Sünnet Düğünü Paket Programları » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet Düğünü Paket Programları

Sünnet Düğünü Paket Programları


Firmamız yaptığı sünnet düğünü organizasyonu için farklı paket programları bulunmaktadır. Bu programlara dilediğiniz gibi eklemeler yapabileceğiniz gibi istediğiniz şekilde hazırlayacağınız paketlerde sunulmaktadır. Farklı programlar ve içerikleri aşağıdaki gibidir.

Sünnet Düğünü Paket Programları

• Sünnet Tahtı ve Yeniçeri Gösterisi:Oldukça dikkat çekici bir sünnet düğünü için bu organizasyondan yararlanabilirsiniz. Sünnet tahtı üzerinde olan çocuğunuz ellerinde meşaleler olan ve Osmanlı kıyafetleri giymiş kişiler, dört yeniçeri askerinin omzunda taşıdığı taht ve mehter takımının marşları eşliğinde alana getirilmektedir. Alana giriş yaptıktan sonra ise Osmanlı şehzadesi gibi davetlileri selamlatılarak davetliler arasında gezdirilmektedir. Oldukça görkemli olan bu gösteri mutlaka tavsiye edilmektedir. 

sünnet organizasyon paketleri istanbul

• Süsleme:Tüm düğünlerde olduğu gibi sünnet düğünleri için de vazgeçilmez olan süsleme işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Düğün salonları balonlarla süslemekte, giriş kapısına balondan kemer yapılmakta, düğün alanında şekil verilmiş balonlar yerleştirme, uçan balonların bırakılması gibi uygulamalar yapılmaktadır. 

sünnet mevlidi organizasyon hazırlıkları

• Volkan ve Konfeti:Sünnet tahtı ile girerken konfetiler patlatılmakta, fotoğraf çekimi sırasında da yine konfetiler ve 2 adet de volkana yer verilmektedir. Tüm çekimler profesyonel olarak yapılmaktadır. Bu hizmetler firmamızın sunduğu hizmetlerden yalnızca birkaçıdır. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

whatsapp İletişim