Açılış Organizasyon » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Açılış Organizasyon

Açılış Organizasyon

Özenleyaptığınız iş yeri çalışmalarının sonuna geldiniz ve açılış etkinliğiile misafirlerinizi ağırlamak istiyorsunuz. Fakat böylesine önemli bir gündeprofesyonel destek almanız gerekecek. Asır Organizasyon olarak, mağaza, işyeri, kurumsal firma, dükkan, eğitim merkezi ve benzeri tüm açılışlarınızdaprofesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Alternatifi bol hizmet seçenekleri,mekan içi ve mekan dışı süslemeler, özel ses sistemleri, gösteriler, şovlar vesunum ile sizi en iyi şekilde tanıtacak bir açılış organizasyonuna imzaatıyoruz.


Açılış Organizasyonunda Neler Yapıyoruz?

Açılışınıyaptığınız iş yerinizin daha fazla kitle tarafından görülmesini sağlamak ve üstdüzey bir tanıtım etkinliği ile akıllı bir yatırım yapmak için firmamızdanprofesyonel destek alabilirsiniz. Sunduğumuz açılış organizasyon hizmetlerinisıralayacak olursak:

·        İş yerini dışarıdan ve içeriden en iyi şekildesüslüyoruz (balon süslemeleri, zincir balon süslemeleri, sokak süslemeleri,mekan girişi süslemeleri)

·        Yüksek kaliteli ses sistemi kurulumu ve DJtemini (Ayrıca sunum için hizmet talep edebilirsiniz)

·        İş yerinizdeki bazı ürünlerin öne çıkarılması vesüslenmesi

·        Masa ve sandalyelerin süslenmesi, salon içidekorasyonun tamamlanması

·        Açılışa özel bazı özel aktiviteler (pamuk şekeriarabası, patlamış mısır arabası, Osmanlı şerbetçisi, macuncu, sahlepçi, vb.)

·        Açılış gününde daha etkili bir tanıtıma imzaatmak amacıyla palyaço, animatör ve tiyatro gösterileri

·        Firmanızın logosu veya görsellerinin yer aldığıbaskılı balonlar (özel baskı taleplerinizi iletebilirsiniz)

·        Broşür dağıtımı

·        Dans gösterisi, mehter takımı gösterisi, semazengösterisi, özel şovlar, vb.

Görüldüğüüzere, açılış organizasyonlarında çevrenizdeki vatandaşların vemisafirlerinizin ilgisini çekebilecek onlarca farklı etkinlik bulunuyor. Bukapsamda tanıtımınızı ne kadar iyi yaparsanız; bilinirliğiniz o kadar artar.Böylece yatırımınızı kâra dönüştürebilirsiniz.Açılış Organizasyon Fiyatları

Açılışorganizasyon fiyatları, organizasyon firmasından talep ettiğiniz eközelliklere göre değişkenlik gösterir. Bunun yanında katılım sağlayacak kişisayısı, yeme-içme ikramları, vb. kriterler de etkinliğinizin maliyetindefarklılığa neden olur. Asır Organizasyon olarak bütçe dostu açılış organizasyonlarıile her türlü kesime hitap eden çözümler sunuyoruz. Profesyonel bir etkinliği,profesyonel ellere bırakmak istiyorsanız; bizimle hemen irtibatageçebilirsiniz. 


whatsapp İletişim