Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Mezuniyet Balosu Organizasyonu

Kalitelive kusursuz bir mezuniyet balosu organizasyonu için tecrübeli birorganizasyon şirketinin imzası en önemli faktördür. Asır Organizasyon olarakmekan sınırı olmaksızın hem salonumuzda, hem de tören sahiplerinin belirlediğibir dış mekanda balonuz için gerekli şartları sağlıyoruz. Konfeti ve volkan gösterileri,sahne kurulumu, DJ performansı, özel gösteriler, animasyon ve oyunlar, müziksistemleri ve aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri sizler için hazırlıyoruz.


Okullar için Mezuniyet Töreni Hizmetleri

Mezunolduğunuz okuldan eğitim ve öğretim hayatınızı başarıyla tamamladıktan sonrasıra bu özel anı kutlamaya geldiğinde, sizlere A'dan Z'ye mezuniyet töreniorganizasyonu hizmeti veriyoruz. Misafirlerin ağırlanmasından kutlamalarakadar, kep töreninden yiyecek-içecek ikramlarına kadar tüm detaylar Asır Organizasyonolarak firmamızca karşılanmaktadır. Yalnızca salon veya dış mekan hizmetideğil, yemek menüleri ve ek isteklerinize uygun alternatifler sunuyoruz.Böylelikle karar verdiğiniz mezuniyet balosu organizasyon fikrini en iyişekilde hayata geçiriyoruz. Okul yönetimi veya öğrenci toplulukları içinhazırladığımız konseptler, salon ve dış ortamda özel çalışmalarlagerçekleştirilmektedir. Okul bahçelerinde veya dış mekanlarda birçok renkalternatifi ile balon süslemeleri, alan süslemeleri, masa ve sandalye temini,DJ ayarlanması, ses sistemleri ve personel temini, Asır Organizasyon tarafındanyapılmaktadır.


Mezuniyet Balosu ve Kep Atma Töreni

Cateringhizmeti ve özel sunumlar, Asır Organizasyon firmamızca tedarik edilmektedir.Birçok farklı menü ve yiyecek - içecek seçeneğiyle katılımcıların talebine görehazırlıklar yapılır. Mezuniyet organizasyonunda belirlenen programasadık kalınarak, düzenli ve profesyonel bir etkinlik ortaya konur. Dış mekansüslemeleri, müzik sistemleri gibi ihtiyaç duyulacak hizmetler için ekipmantemini ve personel temini konusunda da desteğimizi sunuyoruz.

İstanbul'unhemen her noktasında, dilediğiz adreste mezuniyet gününüz içinorganizasyon deneyimi ile hizmet veriyoruz. Öğrencilere ve öğretmenlere kalanbu özel günü kutlamak, güzel anılar biriktirmek ve eğlenmek. Biz ortamşartlarını taleplerinize uygun olarak sağlıyor ve etkinliğinizi baştan sonaplanlıyoruz. Ekonomik fiyat seçeneklerle ve katılımcı sayısına göre gerekliekipmanları ve isteğe bağlı catering hizmetlerinizi mezuniyet gününde sizleresağlıyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için telefon numaralarımızdan bizimleirtibata geçebilirsiniz.


 Mezuniyet Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Mezuniyet töreni öğrenciler,  öğretmenler ve veliler için heyecanlı vecoşkulu anların yaşandığı günlerdir. Mezuniyet organizasyonlarında, gününönemini vurgulayacak süslemeler, program planlaması, program akışı, mekanhazırlığı titizlikle yürütülmesi gereken çalışmalardır. Salon Asır olarak kepatma töreni, gösteriler ve törenin arka planı gibi tüm hizmetleri kusursuz birşekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamız, her türlü mezuniyetorganizasyon fikirlerine uygun konseptte çalışmalar yürütmektedir.


MezuniyetOrganizasyonu Nasıl Yapılır?

