Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Kaliteli ve kusursuz bir mezuniyet balosu organizasyonu için tecrübeli bir organizasyon şirketinin imzası en önemli faktördür. Asır Organizasyon olarak mekan sınırı olmaksızın hem salonumuzda, hem de tören sahiplerinin belirlediği bir dış mekanda balonuz için gerekli şartları sağlıyoruz. Konfeti ve volkan gösterileri, sahne kurulumu, DJ performansı, özel gösteriler, animasyon ve oyunlar, müzik sistemleri ve aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sizler için hazırlıyoruz.


Okullar için Mezuniyet Töreni Hizmetleri

Mezun olduğunuz okuldan eğitim ve öğretim hayatınızı başarıyla tamamladıktan sonra sıra bu özel anı kutlamaya geldiğinde, sizlere A'dan Z'ye mezuniyet töreni organizasyonu hizmeti veriyoruz. Misafirlerin ağırlanmasından kutlamalara kadar, kep töreninden yiyecek-içecek ikramlarına kadar tüm detaylar Asır Organizasyon olarak firmamızca karşılanmaktadır. Yalnızca salon veya dış mekan hizmeti değil, yemek menüleri ve ek isteklerinize uygun alternatifler sunuyoruz. Böylelikle karar verdiğiniz mezuniyet balosu organizasyon fikrini en iyi şekilde hayata geçiriyoruz. Okul yönetimi veya öğrenci toplulukları için hazırladığımız konseptler, salon ve dış ortamda özel çalışmalarla gerçekleştirilmektedir. Okul bahçelerinde veya dış mekanlarda birçok renk alternatifi ile balon süslemeleri, alan süslemeleri, masa ve sandalye temini, DJ ayarlanması, ses sistemleri ve personel temini, Asır Organizasyon tarafından yapılmaktadır.


Mezuniyet Balosu ve Kep Atma Töreni

Catering hizmeti ve özel sunumlar, Asır Organizasyon firmamızca tedarik edilmektedir. Birçok farklı menü ve yiyecek - içecek seçeneğiyle katılımcıların talebine göre hazırlıklar yapılır. Mezuniyet organizasyonunda belirlenen programa sadık kalınarak, düzenli ve profesyonel bir etkinlik ortaya konur. Dış mekan süslemeleri, müzik sistemleri gibi ihtiyaç duyulacak hizmetler için ekipman temini ve personel temini konusunda da desteğimizi sunuyoruz.

İstanbul'un En İyi Mezuniyet Balosu Organizasyon Şirketi

İstanbul'un hemen her noktasında, dilediğiz adreste mezuniyet gününüz için organizasyon deneyimi ile hizmet veriyoruz. Öğrencilere ve öğretmenlere kalan bu özel günü kutlamak, güzel anılar biriktirmek ve eğlenmek. Biz ortam şartlarını taleplerinize uygun olarak sağlıyor ve etkinliğinizi baştan sona planlıyoruz. Ekonomik fiyat seçeneklerle ve katılımcı sayısına göre gerekli ekipmanları ve isteğe bağlı catering hizmetlerinizi mezuniyet gününde sizlere sağlıyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için telefon numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.


 Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Mezuniyet töreni öğrenciler,  öğretmenler ve veliler için heyecanlı ve coşkulu anların yaşandığı günlerdir. Mezuniyet organizasyonlarında, günün önemini vurgulayacak süslemeler, program planlaması, program akışı, mekan hazırlığı titizlikle yürütülmesi gereken çalışmalardır. Salon Asır olarak kep atma töreni, gösteriler ve törenin arka planı gibi tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamız, her türlü mezuniyet organizasyon fikirlerine uygun konseptte çalışmalar yürütmektedir.


Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Mezuniyet töreni, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite kademelerinin her birinin sona ermesinden sonra yapılır. Genellikle okul bahçeleri ve toplantı salonları tercih edilse de, Asır Organizasyon olarak belirlediğiniz tüm açık ve kapalı mekanlar için mezuniyet organizasyonları hizmeti veriyoruz. Mezuniyet organizasyonu nasıl olmalı, fikriniz yoksa sayısız organizasyonda görev alan firmamızın önceki çalışmalarına göz atmanızı öneririz. Firmamız mekan süslemesi, masa ve sandalye temini, kep atma alan hazırlığı, ses sistemi kurulumu, konfeti ve volkan gösterileri, catering gibi mezuniyet organizasyonları için pek çok çalışmayı titizlikle yürütmektedir. Mezuniyet töreni tarihinden en az 1 ay önceden firmamızla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.


