Sünnet Organizasyon Şirketleri | Sünnet Düğünü Organizasyonu | Asır Organizasyon

Sünnet Organizasyon Şirketleri

Uygun Fiyatlarla Profesyonel Hizmet

Yakın zamanlarda yapılacak sünnet düğünleri için önceden araştırmalar yapılmaya başlanmakta, fiyatlar ve hizmetlerde neler sunulduğuna dair pek çok konuda fikir alınmaktadır. Düğününüzün büyük ve geniş bir kapsamı olacaksa en küçük ayrıntılara bile dikkat etmeniz gerekmektedir. Kalabalık düğünleri tek başına idare etmeniz oldukça zor olacaktır. Çoğu ayrıntı oldukça stresli, heyecanlı ve yorucu geçen bu sürede unutulabilmekte, görülmeyebilmektedir. Bu konuda ise sünnet organizasyon şirketleri ihtiyacınız olan yardımcı sizlere sunacaktır.


Sünnet Organizasyon Şirketleri

Organizasyon Şirketimizden Destek Alın. Sünnet organizasyon şirketi seçiminde çok dikkatli olunmalıdır. Seçilen sünnet düğünü organizasyonu şirketlerinin tecrübeleri ve çalışma prensibi kaliteli bir hizmet için büyük bir önem taşımaktadır. Şirketimiz sizlere sunduğu tüm hizmetlerde oldukça titiz ve hassas davranmakta, tüm ayrıntıları tek tek kontrol etmektedir. 


Sünnet Düğünü Paketleri

Uygun Fiyatlarla Gösterişli Organizasyonlar. Düğünde istediğiniz seçeneklerin olmasına karar vereceğiniz sünnet düğünü paketlerimizden istediğinizi seçebilir, istemeni halinde bu paketlerde değişiklik yapabileceğiniz paketlerden de yararlanabilirsiniz. Seçeceğiniz paketler ve organizasyon içeriğine göre fiyat konusunda farklı ücretlendirmeler bulunmaktadır. Seçim yaparken çok dikkatli olmalısınız. Çocukların mutlu olacağı etkinliklere de mutlaka yer vermelisiniz. Detaylı bilgiye ulaşmak ve paketler hakkında bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul Sünnet Organizasyon Şirketleri

Evladınızın sünnet törenini ister evde isterseniz de bir sünnet düğünü mekanları kiralayarak düzenleyin, organizasyon şirketlerinin sunduğu hizmetlerden yararlanmanız gerekebilir. Sünnet töreni öncesinde çocuğun yatağı, mekan süslemeleri ve davetlilere sunumlar gibi ön hazırlıklar yapılır.  Törenin yapılacağı mekana göre masa sandalye temini, DJ performansı, İslami sünnet organizasyonlarında ilahi grubu ve eğlenceli çocuk gösterileri gibi çalışmalar, sünnet organizasyon şirketleri tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Asır Organizasyon şirketimizin, İstanbul’da bulunan salonlarını tercih edebilir veya sizin belirlediğiniz bir mekanın, istediğiniz konsepte göre hazırlanmasını talep edebilirsiniz.


Sünnet Organizasyon Programlarımız

Çocuğunuza unutamayacağı bir sünnet düğünü yapmak için şirketimiz organizasyonda ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel elemanları ve bünyesindeki ekipmanları sağlamaktadır. Sünnet organizasyonu hazırlıklarında aracı firmalarla çalışmıyoruz. Organizasyonu üstleniyor ve tüm aşamasını firma olarak yürütüyoruz.


En Ekonomik Sünnet Organizasyon Ücretleri 850 TL den Başlamaktadır.


Sünnet organizasyon programlarımız geniş kapsamlı olup, istediğiniz hizmetleri seçerek, bir programa dönüştürebilirsiniz. Sünnet paket programlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Sünnet tahtı, 4 adet Yeniçeri Askeri, mekan, taht ve kapı süslemeleri, yüz boyama, palyaço gösterileri, çocuklara küçük ikramlar, balon ağacı, hoş geldiniz yazısı, Türk Bayrağı dağıtımı, standart paket hizmetlerimizdendir.  Genel olarak sünnet organizasyon hizmetlerimiz ise şunlardır:

Sünnet koltuğu

Sünnet tahtı ve yeniçeriler

Sunucu

Balon süsleme

Animasyon ekibi (palyaço, Hacivat ile Karagöz, Tahtabacak, Aşık ile Maşuk, gibi)

Masa ve sandalye süsleme

İlahi sanatçıları

Tasavvuf grubu

Semazen grubu

Sohbet programı

Sünnet mevlidi

Havai fişek ve volkan gösterisi

Etkinlik yiyecekleri

Canlı enstrüman

Kamera ve fotoğraf çekimi

Sokak satıcıları (pamuk şeker, Osmanlı macunu, patlamış mısırİyi Bir Sünnet Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Sünnet töreninin, evladınızın unutamayacağı bir organizasyona dönüşebilmesi için en iyi sünnet organizasyon şirketlerini tercih etmelisiniz. Çocuğunuzun akranlarıyla eğlenceli vakit geçirebilmesi için organizasyonda çeşitli çocuk aktivitelerine yer verebilirsiniz. Konuklarınıza ikramlıklar dağıtılabilir. Sünnet alanına çocuğunuzun Mehter Marşı eşliğinde Yeniçeri Askerleriyle sünnet tahtı ile etkili bir giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu özel günü ileride gülümseyerek hatırlayabilmeniz için sünnet organizasyonu boyunca video çekimini de unutmamalısınız.


×