Mezuniyet töreni, ilkokul,ortaokul, lise ve üniversite kademelerinin her birinin sona ermesinden sonrayapılır. Genellikle okul bahçeleri ve toplantı salonları tercih edilse de, AsırOrganizasyon olarak belirlediğiniz tüm açık ve kapalı mekanlar için mezuniyetorganizasyonları hizmeti veriyoruz. Mezuniyet organizasyonu nasıl olmalı,fikriniz yoksa sayısız organizasyonda görev alan firmamızın öncekiçalışmalarına göz atmanızı öneririz. Firmamız mekan süslemesi, masa ve sandalyetemini, kep atma alan hazırlığı, ses sistemi kurulumu, konfeti ve volkangösterileri, catering gibi mezuniyet organizasyonları için pek çok çalışmayıtitizlikle yürütmektedir. Mezuniyet töreni tarihinden en az 1 ay öncedenfirmamızla iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.Mezuniyet organizasyonuna,törenin daha eğlenceli geçmesini sağlayacak etkinlikler de ekleyebilirsiniz.Konfeti ve volkan gösterileri, özel showlar, DJ ve müzik ekibi gibietkinliklerin yanı sıra ilkokul ve ortaokul mezuniyet organizasyonlarındapalyaço, yüz boyama, maskot kostümler, tahta bacak gibi animasyon ve gösterishowları da etkinliğe dahil edilebilir. Her kademeden mezuniyet törenlerindepanayır yiyecekleri tercih edilebilir. Organizasyona kokteyl veya yemekli menüdahil edilebilir.


Mezuniyet Organizasyonunda Nelere Dikkat Edilmeli?

Kep atma töreni, mezuniyetorganizasyonlarının en önemli bölümlerindendir. Bu etkinlik için törendegiyeceğiniz cüppe ve kep okulun kimliğine uygun renklerde seçilmesi daha uygunolacaktır. Kep töreni için konuşma yapılacak alanın süslenmesini, ses sistemikurulumunu, tören alanı giriş süslemelerini Asır Organizasyon şirketi olaraksorunsuz ve eksiksiz yapıyoruz. Mezuniyet organizasyonu paket hizmetlerdenyararlanarak ekonomik fiyatlarda etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Firmamız hemher şey dahil hem de kuruma özel etkinlik çalışmaları sürdürmektedir. İletişimnumaralarımızdan firmamıza ulaşarak mezuniyet organizasyon fiyatlarıkonusunda teklif alabilirsiniz.


 MEZUNİYET ORGANİZASYONU FİYATLARI

Mezuniyet töreni alan süslemeleri :300-900 TL

Konfeti makinesı kiralama  :500 TL

Sandalye kiralama ve giydirme  :6 TL

Masa kiralama ve Süslemesi :35 TL

Protokol halısı kiralama  :15 - 60 TL

Catering hizmeti  :25 - 100 TL

Ses sistemi ve DJ  :1000 TL


Okul Bahçesinde Mezuniyet Organizasyonu

Davetsalonumuzda mezuniyet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabildiğimiz gibi;otel bahçelerinde veya diğer açık alanlarda da sizlerin yanındayız. Yıllarınverdiği organizasyon firması deneyimine sahip firmamız, her türlü mekan içinmezuniyet projelerini hayata geçiriyor. Tören süresi boyunca ihtiyaç duyulanhizmetlerin sunulması, süslemeler, konuşma ve kutlama alanları, kep atmaetkinliği gibi birçok hizmeti A'dan Z'ye karşılıyoruz. Öğrenciler, öğretmenlerve diğer konuklar bu süreç boyunca yalnızca okul bahçesinde mezuniyetorganizasyonuna katılarak anın tadını yaşayabilir.


Okul Bahçesinde Mezuniyet Töreni Hizmetleri

Mezuniyettöreninde olması gereken tüm hizmetleri eksiksiz olarak dilediğiniz mekandagerçekleştiriyoruz. Asır Organizasyon olarak firmamız, İstanbul genelinde mezuniyetetkinliklerinde şu standart hizmetlere imza atıyor:

