Bayan ilahi Grubu

Bayan ilahi Grubu

BAYAN İLAHİ GRUBU

 

Erkeklerin yer almadığı sadece bayanlara özel olarak hazırlanan davetlere bayan ilahi grubu ile eşlik etmekteyiz. Bayan grubumuz oldukça zengin içerili olup çalışma arkadaşlarımız alanlarında başarıyı sağlamışlardır. Bayanlara özel olarak tasarladığınız düğün, kına, nişan, sünnet ve davetleriniz için bayan ilahi grubu çok hoş bir tercih olacaktır.

 
Şirketimizin bünyesinde bulunan grubumuz ney, def, kanun gibi enstrümanlar ile eşsiz ilahiler sunmaktadır. Gecenize başlamadan önce grubumuzda yer alan çalışma arkadaşlarımızdan iki kişi misafirlerinizi bütün içtenlikleri ve güler yüzleri ile karşılayarak hoş bir başlangıç yapılmasını sağlar. Daha sonra gecenize istediğiniz ilahiler ile başlanır.

 
Ve sadece ilahi grubumuz ile değil buna ek olarak bayan semazenlerimizle de eşsiz bir hatıra yaşamanıza yardımcı olmaktayız. Tasavvuf grubumuzun sizler için hazırladığı ilahiler ile adeta kulaklarınızın pası silinirken ruhunuza ilahi bir güç ile aşk işlenecektir. 
 
Bayan ilahi grubu ilk olarak Kuranı Kerimden bir aşrı şerif okuyarak geceye başlar. Organizasyonun akışına göre ilahiler okunur. Arada hocalarımız sohbetler ederek ortamın akışını değiştirir. İlahilere def ekibi ile eşlik edilir. Bayanlarımız renkli renkli tennureleri ile sizlere görsel şov yaşatır. Sizler için hazırlayacağımız programımızda yok yok. 

 
Tamamı ile dini bir gece yaşayarak kültürel bir doyuma erişmenizde yardımcı oluyoruz. Bizimle iletişim kurarak istediğiniz zaman cemiyetinize eşlik etmemizi sağlayabilirsiniz. Kuracağınız cemiyetinizde sizleri akıllarda bırakmakta garanti veriyoruz. Bütün ayrıntı ve detayları en ince ayrıntısına kadar hazırlayarak sizleri büyük zahmetten kurtarıyoruz.
 
 Siz değerli bayanlarımızın en özel günlerinde ve hazırlayacakları cemiyetlerinde bayan gruplarımız ile yardımcı olarak eşsiz saatler geçirmesini sağlamanın onurunu yaşıyoruz. Değerli bayanlarımız için en güzel anlar ve hatıralar şirketimiz tarafından bir dantel gibi önemle hazırlanıp özenle sunulmaktadır.