Osmanlı Şerbeti Kiralama -İstanbul 0 553 241 40 67

Osmanlı Şerbeti Kiralama

Kiralık Osmanlı Şerbetçisi

Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen şerbet, otuz sekiz çeşit baharatın bir araya getirilerek hazırlanmaktadır. Osmanlı şerbetinin hazırlanması büyük bir marifet gerektirir. Bu kadar baharatın bir araya gelmesiyle, ortaya eşsiz baharat uyumunun çıkarılması öyle kolay olmasa gerek.

Güğümlü Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları

Firmamız Osmanlı şerbetini, tüm püf noktalarına dikkat ederek, bu lezzetin bu günlere ulaşmasını sağlayan şerbet ustalarına hazırlatmaktadır. Osmanlı kültürünü sürdürmek, çocuklarımızın bu tattan haberdar olmasını sağlamak isteyenler, pek çok farklı organizasyonda Osmanlı şerbeti kiralama hizmetini tercih etmeye başladı. İstanbul’da bulunan firmamızın sağladığı Osmanlı şerbeti kiralama hizmetini; özel davetler, organizasyonlar ve etkinlikler için değerlendirebilirsiniz.


Osmanlı Şerbeti Hizmeti Alınabilecek Etkinlikler

Osmanlı şerbeti, Osmanlı mutfağının yöresel ve gelenekler tatlarından günümüze miras kalan içeceklerinden birisidir. Hazırlanma aşamasında çeşitli aromalara yer verilir. Sunumunda dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı ise dönemi yansıtan güğümlerdir. O dönemlerde şerbetin tadı kadar sunumu da önemliydi. Günümüzde sofralarda alışık olmadığımız bir tat olsa da Osmanlı şerbeti, dönemin en önemli içecekleri arasında yer alıyordu.

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama İstanbul Firması

Kültürümüzde böylesine önem taşıyan Osmanlı şerbeti, geleneklerimizin gelecek nesillere aktarılması için özellikle çocukların katılım gerçekleştireceği organizasyonlarda tercih edilebilir. Firmamız çeşitli organizasyonlara Osmanlı şerbeti kiralama hizmeti vermektedir. Osmanlı şerbeti hizmeti alabileceğiniz etkinliklere örnek verecek olursak;

·         Piknik Organizasyonları

·         23 Nisan Etkinlikleri

·         Yarışmalar ve Müsabakalar

·         Kınalar, Düğünler

·         Sünnet Organizasyonları

·         Yılbaşı Etkinlikleri

·         Konserler

·         Yemek Davetleri

·         Açılış Organizasyonları

Gibi belirtmediğimiz ve düzenlemek istediğiniz sayısız etkinlik için Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.Osmanlı Şerbeti Kirama Hizmetleri

Osmanlı şerbetti, renk ve tasarımıyla firmamıza özel tasarıma sahip, döneme has şerbet güğümü ile servis edilmektedir. Dağıtımı Osmanlı dönemi kültür esaslarına göre yapılır. Hem yaz hem de kış aylarında tercih edebileceğiniz bir içecektir. Firmamızın temin ettiği şerbet, şerbet ustalarınca hijyenik bir ortamda hazırlanmaktadır. Servis elemanımız Osmanlı kostümü ile dağıtım esaslarına uygun şekilde servis yapar.

Osmanlı Konsepti Organizasyon içerikleri

Etkinliklerinizde Osmanlı şerbetine yer vermek için firmamızla etkinlikten en az 3 gün önce iletişim kurmalısınız. Rezervasyon tarihinizde özel yapım güğümler, kostümlü elemanlarımız ve isteğinize göre diğer tüm dekor çalışmaları firmamız tarafından tamamlanacaktır. Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim numaralarından firmamızı arayabilirsiniz.Osmanlı Şerbeti Kiralama Fiyatları

Düğün, açılış organizasyonları, sünnet organizasyonu, karşılama ve uğurlama, iftar organizasyonları gibi tüm özel organizasyonlarda Osmanlı şerbeti kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Davetlerinizi hoş bir atmosfere dönüştürmek, misafirlerinizi şaşırtmak ve onları çocukluklarındaki tatlarla buluşturmak için Osmanlı şerbeti doğru bir tercih olacaktır. Osmanlı şerbeti kiralama fiyatları, etkinlik noktasının uzaklığına ve tarihe göre değişmektedir. Hazırlama ve dağıtımı dahil firmamızın Osmanlı şerbeti kiralama fiyatı 200 kişi için 400 TL’dir. Özel günler ve tarihler için fiyat almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim numaralarımızdan firmamızla iletişime geçmelisiniz.
OSMANLI ŞERBETÇİSİ KİRALAMA VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ


×