·        Bahçe alanı süslemeleri

·        Balon süslemeleri

·        Kep töreni için platform kurulumu

·        Konuşma için platform kurulumu

·        Ses sistemleri ve DJ hizmeti

·        Fotoğraf ve video çekimleri

·        Sandalye ve sandalye giydirme hizmetleri

·        Özel dekorasyon çalışmaları

·        İsteğe özel konseptlerin hazırlanması

·        Catering hizmetleri

·        Ek gösteri ve kutlama platformları

·        Animasyon gösterileri, müzik sistemleri

·        Volkan ve konfeti gösterisi
Saydığımızbu özelliklerin yanı sıra, özelleştirilebilir mezuniyet paketlerimizlehayalini kurduğunuz bir tören için isteklerinize çözüm sunuyoruz. Planlamamızıyaparken, mezuniyetin ilk anından son anına kadar tüm aktiviteleri öncedentasarlıyoruz. Belirlenen mezuniyet süresi içerisinde personellerimizkatılımcılara destek olacak ve her türlü ihtiyaçlar için hazır bulunacaktır. Mezuniyettöreni organizasyonu için yemek menüleri ve kokteyl menüleri gibi ekalternatiflerden birisini tercih edebilirsiniz. Asır Organizasyon olarak entaze yiyecekleri, uzman servis personellerimiz aracılığı ile davetlilere ikramediyoruz. Menüler hakkında detaylı bilgi almak ve ek taleplerinizi iletmek içinmüşteri iletişim kanallarımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Mezuniyet Töreni Organizasyon Ücretleri

Açıkalanlarda düzenlenen mezuniyet organizasyonları için ücretlendirmeler,katılımcı sayısı, catering hizmetleri, tören tarihi, tören süresi, gösteri veanimasyonlar için talep edilen ek özellikler gibi kriterlere göre değişiklikgösterir. Mezuniyet töreni organizasyon ücretleri hakkında net bilgialmak için sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 


Orta Okul Mezuniyet Organizasyonu

İdareci,öğrenciler, öğretmenler, veliler ve diğer davetliler için mezuniyet gününü özelkılmak için profesyonel kadromuzla İstanbul'da sizlerin yanındayız. Kusursuzbir mezuniyet organizasyon firmasından beklenen tüm hizmetleri sunuyor,bu özel günün planlamasını baştan sona yapıyoruz. Mezuniyet kutlamalarıprojelerinizi hayata geçirmek için kaliteli ve ekonomik çözümlerlekarşınızdayız. İletişim numaralarımızdan orta okul mezuniyet organizasyonuveya lise mezuniyet organizasyonu konusunda bize ulaşarak; belirlediğiniz birtarihe rezervasyon yaptırabilir, ücret detaylarını öğrenebilirsiniz.


Orta Okul Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Anılarınızınönemli bir parçası olacak bu özel günde, öğrencilerimize ve öğretmenlerimizehizmet etmek bizim için bir keyif. Taleplerinize uygun özelliklerle ve bolalternatifli konseptlerimizle eğlenmeniz için tüm planı yapıyoruz. Organizasyonfirması deneyimi ve uzman personellerimiz ile katılımcı sayınız ne olursaolsun, mezuniyet töreni etkinliklerinizde ev sahipliğini üstleniyoruz.

Mezuniyettöreni organizasyonlarında salon veya açık alan tercihindebulunabilirsiniz. Firmamıza ait kapalı salonumuzda tüm hava şartlarındakusursuz bir etkinlik seçebileceğiniz gibi; okul bahçesi, çim alanlar veyaşehir merkezinde herhangi bir ortamda gerekli şartları yerine getirebiliriz.Bunun için detaylı alan süslemesi, balonlarla yapılan süslemeler, masa vesandalye temin edilmesi, ses sistemlerinin kurulması, konuşma yapılacakplatformun ve halı ile donatılmış yolların tasarımı gibi tüm detaylar üzerindeçalışıyoruz. Böylelikle tüm organizasyon boyunca siz sadece eğlenmenizebakacak, anılar biriktireceksiniz.Mezuniyet Törenlerinde Catering Hizmeti

Mezuniyetprojelerinizde, sadece süslemeler, sandalye ve platform sunumu yapmıyoruz. Aynızamanda hem salonumuzda, hem de masa ve sandalye temin ettiğimiz alanlardacatering dahil hizmet de verebiliyoruz. Yemekli menülerimiz arasındandilediğini seçebileceğiniz gibi; daha düşük bütçeli kokteyl menüleri de tercihedebilirsiniz. Orta okul balo organizasyonlarında catering hizmetleriiçin müşteri temsilcimizle görüşerek; tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.

Herbütçeye uygun ekonomik alternatiflerle kaliteli bir mezuniyet organizasyonuiçin Asır Organizasyon olarak İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.Eğer kapalı alanda bu etkinliğinizi gerçekleştirmek isterseniz, firmamıza aitkapalı salonumuzdan yararlanabilirsiniz. Geniş kapasite seçenekleri ilemezuniyet törenlerinizde sizleri salonumuzda ağırlamak, özen anılarınızı videove fotoğraflarla kaydetmek bizim görevimiz. Hemen bizi arayarak bilgialabilirsiniz.


whatsapp İletişim