Organizasyon Şirketi » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Organizasyon Şirketi

Organizasyon Şirketi

Önemli ve özel günlerde, profesyonel organizasyon firması desteği almak; konuklarınızı daha iyi ağırlamanıza ve daha eğlenceli hale getirmenize olanak sağlar. Asır Organizasyon olarak tüm etkinliklerinizde ihtiyacınız olan hizmetleri sunuyor; ekonomik fiyatlarla etkili çözümler sunuyoruz. Bir organizasyon şirketinden beklenen tüm özellikleri yüksek standartlarla müşterilerine sağlayan Asır Organizasyon bünyesinde her türlü açılış organizasyonu, düğün, kına, nişan, sünnet, kokteyl, mezuniyet, kep atma, mehteran, ramazan eğlenceleri ve onlarca farklı etkinlikler için çalışmalar yapmaktayız.


Organizasyon Şirketi Deneyimi

Yılların vermiş olduğu organizasyon deneyimi ile büyük ve küçük ölçekli organizasyonlarınızda, alanında uzman ekip arkadaşlarımızla İstanbul genelinde hizmetinizdeyiz. Dini etkinliklerinize ilahi ve tasavvuf grupları, semazenler, mehter takımı gibi olanaklar sunarken; eğlencelerinizde ve kutlamalarınızda DJ ekibi, Kafkas dans ekibi, horon ekibi, lokmacı, sunucu, fasıl ekibi gibi olanaklar sağlıyoruz. Siz sadece ihtiyaç duyduğunuz organizasyonu bize iletin, geriye kalan tüm planlamayla birlikte; belirlediğiniz tarihte sizlere profesyonel hizmet sunalım. Böylelikle siz konuklarınızla güzel anılar biriktirebilir; özel gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. İstanbul organizasyon şirketi olarak faaliyet gösterdiğimiz süreç boyunca, amacımız sadece müşteri memnuniyetidir. Onlar için özel olan bu tür programlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız.


Sünnet düğünü etkinliklerinde de gerek kendimize ait salonumuzda gerekse farklı mekanlarda organizasyon hizmeti veriyoruz. Sünnet tahtı kiralama, semazen gösterileri, tasavvuf ve ilahi grubu, catering hizmetleri, özelleştirilebilir yemek menüleri ve bol alternatifli gösteri seçeneklerimizle misafirlerinize unutmayacakları bir gün yaşatabilirsiniz.


Açılış ve Kokteyl Organizasyonları

Bu hizmetler, tüm organizasyonlarda ihtiyaç duyulan özelliklerdendir. Talep edilen konseptlere uygun olarak açık alanlarda ve kapalı alanlarda profesyonel süsleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İş yeri açılışları, mağaza açılışları, özel ve kamu kurumları açılışları gibi etkinlikleriniz için A'dan Z'ye planlama yaparak, size yakışır bir açılış programına imza atıyoruz. Balon süslemeleri, palyaço hizmeti, servis elemanı, kokteyl menüleri, sokak satıcıları gibi donanımlı bir organizasyon firmasının karşılaması gereken tüm olanaklara yer veriyoruz. Sitemizde yer alan iletişim bölümlerindeki kanallardan müşteri danışmanlarımıza ulaşabilir, bütçenize uygun ekonomik organizasyon çözümleri için ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. 


Organizasyon

Organizasyon, herhangi bir etkinliğin A'dan Z'ye planlamasının yapıldığı, tüm servislerin eksiksiz olarak sunumunun yapıldığı hizmetlerin bütünüdür. Profesyonel bir organizasyon şirketi, tüm etkinliklerde konukların veya katılımcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine yönelik etkili çözümler sunmalıdır. Davetlilerin ağırlanması, mekan içi ve dışı süslemeler, etkinlik için istenen gösteriler, müzik ve ışıklandırma sistemleri, yeme-içme sunumları, sanatçı temini, catering hizmetleri ve daha birçok farklı konuda organizasyon şirketine büyük bir sorumluluk düşmektedir. Bu nedenle etkinliklerinizde bir planlama şirketi ile çalışacaksanız, tecrübelerine mutlaka göz atmalısınız. Asır Organizasyon olarak firmamız, yılların verdiği tecrübe ve sektöründe öncü olma misyonu ile küçük veya büyük çaplı etkinliklerinizde size destek sağlıyor. Siz davetlilerinizle birlikte güzel vakit geçirirken, konforunuz ve eğlenceniz için arka plandaki tüm gereklilikleri ayarlıyor.İyi Bir Organizasyon Şirketi Nasıl Olmalı?

Etkinliğe ev sahipliği yapacak mekanın iç özelliklerinin ve görsellerinin ayarlanmasından tutun da, ışığa ve yemek servislerine kadar tüm özelliklerin organizasyon şirketi tarafından sağlanması gerekir. Açılış etkinlikleri, yemek organizasyonları, özel davetler, kına organizasyonları, sünnet düğünü organizasyonları, mezuniyet organizasyonu, doğum günü kutlamaları, yıl başı partileri ve daha onlarca farklı etkinlik için Asır Organizasyon olarak müşterilerimize memnuniyet odaklı hizmet veriyoruz. Siz etkinlik için beklediğiniz özellikleri bize iletin, biz hayata geçirelim. Özel günlerinizi dilerseniz kamera çekimine alarak, ileride de görüntüleyebilmenizi sağlayalım. Bunun yanında talep edilen konsepte uygun görsel çalışmalar, süslemeler ve mekanı öne çıkaracak uygulamalarla destek verelim. Sitemizde yer alan iletişim numaraları aracılığı ile, müşteri danışmanlarımızla bire bir görüşebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.


Organizasyon Sektörünün Lider İsmi: Asır Organizasyon

Firmamız, kutlamalar, açılışlar, düğün davet organizasyonları, animasyon gösterileri, yıl başı etkinlikleri gibi hizmetlerin yanı sıra yemekli etkinlikler ve toplantılar gibi sayısız alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Etkinliklerin büyük bir bölümü Türkiye çapında gerçekleştiriliyorken, bazıları için yalnızca İstanbul genelinde hizmet verebiliyoruz. Asır Organizasyon web sitesindeki telefon numaraları ile etkinlikleriniz için sunabileceğimiz hizmetleri öğrenebilir, ücretsiz fiyat seçeneklerimizi görebilirsiniz. Daha iyi bir organizasyon planlaması yapabilmemiz için, etkinliklerinizden en az 2-4 hafta önce iletişime geçmenizi öneririz.