Kep Atma Töreni » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Kep Atma Töreni

Kep Atma Töreni

Tümokul grupları için tasarladığımız kep atma töreni etkinliklerindemezuniyet öğrencilerine veya eğitim kurumlarına organizasyon hizmetisağlıyoruz. Öğrenciler, veliler, öğretmenler ve öğrenci yakınlarının katılımsağlayabildiği, planlamasının dikkatle yapılması gerektiği kep atma töreni organizasyonuiçin iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ek taleplerinizi deiletebilirsiniz. Aşağıda genel hatları ile kep atma töreninde sunulanhizmetlerimizi ve hangi alanlarda hizmet verdiğimiz hakkında bilgiler yeralmaktadır.



Kep Atma Töreninde Sunduğumuz Hizmetler

AsırOrganizasyon firmamız, kapsamlı ve özelleştirilebilir mezuniyet organizasyonusunumları ile gerek dış ortamda, gerekse kapalı salonumuzda taleplerinize uygunkonsept sunuyor. Masa ve sandalyelerin süslenmesi, DJ ayarlanması, sunum vekonuşmalar için platform oluşturulması, ses sistemleri, ışıklandırma sistemlerive özel temalı görsel özelliklerle profesyonel hizmet sağlıyoruz. Bu özel güniçin mezuniyet tarihiniz belli olduktan sonra katılımcı kişi sayısına göre tümayarlamaları yapıyoruz. Yemekli menüler, kokteyl menüler, özel ikramlar, ekistekler ve içecek çeşitleri ile servis hizmeti de veriyoruz. Size düşen buanlamlı günde öğretmenlerle, öğrencilerle ve yakınlarınızla hoş anılarbiriktirmek olacaktır.


Anaokulmezuniyet töreni organizasyonu, ilkokul ve ortaokul mezuniyet töreni organizasyonu lise mezuniyet töreni organizasyonu ve üniversitekurumları gibi yüksek öğrenim kurumları için katılımcı sayısına göresalonumuzda tüm hizmetleri bir arada sunuyoruz. Kep atma töreni için açık alantercihi yapıyorsanız, sağladığımız argümanlar şu şekilde listelenebilir:

·        Mezuniyet alanı için gerekli süslemeler

·        Konfeti şovlar veya özel şovlar

·        Masa ve sandalye kiralama

·        Masa ve sandalyelerin isteğe uygun süslenmesi

·        Protokol veya konuşma yapılacak alanoluşturulması

·        Catering hizmeti

·        Işıklandırma, DJ ve ses gibi elektroniksistemler


Mezuniyetinizineğlenceli geçmesi için sunduğumuz hizmetler, bünyemizde çalışan personellerimizile sağlanıyor. Siz tarihinizi belirleyip tören gününde salona gelerek,eğlencenin tadını çıkarırken biz sizin için gerekli ortam şartlarınıoluşturacağız. İstanbul kep atma töreni etkinliğiniz için belirlediğinizbütçeye uygun alternatifler sunarak; ekonomik çözümler sunuyoruz. Geniş bütçeliseçeneklerde yemek menülerimizden yararlanabilir, dilerseniz kokteylmenülerimizi tercih edebilirsiniz. 


Mezuniyet Organizasyon Fikirleri

Mezun öğrencilerin yakınları,öğretmenleri ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenerek kutlamak istedikleri bu mutlugün için, Salon Asır olarak eksiksiz mezuniyet organizasyonu hizmeti veriyoruz.İstanbul’da bulunan firmamız mekan seçimi, mezuniyet süslemeleri, mezuniyetteyapılacak etkinlikler gibi mezuniyet organizasyon fikirleri konusundaprofesyonel destek sağlıyor. Arzu ettiğiniz mezuniyet mekanları, kurumunuzunkimliğine göre hazırlanır. Mezuniyet törenleri için özel olarak hazırladığımızsalonumuzu da tercih edebilirsiniz. Fiyat bilgisi almak, tarih belirlemek veorganizasyon detaylarını görüşmek için iletişim numaralarımızdan firmamızaulaşabilirsiniz.



Mezuniyet Organizasyon Hizmetleri

Özellikle öğrenciler için anlamlıbir gün olma özelliği taşıyan mezuniyet töreni, baştan sona en ince ayrıntısınakadar planlanarak yapılmalıdır. Katılacak kişi sayısına göre tercih edilecekmasa ve sandalye seçenekleri, mekan içi ve mekan dışı süslemeler, yeme içmetercihlerinize göre sunulacak alternatifler, gösteriler gibi etkinlik araçları,ortama uygun şekilde Asır Organizasyon olarak firmamız tarafından sunulur. Uzunyıllardır yürüttüğümüz organizasyon hizmetleri kapsamında mezuniyet organizasyonşirketiyle faaliyetteyiz. Sitemizde yer alan iletişim numaralarınıkullanarak etkinlik hakkında sormak istediğiniz soruları ve ücret detaylarınıöğrenebilirsiniz.

Asır Organizasyon olarakmezuniyet gününüzün hatıralarınızda ihtişamlı bir törene dönüşmesi içinsağladığımız hizmetlerden bazıları şunlardır:

·        Sahne kurulumu

·        Fotoğraf ve video çekimi

·        Mezuniyet pasta hazırlığı

·        Müzik sistemi ve ışıklandırma

·        Konfeti ve volkan gösterileri

·        Masa, sandalye kiralama ve süsleme

·        Geçiş yolu süslemeleri ve halı temini

·        Okul kimliğine uygun mekan süsleme

·        Kokteyl veya yemekli menü seçimi

Gibi hizmetler, mezuniyetgününüzün sorunsuz ilerlemesi için, profesyonel çalışanlarımız tarafındanyürütülmektedir. Mezuniyet organizasyonu nasıl olmalı karar verdiktensonra firmamızla iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Mezuniyetorganizasyon fikirleri ile firmamıza geldiğinizde, isteklerinize uygunçalışmalar özenle yürütülür. Firmamızın daha önce düzenlediğiorganizasyonlardan da ilham alabilirsiniz.


Mezuniyet Organizasyon Fiyatları

Mezuniyet organizasyonlarındaSalon Asır olarak her şey dahil konseptte hizmet veriyoruz. Mezuniyet organizasyon paketlerimiz arasından seçim yapabileceğiniz gibi,  düzenlemek istediğiniz programa göreçalışmalar da yapıyoruz. Bu tür çalışmalarda Salon Asır mezuniyetorganizasyon fiyatları organizasyon hizmetlerine göre değişmektedir.Firmamızla iletişime geçerek, aklınızdaki mezuniyet organizasyon fikirleri içinbilgi alabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

 


Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim