İlahi Sanatçıları İletişim » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

İlahi Sanatçıları İletişim

İLAHİ SANATÇILARI TASAVVUF GRUBU

İslamidüğünlerin ve sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan ilahi sanatçıları ve tasavvufgrubu müziği kulakların pasını silerken, ruhlara huzur verir. Asırorganizasyon firmasının yaptığı tüm organizasyonlarda en çok tercih edilenprogramlar arasında ilk sırayı almaktadır.

İlahisanatçılarının seslendirdiği parçalar Allah’a olan sevgiyi ve inancı kendinehas anlatım biçimi ile gönülleri mest ederek huzura kavuşturur.

İlahiler herzaman dinlerin yanında yer bulmuştur. İslam haricinde ki dinlerde farklılıkgösterse de ilahiler her dinde vardır. Güzel ezgiler eşliğinde huzur verenilahiler içsel yolculukların başlangıcı olarak nitelendirilebilinir.


İlahi Sanatçıları

Televizyonve radyo programlarında tanınan dini günlerde dinlemeye doyamadığınız ilahi sanatçıları, tasavvuf grubunun müziği ile eşliğinde görsel ve işitsel şölensunmaktadır.

Sünnetdüğünü, nişan, kutlu doğum haftası etkinliklerinde ve düğünleriniz de Türkiye’nintanınmış ve birbirinden değerli ilahi sanatçılarını dinlemek için sizlerde Asırorganizasyon firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmanınçalıştığı sanatçılar arasında Hilmi Tunalı, Geylani Karaaslan, Mehmet Gökçe,Sedat Uçan, Mürsel Tuncer, Feyzullah Koç, Cemal Kuru, Murat Anlar, UfukAkın,  Abdurrahman Önül ve konusunda ustabirçok ilahi sanatçıları yer almaktadır.

Sanatçılarınınseslendirdiği ilahilerde ney, ud, def ve kanun gibi müzik aletleri kullanılmaktadır.Özellikle ney sesinin huzuru insanların gönüllerine değmektedir. Sizlerde özelgünlerinizde ilahi programından faydalanmak için firma ile iletişimegeçebilirsiniz.

Tasavvuf Müziği

Tasavvuf grubu ilahi sanatçıları kadar ilgi çeken dini günlerdetercih edilen programdır. Tasavvuf müziğinin ruhlara temas etmesi maneviyoğunlaşmayı sağlamaktadır.

Asırorganizasyon bünyesinde tasavvuf sanatçıları dini günler haricinde, sünnetdüğünü, nişan ve düğün organizasyonlarında sizlere özel programlar gerçekleştirmektedir.

Tasavvufmüziğinde kullanılan kemençe, kanun, bendir, tambur, klavye, keman, def ve neykonusunda ustalaşmış yılların tecrübesine sahip sanatçılar tarafından icraedilmektedir. Firmanın verdiği diğer hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Asır organizasyonun sünnetdüğünlerinde verdiği hizmetlerden bazıları

·        Folklorekibi

·        Jonglörgösterisi

·        Semazengrubu

·        Mertertakımı

·        Masasüsleme ve sandalye giydirme

·        Balonsüsleme

·        Tülsüsleme

Size enuygun programdan faydalanmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli


whatsapp İletişim