Sünnet Organizasyon Şirketleri » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet Organizasyon Şirketleri

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Hizmet

Yakın zamanlarda yapılacak sünnet düğünleri için önceden araştırmalar yapılmaya başlanmakta, fiyatlar ve hizmetlerde neler sunulduğuna dair pek çok konuda fikir alınmaktadır. Düğününüzün büyük ve geniş bir kapsamı olacaksa en küçük ayrıntılara bile dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalabalık düğünleri tek başına idare etmeniz oldukça zor olacaktır. Çoğu ayrıntı oldukça stresli, heyecanlı ve yorucu geçen bu sürede unutulabilmekte, görülmeyebilmektedir. Bu konuda ise sünnet organizasyon şirketleri ihtiyacınız olan yardımcı sizlere sunacaktır. 

Sünnet organizasyon şirketleri

Organizasyon Şirketimizden Destek Alın 

 Sünnet organizasyon şirketi seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Seçilen sünnet düğünü organizasyonu şirketlerinin tecrübeleri ve çalışma prensibi kaliteli bir hizmet için büyük bir önem taşımaktadır. Şirketimiz sizlere sunduğu tüm hizmetlerde oldukça titiz ve hassas davranmakta, tüm ayrıntıları tek tek kontrol etmektedir. 

Sünnet düğünü paketleri

Uygun Fiyatlarla Gösterişli Organizasyonlar

Düğünde istediğiniz seçeneklerin olmasına karar vereceğiniz sünnet düğünü paketlerimizden istediğinizi seçebilir, istemeni halinde bu paketlerde değişiklik yapabileceğiniz paketlerden de yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz paketler ve organizasyon içeriğine göre fiyat konusunda farklı ücretlendirmeler bulunmaktadır. Seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız. Çocukların mutlu olacağı etkinliklere de mutlaka yer vermelisiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak ve paketler hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sünnet Organizasyon Şirketleri

Evladınızın sünnet törenini isterevde isterseniz de bir sünnet düğünü mekanları kiralayarak düzenleyin,organizasyon şirketlerinin sunduğu hizmetlerden yararlanmanız gerekebilir. Sünnettöreni öncesinde çocuğun yatağı, mekan süslemeleri ve davetlilere sunumlar gibiön hazırlıklar yapılır.  Töreninyapılacağı mekana göre masa sandalye temini, DJ performansı, İslami sünnetorganizasyonlarında ilahi grubu ve eğlenceli çocuk gösterileri gibi çalışmalar,sünnet organizasyon şirketleri tarafından hizmetinize sunulmaktadır.Asır Organizasyon şirketimizin, İstanbul’da bulunan salonlarını tercih edebilirveya sizin belirlediğiniz bir mekanın, istediğiniz konsepte göre hazırlanmasınıtalep edebilirsiniz.


Sünnet Organizasyon Programlarımız

Çocuğunuza unutamayacağı birsünnet düğünü yapmak için şirketimiz organizasyonda ihtiyaç duyabileceğinizprofesyonel elemanları ve bünyesindeki ekipmanları sağlamaktadır. Sünnetorganizasyonu hazırlıklarında aracı firmalarla çalışmıyoruz. Organizasyonuüstleniyor ve tüm aşamasını firma olarak yürütüyoruz. Sünnet organizasyonprogramlarımız geniş kapsamlı olup, istediğiniz hizmetleri seçerek, birprograma dönüştürebilirsiniz. Sünnet paket programlarımızdan dayararlanabilirsiniz. Sünnet tahtı, 4 adet Yeniçeri Askeri, mekan, taht ve kapısüslemeleri, yüz boyama, palyaço gösterileri, çocuklara küçük ikramlar, balonağacı, hoş geldiniz yazısı, Türk Bayrağı dağıtımı, standart pakethizmetlerimizdendir.  Genel olarak sünnetorganizasyon hizmetlerimiz ise şunlardır:


 • ·        Sünnet koltuğu
 • ·        Sünnet tahtı ve yeniçeriler
 • ·        Sunucu
 • ·        Balon süsleme
 • ·        Animasyon ekibi (palyaço, Hacivat ile Karagöz,Tahtabacak, Aşık ile Maşuk, gibi)
 • ·        Masa ve sandalye süsleme
 • ·        İlahi sanatçıları
 • ·        Tasavvuf grubu
 • ·        Semazen grubu
 • ·        Sohbet programı
 • ·        Sünnet mevlidi
 • ·        Havai fişek ve volkan gösterisi
 • ·        Etkinlik yiyecekleri
 • ·        Canlı enstrüman
 • ·        Kamera ve fotoğraf çekimi
 • ·        Sokak satıcıları (pamuk şeker, Osmanlı macunu,patlamış mısır

 •                İyi Bir Sünnet Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Sünnet töreninin, evladınızınunutamayacağı bir organizasyona dönüşebilmesi için en iyi sünnetorganizasyon şirketlerini tercih etmelisiniz. Çocuğunuzun akranlarıylaeğlenceli vakit geçirebilmesi için organizasyonda çeşitli çocuk aktivitelerineyer verebilirsiniz. Konuklarınıza ikramlıklar dağıtılabilir. Sünnet alanınaçocuğunuzun Mehter Marşı eşliğinde Yeniçeri Askerleriyle sünnet tahtı ileetkili bir giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu özel günü ileride gülümseyerekhatırlayabilmeniz için sünnet organizasyonu boyunca video çekimini deunutmamalısınız.Fotoğraf Galeri

https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
https://yusufkarakaya.com.tr
whatsapp İletişim