ramazan şenlikleri

ramazan şenlikleri

RAMAZAN ŞENLİKLERİ


Ramazan şenlikleri kapsamında İstanbul'da sizlere çok güzel hizmetler sunmaktayız. Ramazan ayı içerisinde organizasyon yapacak müşterilerimize özellikle sokak satıcıları ve dini organizasyon içerikleri sunmaktayız. Osmanlı şerbetçisi, Osmanlı macuncusu, pamuk şeker arabası, popcorn arabası, lokmacı gibi hizmetleri sunmaktayız.


Pamuk şeker arabası kiralama hizmetimizde sizlere personel ve malzemeleriyle hizmet vermekteyiz. Sizlerde pamuk şeker arabası ile ramazan etkinliklerinize güzellik katabilirsiniz.


Osmanlı Şerbetçisi kiralayarak sizlerde ramazan etkinliklerinizde ramazanın ruhuna uygun olarak Osmanlı kostümlü elemanımızla özel güğüm ile misafirlerinize özel bir organizasyon yaşatabilirsiniz. 


Osmanlı macuncusu kiralama hizmetimizde tarihi yansıtacak eski ramazan günlerini anımsayacaksınız. sizlerde sokak satıcılarımızla nostaljik bir havada organizasyon yaşatabilirsiniz.

Ramazan ayında sokak satıcıları ile sizlerde organizasyonlarınıza anlam katabilirsiniz. En güzel iftar organizasyonlarında osmanlı şerbetçisi- osmanlı macuncusu - tasavvuf ve ilahi grubu- semazen ekibi- pamuk şeker arabası-dondurmacı- patlamış mısır arabası ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz. Eski ramazan aylarında olduğu gibi bir hava estirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Asır Organizasyon iftar organizasyonları için sizlere her ramazanda olduğu gibi bu ramazanda da hizmetine devam ediyor.×