En Ekonomik Mezuniyet Balosu Organizasyonu 5000 TL'den Başlıyor.

Mezuniyet organizasyonuna, törenin daha eğlenceli geçmesini sağlayacak etkinlikler de ekleyebilirsiniz. Konfeti ve volkan gösterileri, özel showlar, DJ ve müzik ekibi gibi etkinliklerin yanı sıra ilkokul ve ortaokul mezuniyet organizasyonlarında palyaço, yüz boyama, maskot kostümler, tahta bacak gibi animasyon ve gösteri showları da etkinliğe dahil edilebilir. Her kademeden mezuniyet törenlerinde panayır yiyecekleri tercih edilebilir. Organizasyona kokteyl veya yemekli menü dahil edilebilir.


Mezuniyet Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Kep atma töreni, mezuniyet organizasyonlarının en önemli bölümlerindendir. Bu etkinlik için törende giyeceğiniz cüppe ve kep okulun kimliğine uygun renklerde seçilmesi daha uygun olacaktır. Kep töreni için konuşma yapılacak alanın süslenmesini, ses sistemi kurulumunu, tören alanı giriş süslemelerini Asır Organizasyon şirketi olarak sorunsuz ve eksiksiz yapıyoruz. Mezuniyet organizasyonu paket hizmetlerden yararlanarak ekonomik fiyatlarda etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Firmamız hem her şey dahil hem de kuruma özel etkinlik çalışmaları sürdürmektedir. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak mezuniyet organizasyon fiyatları konusunda teklif alabilirsiniz.


 MEZUNİYET ORGANİZASYONU FİYATLARI

Mezuniyet töreni alan süslemeleri : 300-900 TL

Konfeti makinesı kiralama  : 500 TL

Sandalye kiralama ve giydirme  : 6 TL

Masa kiralama ve Süslemesi : 35 TL

Protokol halısı kiralama  : 15 - 60 TL

Catering hizmeti  : 25 - 100 TL

Ses sistemi ve DJ  : 1000 TL


Okul Bahçesinde Mezuniyet Organizasyonu

Davet salonumuzda mezuniyet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabildiğimiz gibi; otel bahçelerinde veya diğer açık alanlarda da sizlerin yanındayız. Yılların verdiği organizasyon firması deneyimine sahip firmamız, her türlü mekan için mezuniyet projelerini hayata geçiriyor. Tören süresi boyunca ihtiyaç duyulan hizmetlerin sunulması, süslemeler, konuşma ve kutlama alanları, kep atma etkinliği gibi birçok hizmeti A'dan Z'ye karşılıyoruz. Öğrenciler, öğretmenler ve diğer konuklar bu süreç boyunca yalnızca okul bahçesinde mezuniyet organizasyonuna katılarak anın tadını yaşayabilir.


Okul Bahçesinde Mezuniyet Töreni Hizmetleri

Mezuniyet töreninde olması gereken tüm hizmetleri eksiksiz olarak dilediğiniz mekanda gerçekleştiriyoruz. Asır Organizasyon olarak firmamız, İstanbul genelinde mezuniyet etkinliklerinde şu standart hizmetlere imza atıyor:

·         Bahçe alanı süslemeleri

·         Balon süslemeleri

·         Kep töreni için platform kurulumu

·         Konuşma için platform kurulumu

·         Ses sistemleri ve DJ hizmeti

·         Fotoğraf ve video çekimleri

·         Sandalye ve sandalye giydirme hizmetleri

·         Özel dekorasyon çalışmaları

·         İsteğe özel konseptlerin hazırlanması

·         Catering hizmetleri

·         Ek gösteri ve kutlama platformları

·         Animasyon gösterileri, müzik sistemleri

·         Volkan ve konfeti gösterisi


En Uygun Mezuniyet Balosu Organizasyon Paketleri

Saydığımız bu özelliklerin yanı sıra, özelleştirilebilir mezuniyet paketlerimizle hayalini kurduğunuz bir tören için isteklerinize çözüm sunuyoruz. Planlamamızı yaparken, mezuniyetin ilk anından son anına kadar tüm aktiviteleri önceden tasarlıyoruz. Belirlenen mezuniyet süresi içerisinde personellerimiz katılımcılara destek olacak ve her türlü ihtiyaçlar için hazır bulunacaktır. Mezuniyet töreni organizasyonu için yemek menüleri ve kokteyl menüleri gibi ek alternatiflerden birisini tercih edebilirsiniz. Asır Organizasyon olarak en taze yiyecekleri, uzman servis personellerimiz aracılığı ile davetlilere ikram ediyoruz. Menüler hakkında detaylı bilgi almak ve ek taleplerinizi iletmek için müşteri iletişim kanallarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Mezuniyet Töreni Organizasyon Ücretleri

Açık alanlarda düzenlenen mezuniyet organizasyonları için ücretlendirmeler, katılımcı sayısı, catering hizmetleri, tören tarihi, tören süresi, gösteri ve animasyonlar için talep edilen ek özellikler gibi kriterlere göre değişiklik gösterir. Mezuniyet töreni organizasyon ücretleri hakkında net bilgi almak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 


Orta Okul Mezuniyet Organizasyonu

İdareci, öğrenciler, öğretmenler, veliler ve diğer davetliler için mezuniyet gününü özel kılmak için profesyonel kadromuzla İstanbul'da sizlerin yanındayız. Kusursuz bir mezuniyet organizasyon firmasından beklenen tüm hizmetleri sunuyor, bu özel günün planlamasını baştan sona yapıyoruz. Mezuniyet kutlamaları projelerinizi hayata geçirmek için kaliteli ve ekonomik çözümlerle karşınızdayız. İletişim numaralarımızdan orta okul mezuniyet organizasyonu veya lise mezuniyet organizasyonu konusunda bize ulaşarak; belirlediğiniz bir tarihe rezervasyon yaptırabilir, ücret detaylarını öğrenebilirsiniz.


Orta Okul Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Anılarınızın önemli bir parçası olacak bu özel günde, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hizmet etmek bizim için bir keyif. Taleplerinize uygun özelliklerle ve bol alternatifli konseptlerimizle eğlenmeniz için tüm planı yapıyoruz. Organizasyon firması deneyimi ve uzman personellerimiz ile katılımcı sayınız ne olursa olsun, mezuniyet töreni etkinliklerinizde ev sahipliğini üstleniyoruz.

Mezuniyet Organizasyonu İçin En Kaliteli Organizasyon Şirketi

Mezuniyet töreni organizasyonlarında salon veya açık alan tercihinde bulunabilirsiniz. Firmamıza ait kapalı salonumuzda tüm hava şartlarında kusursuz bir etkinlik seçebileceğiniz gibi; okul bahçesi, çim alanlar veya şehir merkezinde herhangi bir ortamda gerekli şartları yerine getirebiliriz. Bunun için detaylı alan süslemesi, balonlarla yapılan süslemeler, masa ve sandalye temin edilmesi, ses sistemlerinin kurulması, konuşma yapılacak platformun ve halı ile donatılmış yolların tasarımı gibi tüm detaylar üzerinde çalışıyoruz. Böylelikle tüm organizasyon boyunca siz sadece eğlenmenize bakacak, anılar biriktireceksiniz.Mezuniyet Törenlerinde Catering Hizmeti

Mezuniyet projelerinizde, sadece süslemeler, sandalye ve platform sunumu yapmıyoruz. Aynı zamanda hem salonumuzda, hem de masa ve sandalye temin ettiğimiz alanlarda catering dahil hizmet de verebiliyoruz. Yemekli menülerimiz arasından dilediğini seçebileceğiniz gibi; daha düşük bütçeli kokteyl menüleri de tercih edebilirsiniz. Orta okul balo organizasyonlarında catering hizmetleri için müşteri temsilcimizle görüşerek; tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.

Mezuniyet Partisi Organizasyonu 

Her bütçeye uygun ekonomik alternatiflerle kaliteli bir mezuniyet organizasyonu için Asır Organizasyon olarak İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz. Eğer kapalı alanda bu etkinliğinizi gerçekleştirmek isterseniz, firmamıza ait kapalı salonumuzdan yararlanabilirsiniz. Geniş kapasite seçenekleri ile mezuniyet törenlerinizde sizleri salonumuzda ağırlamak, özen anılarınızı video ve fotoğraflarla kaydetmek bizim görevimiz. Hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.


×