Kep Atma Töreni | Kep Cübbe Kiralama | Asır Organizasyon

Kep Atma Töreni

Kep Atma Töreni Organizasyonu

Tüm okul grupları için tasarladığımız kep atma töreni etkinliklerinde mezuniyet öğrencilerine veya eğitim kurumlarına organizasyon hizmeti sağlıyoruz. Öğrenciler, veliler, öğretmenler ve öğrenci yakınlarının katılım sağlayabildiği, planlamasının dikkatle yapılması gerektiği kep atma töreni organizasyonu için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ek taleplerinizi de iletebilirsiniz. Aşağıda genel hatları ile kep atma töreninde sunulan hizmetlerimizi ve hangi alanlarda hizmet verdiğimiz hakkında bilgiler yer almaktadır.

Kep Atma Töreninde Sunduğumuz Hizmetler

Asır Organizasyon firmamız, kapsamlı ve özelleştirilebilir mezuniyet organizasyonu sunumları ile gerek dış ortamda, gerekse kapalı salonumuzda taleplerinize uygun konsept sunuyor. Masa ve sandalyelerin süslenmesi, DJ ayarlanması, sunum ve konuşmalar için platform oluşturulması, ses sistemleri, ışıklandırma sistemleri ve özel temalı görsel özelliklerle profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bu özel gün için mezuniyet tarihiniz belli olduktan sonra katılımcı kişi sayısına göre tüm ayarlamaları yapıyoruz. Yemekli menüler, kokteyl menüler, özel ikramlar, ek istekler ve içecek çeşitleri ile servis hizmeti de veriyoruz. Size düşen bu anlamlı günde öğretmenlerle, öğrencilerle ve yakınlarınızla hoş anılar biriktirmek olacaktır.


Kep Cübbe Kiralama Fiyatları

Anaokul mezuniyet töreni organizasyonu, ilkokul ve ortaokul mezuniyet töreni organizasyonu lise mezuniyet töreni organizasyonu ve üniversite kurumları gibi yüksek öğrenim kurumları için katılımcı sayısına göre salonumuzda tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Kep atma töreni için açık alan tercihi yapıyorsanız, sağladığımız argümanlar şu şekilde listelenebilir:

·         Mezuniyet alanı için gerekli süslemeler

·         Konfeti şovlar veya özel şovlar

·         Masa ve sandalye kiralama

·         Masa ve sandalyelerin isteğe uygun süslenmesi

·         Protokol veya konuşma yapılacak alan oluşturulması

·         Catering hizmeti

·         Işıklandırma, DJ ve ses gibi elektronik sistemler


Kep Atma Töreni Kıyafetleri Kiralama Firması

Mezuniyetinizin eğlenceli geçmesi için sunduğumuz hizmetler, bünyemizde çalışan personellerimiz ile sağlanıyor. Siz tarihinizi belirleyip tören gününde salona gelerek, eğlencenin tadını çıkarırken biz sizin için gerekli ortam şartlarını oluşturacağız. İstanbul kep atma töreni etkinliğiniz için belirlediğiniz bütçeye uygun alternatifler sunarak; ekonomik çözümler sunuyoruz. Geniş bütçeli seçeneklerde yemek menülerimizden yararlanabilir, dilerseniz kokteyl menülerimizi tercih edebilirsiniz. 


Mezuniyet Organizasyon Fikirleri

Mezun öğrencilerin yakınları, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenerek kutlamak istedikleri bu mutlu gün için, Salon Asır olarak eksiksiz mezuniyet organizasyonu hizmeti veriyoruz. İstanbul’da bulunan firmamız mekan seçimi, mezuniyet süslemeleri, mezuniyette yapılacak etkinlikler gibi mezuniyet organizasyon fikirleri konusunda profesyonel destek sağlıyor. Arzu ettiğiniz mezuniyet mekanları, kurumunuzun kimliğine göre hazırlanır. Mezuniyet törenleri için özel olarak hazırladığımız salonumuzu da tercih edebilirsiniz. Fiyat bilgisi almak, tarih belirlemek ve organizasyon detaylarını görüşmek için iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.


Mezuniyet Organizasyon Hizmetleri

Özellikle öğrenciler için anlamlı bir gün olma özelliği taşıyan mezuniyet töreni, baştan sona en ince ayrıntısına kadar planlanarak yapılmalıdır. Katılacak kişi sayısına göre tercih edilecek masa ve sandalye seçenekleri, mekan içi ve mekan dışı süslemeler, yeme içme tercihlerinize göre sunulacak alternatifler, gösteriler gibi etkinlik araçları, ortama uygun şekilde Asır Organizasyon olarak firmamız tarafından sunulur. Uzun yıllardır yürüttüğümüz organizasyon hizmetleri kapsamında mezuniyet organizasyon şirketiyle faaliyetteyiz. Sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak etkinlik hakkında sormak istediğiniz soruları ve ücret detaylarını öğrenebilirsiniz.

Asır Organizasyon olarak mezuniyet gününüzün hatıralarınızda ihtişamlı bir törene dönüşmesi için sağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır:

·         Sahne kurulumu

·         Fotoğraf ve video çekimi

·         Mezuniyet pasta hazırlığı

·         Müzik sistemi ve ışıklandırma

·         Konfeti ve volkan gösterileri

·         Masa, sandalye kiralama ve süsleme

·         Geçiş yolu süslemeleri ve halı temini

·         Okul kimliğine uygun mekan süsleme

·         Kokteyl veya yemekli menü seçimi

Gibi hizmetler, mezuniyet gününüzün sorunsuz ilerlemesi için, profesyonel çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir. Mezuniyet organizasyonu nasıl olmalı karar verdikten sonra firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Mezuniyet organizasyon fikirleri ile firmamıza geldiğinizde, isteklerinize uygun çalışmalar özenle yürütülür. Firmamızın daha önce düzenlediği organizasyonlardan da ilham alabilirsiniz.


Mezuniyet Organizasyon Fiyatları

Mezuniyet organizasyonlarında Salon Asır olarak her şey dahil konseptte hizmet veriyoruz. Mezuniyet organizasyon paketlerimiz arasından seçim yapabileceğiniz gibi,  düzenlemek istediğiniz programa göre çalışmalar da yapıyoruz. Bu tür çalışmalarda Salon Asır mezuniyet organizasyon fiyatları organizasyon hizmetlerine göre değişmektedir. Firmamızla iletişime geçerek, aklınızdaki mezuniyet organizasyon fikirleri için bilgi alabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

 


×