Ramazan Etkinlikleri 2021 | 2021 Yılı Ramazan Organizasyonu

Ramazan Etkinlikleri

Ramazan Etkinlikleri

Ramazan boyunca sizlere tüm etkinliklerinizde profesyonel destek sağlayan Asır Organizasyon, yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet ile ön plana çıkıyor. İftar yemeklerinizde, Ramazan eğlencelerinde, sahne gösterilerinde ve animasyon şovlarında, isteğinize uygun etkinlik ve ekipman desteği sunarak; konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyoruz.Anahtar Teslim İftar Organizasyonları

Ramazan ayının maneviyatına ve içeriğine uygun olarak eğlence ve animatör programlarımız ile tüm kurumlar, belediyeler, şirketler, yardım kuruluşları ve dernekler için sunacağımız hizmetlere; catering hizmetleri, dekorasyon, servis personeli, müzik, ışık ve seslendirme, sunum, semazen gösterileri, ilahi grubu ve isteğe bağlı diğer ekstra hizmetlerimiz dahildir. Bizimle iletişime geçerek, listelediğimiz etkinlerden birisini veya birkaçını değiştirebilir; kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz.Organizasyonlarınızda Miniklerimiz için Özel Gösteriler

Miniklerimiz için her yaş aralığında eğlence ve animasyon seçeneği sunmaktayız. Çocukların ilgisini çeken, onların eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlayacak etkinlikleri, alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sunuyoruz. Kukla, Hacivat ve Karagöz gösterisi, palyaço gösterileri, oyun bölümleri ve diğer hizmetlerimize yalnızca çocuklar hayran kalmayacak. Aynı zamanda büyüklerin de ilgisini çekecek etkinlikler arasında bulunmaktadır.

2021 Yılı Özel Ramazan Etkinlik Organizasyonları 

Ramazan ayına özel gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, ihtiyaç duyulan her türlü eğlence seçeneğini sunmaktayız. İlahi grupları, fasıl grupları, müzisyenler ve neyzenlerle harika bir etkinlik planlamak ve özel günlerinizi bu eğlenceli hizmetlerle süslemek için, web sitemizde yer alan iletişim numaramızla bize ulaşabilirsiniz.İftar Programlarında Sunduğumuz Hizmetler

Kültürel öğelerimizden birisi olan ve Ramazan ayının vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alan semazen ekibi,  iftar programlarında en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Alanında uzman semazenlerimiz, eşsiz dinleti eşliğinde; açık ve kapalı mekanlarda hizmetinizde.

İlahi söyleyen sanatçılarla birlikte, neyzenlerin de yer aldığı ilahi grubu da, ramazan etkinliklerinde talep gören etkinliklerdendir. Edebiyatımız ve tasavvuf müziğimiz için önemli olan eserler, bu dinletide konuklara aktarılır. Manevi  bir havaya uygun olarak listede yer alan ilahiler söylenir. İlahilerin bu güzel ezgileri, konuklar için doyumsuz bir tat olacaktır.

Ramazan Şenlikleri

Her yıl düzenli olarak tüm Ramazan aylarında, geçmişten günümüze kadar aktarılmayı başarmış birçok gösteri ve dinleti etkinlikleri sunuyoruz. Asır Organizasyon olarak firmamız, profesyonel kadrosu ile tüm şenliklerinizde meddah, uzun adam, Hacivat ve Karagöz, orta oyunu, mehteran gösterileri, ilahi grubu gibi hizmetlerle yanınızda.

Geleceğe güzel hatıralar bırakmak için, düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, açılış ve benzeri etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz organizasyon firmamız, uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Dilediğiniz etkinlik için sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak fiyat alabilir; detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, her türlü konuda sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tüm etkinliklerinizde, talep ettiğiniz hizmetlere ek olarak sokak satıcıları da isteyebilirsiniz. Osmanlı macuncusu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri, kahveciler, pilavcı, sokak simitçisi, waffle standı gibi olanaklardan birisini tercih edebilirsiniz. RAMAZAN AYINDA YAPMAYI PLANLADIĞINIZ TÜM ORGANİZASYONLAR DA PROFESYONEL DESTEK ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.×