Ramazan Organizasyonları » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Ramazan Organizasyonları

Ramazan Organizasyonları

Her yıl heyecanla beklediğimiz,yaptığımız ibadetlerle manevi huzurumuzun arttığı bu günlerde, AsırOrganizasyon olarak, Ramazan ayının her bir gününü, eski değerlerimizin yenidenhayat bulduğu etkinliklerle dolduruyoruz. Geleneksel ramazan etkinliklerininyer aldığı organizasyonlarımızda, orta oyunu, Hacivat ile Karagöz, hokkobazlar,tahta bacak, meddah, kukla tiyatrosu, ilahi grubu, fasıl ekibi, müzik gruplarıgibi etkinliklere yer veriyoruz. İstanbul’da hizmet veren organizasyon firmamızınsağladığı etkinliklerin yanı sıra patlamış mısır, pamuk şeker, şerbetçikiralama gibi hizmetlerimiz de bulunuyor.Ramazan Etkinlikleri Organizasyonları

Ramazan ayında gerçekleştirmek istenilenetkinliklerde, planlama ve hayata geçirme aşamalarını üstenen AsırOrganizasyon; belediyeler ve çeşitli özel kurum/kuruluşlara hizmet vermiştir.Sağladığımız kaliteli hizmetimizle, her yıl aylık veya günlük planlananetkinliklerde yer almayı sürdürüyoruz. Firmamızca düzenlenen Ramazanorganizasyonları paketler halinde fiyatlandırılmaktadır. Etkinliklerarasından talep ettikleriniz paketlere eklenebilir veya çıkarılabilir.

Ramazan Etkinliklerimiz

Asır Organizasyon, belediyeşenliklerinde, özel davetlerde veya kuruluşların talebi doğrultusunda Ramazanetkinlikleri hazırlamaktadır. Buna göre Ramazan organizasyonları; Hacivat ileKaragöz, Aşık ile Maşuk, fasıl ekibi, sihirbaz gösterisi ve çocuk tiyatrosuolarak farklı seçeneklerle planlamaktadır. Organizasyonların içeriğindehazırlanan programları isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz. Firmamızındüzenlediğiniz Ramazan organizasyonlarının planlanması ve fiyatlarıhakkında bilgi almak isterseniz, müşteri iletişim numaramızı arayabilirsiniz.Hacivat ile Karagöz

Organizasyon içerisinde kahvecigüzeli, Türk tasavvuf müziği ekibi, folklor ekibi, meddah takımı, palyaço,pamuk şekerci arabası ve tahta bacak etkinliklerine yer verilmektedir. Etkinlikleriftar saati öncesinde ve sonrasında belirlenen programa göre ilerler.

Aşık ile Maşuk

Organizasyonun ana etkinliği olanAşık ile Maşuk, iki erkek dansçının kadın ve erkek kostümü içerisindebirbirlerine kur yaparak; folklor gösterisi, dans figürleriyle zenginleştirilenbir oyundur. Ramazan organizasyonlarından Aşık ile Maşuk programımızbalon süsleme, tasavvuf grubu, müzisyen, sunucu, mehter gösterisi, şair,yurtiçi ve yurtdışı sanatçılar gibi hizmetleri içermektedir.

Fasıl Ekibi

Fasıl ekibi organizasyonumuz;ilahi sanatçısı, ses sistemi kiralama, konuşmacı, yazar, mehter ekibi vetakımı, sihirbaz gösterisi gibi hizmetleri içeriyor. İsteğinize göre Türk sanatmusikisi veya ilahi sanatçısı eşliğinde fasıl ekibi kiralama seçeneğisunuyoruz.


Sihirbaz Gösterisi

Ramazan ayı için özelhazırladığımız sihirbaz gösterisi programımız dahilinde ışık sistemi temini,halk oyunları ekibi, ezgi sanatçısı, hatip, semazen gösterileri, tiyatrogösterileri gibi etkinliklere yer veriliyor. Ramazan organizasyonlarınıngerçekleştirileceği alan tercih edilen dekora göre hazırlanmaktadır. Seçenekleriazaltılıp, diğer etkinliklerle zenginleştirebilirsiniz.

Çocuk Tiyatrosu

Ramazan organizasyonlarımızarasında tercih edilen seçeneklerden bir diğeri de çocuk tiyatrosudur..Etkinlik içerisinde sunucu animatör, hafız, kukla tiyatrosu, semazen gösterisi,ilahi ekibi seçeneklere yer veriyoruz. Organizasyonun gerçekleştirileceğialanda Osmanlı yiyeceklerinin servis edildi seyyar arabalar dakiralayabiliyorsunuz.

Asır Organizasyon firması olarakpek çok organizasyonda olduğu gibi Ramazan organizasyonlarında da kaliteli vekendinden emin çalışmalara imza atıyoruz. Ramazan organizasyonları fiyatları,tercih ettiğiniz hizmetlere ve İstanbul’un semtlerine göre farklılıkgösterecektir.

 

 Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim