Ramazan Etkinlikleri » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Ramazan Etkinlikleri

Ramazan Etkinlikleri

Ramazanboyunca sizlere tüm etkinliklerinizde profesyonel destek sağlayan AsırOrganizasyon, yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli hizmet ile ön planaçıkıyor. İftar yemeklerinizde, Ramazan eğlencelerinde, sahnegösterilerinde ve animasyon şovlarında, isteğinize uygun etkinlik ve ekipmandesteği sunarak; konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanıza olanak sunuyoruz.Anahtar Teslim İftar Organizasyonları

Ramazanayının maneviyatına ve içeriğine uygun olarak eğlence ve animatör programlarımızile tüm kurumlar, belediyeler, şirketler, yardım kuruluşları ve dernekler içinsunacağımız hizmetlere; catering hizmetleri, dekorasyon, servis personeli,müzik, ışık ve seslendirme, sunum, semazen gösterileri, ilahi grubu ve isteğebağlı diğer ekstra hizmetlerimiz dahildir. Bizimle iletişime geçerek,listelediğimiz etkinlerden birisini veya birkaçını değiştirebilir; kendizevkinize göre özelleştirebilirsiniz.Organizasyonlarınızda Miniklerimiz içinÖzel Gösteriler

Miniklerimiziçin her yaş aralığında eğlence ve animasyon seçeneği sunmaktayız. Çocuklarınilgisini çeken, onların eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlayacaketkinlikleri, alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte sunuyoruz.Kukla, Hacivat ve Karagöz gösterisi, palyaço gösterileri, oyun bölümleri vediğer hizmetlerimize yalnızca çocuklar hayran kalmayacak. Aynı zamandabüyüklerin de ilgisini çekecek etkinlikler arasında bulunmaktadır.

Ramazanayına özel gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, ihtiyaç duyulan her türlüeğlence seçeneğini sunmaktayız. İlahi grupları, fasıl grupları, müzisyenler veneyzenlerle harika bir etkinlik planlamak ve özel günlerinizi bu eğlencelihizmetlerle süslemek için, web sitemizde yer alan iletişim numaramızla bizeulaşabilirsiniz.İftar Programlarında Sunduğumuz Hizmetler

Kültürelöğelerimizden birisi olan ve Ramazan ayının vazgeçilmez etkinlikleri arasındayer alan semazen ekibi,  iftarprogramlarında en çok tercih edilen hizmetlerdendir. Alanında uzmansemazenlerimiz, eşsiz dinleti eşliğinde; açık ve kapalı mekanlardahizmetinizde.

İlahisöyleyen sanatçılarla birlikte, neyzenlerin de yer aldığı ilahi grubu da, ramazanetkinliklerinde talep gören etkinliklerdendir. Edebiyatımız ve tasavvufmüziğimiz için önemli olan eserler, bu dinletide konuklara aktarılır.Manevi  bir havaya uygun olarak listedeyer alan ilahiler söylenir. İlahilerin bu güzel ezgileri, konuklar içindoyumsuz bir tat olacaktır.

Ramazan Şenlikleri

Heryıl düzenli olarak tüm Ramazan aylarında, geçmişten günümüze kadar aktarılmayıbaşarmış birçok gösteri ve dinleti etkinlikleri sunuyoruz. Asır Organizasyonolarak firmamız, profesyonel kadrosu ile tüm şenliklerinizde meddah, uzun adam,Hacivat ve Karagöz, orta oyunu, mehteran gösterileri, ilahi grubu gibihizmetlerle yanınızda.

Geleceğegüzel hatıralar bırakmak için, düğün, nişan, nikah, sünnet düğünü, açılış vebenzeri etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz organizasyon firmamız, uygunfiyatlarla hizmet vermektedir.

Dilediğinizetkinlik için sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak fiyat alabilir;detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, her türlü konudasizlerin yanında olmaktan mutluluk duyacaktır.

Tümetkinliklerinizde, talep ettiğiniz hizmetlere ek olarak sokak satıcıları daisteyebilirsiniz. Osmanlı macuncusu, Osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri,kahveciler, pilavcı, sokak simitçisi, waffle standı gibi olanaklardan birisinitercih edebilirsiniz. RAMAZAN AYINDA YAPMAYI PLANLADIĞINIZ TÜM ORGANİZASYONLAR DA PROFESYONEL DESTEK ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.whatsapp İletişim