Sünnet Paketleri » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet Paketleri

Sünnet Paketleri

Organizasyon şirketleri sünnetdüğünü için paket programlar hazırlayarak, program akışına hızlı kararvermenizi sağlıyor. Paket hizmetlerden yararlanarak, ekonomik fiyatlarda sünnetdüğünü organizasyonu düzenlemeniz de mümkündür. Asır Organizasyonşirketimiz, kampanyalı (7 adet), İslami sünnet düğünü paketi (3 adet),standart, avantajlı ve sihirbaz sünnet paketleri ile hizmet vermektedir.İstanbul’da bulunan firmamız, evlatlarınızın bu özel gününü şenliğedönüştürmenizi sağlayacak, geriye unutulmaz anılar kalacaktır.


Asır Organizasyon Sünnet Düğünü Paketleri

Sünnet düğünlerinde organizasyonşirketleriyle çalışacak olanlar, paket programlardan yararlanmayı tercihediyor. Bütçeye uygun paketler, ekstra hizmetleri bulunan paketleri içerisindeçeşitli hizmetler, aktiviteler ve gösterilere yer verilir. Asır Organizasyonsünnet düğünü paketleri genel içeriğinde sünnet tahtı, Osmanlı kostümlüYeniçeri Askerleri, mekan süslemesi, balon süslemeleri, palyaço ve yüz boyamaaktiviteleri, yarışma ve oyunlar, misafir karşılama, konuşma balonları, takısandığı ve kırmızı halı gibi hizmetlere yer verilir.


Kampanyalı paketler içerisindehizmetlere ekleyebileceğiniz volkan ve konfeti gösterileri, pamuk şeker,Osmanlı macunu, patlamış mısır arabası ve dağıtıcısı, kameraman ve fotoğrafçı,semazen gösterisi, Mehter takımı, mevlithan, sunucu, sohbet, ilahi grubu,  serpme balon süsleme, sihirbaz gösterisi veçocuklara altın para dağıtımı gibi pek çok seçeneğimiz mevcuttur.

Sünnet Paketleri Hizmetleri ve Fiyatları

Sünnet düğünlerinde bireyselhizmet seçeneklerindense, sünnet paketleri daha çok tercih edilmektedir. Sünnetpaketleri fiyatlarının daha ekonomik olması da tercih edilmelerinin enönemli nedenidir.  Programın içeriğinegöre değişen fiyatlarla hizmet veren Asır Organizasyon, uygun fiyat ve yüksekkalitede sünnet düğünü organizasyonundan yararlanmanızı sağlıyor. Firmamız uzunyıllardır sünnet düğünü organizasyonlarında görev almaktadır.

Çocuğunuzun salona, YeniçeriAskerleri ve Mehter Marşı eşliğinde getirilmesinden, çocuklar için animasyon veçeşitli oyun aktivitelere, misafir karşılamada mekan süslemelerine kadar tümayrıntılar, Asır Organizasyon sünnet paketleri içerisinde yerverilmiştir. Her paket bir aktivite içermektedir. Standart paketlerde palyaçogösterisi ve yüz boyama etkinlikleri bulunmaktadır. Hacivat ve Karagözetkinlikleri, tahta bacak gösterileri ve sihirbaz gösterileri gibi aktiviteleriprograma dahil edebilirsiniz. Bu aktiviteleri içeren sünnet paketlerimiz debulunmaktadır. Ayrıca patlamış mısır, Osmanlı macunu, Pamuk şeker gibi etkinlikyiyecekleri arabaları kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

 

whatsapp İletişim