Fasıl Ekibi Kiralama » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Fasıl Ekibi Kiralama

Fasıl Ekibi Kiralama

Özel davet ve etkinliklerde,canlı müzik performansına yer vererek daha eğlenceli ve keyifli birorganizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Konuklarınıza davetlerinizde keyifalacağı bir ortam oluşturmak adına, saz, keman ve ney gibi müzik aletlerieşliğinde dinlendirici ve eğlendirici fasıl ekibi kiralama hizmetlerindenyararlanabilirsiniz. Asır Organizasyon firmamızın fasıl ekibi Ramazanorganizasyonları, sünnet ve düğün organizasyonları, doğum günü, dinitoplantılar, eğlence ve tanıtım günleri gibi pek çok etkinlikte görev almıştır.İstanbul’da küçük ve büyük organizasyon fark etmeden, canlı müzik performansınaihtiyaç duyduğunuzda, Asır Organizasyon fasıl ekibi kiralama hizmetimizi tercihedebilirsiniz.


Fasıl Ekibi Kiralama Hizmetlerimiz

Türk Sanat Musikisi eşliğinde,çeşitli programlarda sahne alan fasıl ekibimiz, davetlilerinize adeta bir müzikziyafete sunacaktır. Gencinden yaşlısına herkesin severek dinlediği fasıl müzikleri,fasıl ekibimiz tarafından geniş bir repertuarla sahnelenmektedir. AsırOrganizasyon şirketi olarak 4 kişilikten 20 kişilik fasıl ekibi müzisyengruplarıyla hizmet veriyoruz. Özel istekleriniz göz önünde bulundurularakçalışmalar yapılır.

Fasıl eğlencelerinde saz, ud,kanun, keman, darbuka, klarnet, ney gibi çeşitli alanda enstrüman veprofesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Program içeriği 3-4 saat olup, TürkSanat Müziği ve Halk Müziği eserlerine yer verilmektedir. Fasıl ekibi kiralamahizmetimiz; ses sistemi, orkestra ekibi ve sunucu gibi seçenekleri içerir. İstanbulfasıl ekibi kiralama hizmetlerimizden sünnet organizasyonu, yılbaşıeğlenceleri, Ramazan etkinlikleri, nişan ve düğün törenleri, doğum günü, özeldavet ve toplantılarda tercih edebilirsiniz.

Fasıl Ekibi Kiralama Fiyatları

İstanbul’da bulunan AsırOrganizasyon firmamız, kaliteli hizmet ve profesyonel müzisyenlerleçalışmaktadır. En az 3-4 kişiden oluşan fasıl ekibimiz, organizasyonuniçeriğine göre müzisyen grubumuzun sayısını artırabiliyorsunuz. Dilediğinizenstrümanlara aşina müzisyenlerimiz mevcuttur. Fasıl ekibi kiralamafiyatları, tercih ettiğiniz müzisyen sayısına göre farklılık gösterecektir.İsterseniz bayan fasıl ekibi kiralama olanağınız da bulunuyor. Organizasyontarihi, mekanın bulunduğu bölge ve fasıl ekibi sayısı Asır Organizasyon fasılekibi kiralama fiyatlarını belirleyecektir. Canlı performansın süreci defiyatlarda önemli faktördür. Şirketimizin iletişim bilgilerini kullanarak AsırOrganizasyon ile irtibata geçerek, organizasyon fiyatlarımız hakkında detaylıbilgi alabilirsiniz. 


whatsapp İletişim