıl ekibimiz tarafından geniş bir repertuarla sahnelenmektedir. Asır Organizasyon şirketi olarak 4 kişilikten 20 kişilik fasıl ekibi müzisyen gruplarıyla hizmet veriyoruz. Özel istekleriniz göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılır.

Kiralık Fasıl Ekibi Fiyatları

Fasıl eğlencelerinde saz, ud, kanun, keman, darbuka, klarnet, ney gibi çeşitli alanda enstrüman ve profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Program içeriği 3-4 saat olup, Türk Sanat Müziği ve Halk Müziği eserlerine yer verilmektedir. Fasıl ekibi kiralama hizmetimiz; ses sistemi, orkestra ekibi ve sunucu gibi seçenekleri içerir. İstanbul fasıl ekibi kiralama hizmetlerimizden sünnet organizasyonu, yılbaşı eğlenceleri, Ramazan etkinlikleri, nişan ve düğün törenleri, doğum günü, özel davet ve toplantılarda tercih edebilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

İstanbul’da bulunan Asır Organizasyon firmamız, kaliteli hizmet ve profesyonel müzisyenlerle çalışmaktadır. En az 3-4 kişiden oluşan fasıl ekibimiz, organizasyonun içeriğine göre müzisyen grubumuzun sayısını artırabiliyorsunuz. Dilediğiniz enstrümanlara aşina müzisyenlerimiz mevcuttur. Fasıl ekibi kiralama fiyatları, tercih ettiğiniz müzisyen sayısına göre farklılık gösterecektir. İsterseniz bayan fasıl ekibi kiralama olanağınız da bulunuyor.

Düğün için Fasıl Ekibi Kiralama Servisi

Organizasyon tarihi, mekanın bulunduğu bölge ve fasıl ekibi sayısı Asır Organizasyon fasıl ekibi kiralama fiyatlarını belirleyecektir. Canlı performansın süreci de fiyatlarda önemli faktördür. Şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak Asır Organizasyon ile irtibata geçerek, organizasyon fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

En Ekonomik Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatı 2000 TL den Başlamaktadır.


×