Sünnet Paketleri | Sünnet Düğünü Paketleri

Sünnet Paketleri

Sünnet Paketleri

Organizasyon şirketleri sünnet düğünü için paket programlar hazırlayarak, program akışına hızlı karar vermenizi sağlıyor. Paket hizmetlerden yararlanarak, ekonomik fiyatlarda sünnet düğünü organizasyonu düzenlemeniz de mümkündür. Asır Organizasyon şirketimiz, kampanyalı (7 adet), İslami sünnet düğünü paketi (3 adet), standart, avantajlı ve sihirbaz sünnet paketleri ile hizmet vermektedir. İstanbul’da bulunan firmamız, evlatlarınızın bu özel gününü şenliğe dönüştürmenizi sağlayacak, geriye unutulmaz anılar kalacaktır.


Asır Organizasyon Sünnet Düğünü Paketleri

Sünnet düğünlerinde organizasyon şirketleriyle çalışacak olanlar, paket programlardan yararlanmayı tercih ediyor. Bütçeye uygun paketler, ekstra hizmetleri bulunan paketleri içerisinde çeşitli hizmetler, aktiviteler ve gösterilere yer verilir. Asır Organizasyon sünnet düğünü paketleri genel içeriğinde sünnet tahtı, Osmanlı kostümlü Yeniçeri Askerleri, mekan süslemesi, balon süslemeleri, palyaço ve yüz boyama aktiviteleri, yarışma ve oyunlar, misafir karşılama, konuşma balonları, takı sandığı ve kırmızı halı gibi hizmetlere yer verilir.Sünnet Düğün Organizasyon Paket Fiyatları

Kampanyalı paketler içerisinde hizmetlere ekleyebileceğiniz volkan ve konfeti gösterileri, pamuk şeker, Osmanlı macunu, patlamış mısır arabası ve dağıtıcısı, kameraman ve fotoğrafçı, semazen gösterisi, Mehter takımı, mevlithan, sunucu, sohbet, ilahi grubu,  serpme balon süsleme, sihirbaz gösterisi ve çocuklara altın para dağıtımı gibi pek çok seçeneğimiz mevcuttur.

Sünnet Paketleri Hizmetleri ve Fiyatları

Sünnet düğünlerinde bireysel hizmet seçeneklerindense, sünnet paketleri daha çok tercih edilmektedir. Sünnet paketleri fiyatlarının daha ekonomik olması da tercih edilmelerinin en önemli nedenidir.  Programın içeriğine göre değişen fiyatlarla hizmet veren Asır Organizasyon, uygun fiyat ve yüksek kalitede sünnet düğünü organizasyonundan yararlanmanızı sağlıyor. Firmamız uzun yıllardır sünnet düğünü organizasyonlarında görev almaktadır.

İstanbul da En Uygun Sünnet Organizasyon Fiyatları

Çocuğunuzun salona, Yeniçeri Askerleri ve Mehter Marşı eşliğinde getirilmesinden, çocuklar için animasyon ve çeşitli oyun aktivitelere, misafir karşılamada mekan süslemelerine kadar tüm ayrıntılar, Asır Organizasyon sünnet paketleri içerisinde yer verilmiştir. Her paket bir aktivite içermektedir. Standart paketlerde palyaço gösterisi ve yüz boyama etkinlikleri bulunmaktadır. Hacivat ve Karagöz etkinlikleri, tahta bacak gösterileri ve sihirbaz gösterileri gibi aktiviteleri programa dahil edebilirsiniz. Bu aktiviteleri içeren sünnet paketlerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca patlamış mısır, Osmanlı macunu, Pamuk şeker gibi etkinlik yiyecekleri arabaları kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

En Ekonomik Sünnet Paketleri 3000 TL den Başlayan Fiyatlarla Asır Organizasyon'da. 

 

×