Sünnet Mevlidi Organizasyonu » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Sünnet Mevlidi Organizasyonu

Sünnet Mevlidi Organizasyonu

 

Sünnet mevlit organizasyonlarınız yılların tecrübesiyle kaliteli ve sorunsuz olarak sizlere bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hizmette sınır tanımayarak devam edecek. 

islami sünnet organizasyonu fiyatları mevlütlü sünnet düğünü nasıl olur dini sünnet düğünü nasıl yapılır islami sünnet düğünü mekanları mevlitli sünnet düğünü sünnet organizasyonları fiyatları islami sünnet düğünü videoları islami sünnet düğünü organizasyonu istanbul

Sünnet mevlit organizasyonu için Yemek, Garson, Masa Sandalye, Süsleme Organizasyonu, Taht Yeniçeri Ekibi, Semazen Ekibi, Animasyon Ekibi, Panayır Yiyecekleri, Mehter Takımı, Mevlithan, İlahi Grubu ve daha fazlasıyla hizmetinizdeyiz.

 

Mevlitli sünnet organizasyonlarında 100 kişiden 1000 kişiye kadar yemek organizasyonu düzenlemekteyiz. Et menü yada Tavuk menü olarak seçeneklerimizin yanı sıra Tavuk döner yada et döner seçeneklerimiz bununla birlikte kavurma, order tabağı gibi bir çok mevlit yemeği seçeneğimiz bulunmaktadır. Masa sandalyesi olmayan müşterilerimize masa sandalye kiralama hizmeti sağlıyoruz aynı zaman da masa süsleme ve sandalye giydirme hizmetimizde bulunmaktadır.

Mehter takımı, semazen ekibi, hacivat karagöz, nedime, yeniçeri, sünnet mevlit organizasyonu resmi

Mevlütlü sünnet düğünü nasıl olur ? 

 

Mevlütlü sünnet organizasyon şirketi olan asır organizasyon uzun yıllardır edindiği tecrübeler ile mevlütlü sünnet düğünü için ekip ve ekipman noktasında özellikle İstanbul'da en çok tercih edilen firma özelliğini yıllardır korumaktadır. Mevlütlü sünnet düğünü için sizlere ilahi grubu, semazen ekibi, mehter takımı, balon süsleme hizmeti, palyaço, hacivat karagöz, pamuk şeker arabası kiralama, popcorn arabası kiralama, nasrettin hoca karakteri ve daha bir çok etkinliği sunuyor. Ekip kalitemiz ve sorunsuz iş anlayışımızla başarılı organizasyonlar yapıyoruz.

masa süsleme,mevlitli sünnet,sünnet mevlidi,sünnet masa süsleme teknikleri evde sünnet masası süsleme sünnet düğünü süsleme malzemeleri sünnet masası süslemeleri sünnet masası nasıl süslenir sunnet masasi dekorasyonu sünnet ile ilgili görseller sünnet fotografları

 

17 yıldır Sünnet mevlidi organizasyon işini en iyi şekilde yapmak için ve hergün eksiklerini, yanlışlarını düzeltmek için uğraşan bir ekibin parçası olan semazen grubu ile ilerde tekrar tekrar bakacağınız fotoğraflarınızın bir köşesinde yerimizi alıyoruz. İstanbul'un heryerine gelen Asır Organizasyon ekibimiz, . En mutlu gününüzde sizinle birlikte olmanın sevincini yaşıyor ve mutlululuğunuza ortak oluyor. Ayrıca size özel Masa – Sandalye süslemeleri sunuyor ve size sunmuş olduğumuz hizmet beğenmenizin huzuru ile günümüzü bitiriyoruz. Asırlardır süren bu mevlitli sünnet kültürümüzü yaşatan bizler, genç, yaşlı, kadın, erkek demeden herkese hitap ediyoruz. Örnek olarak hazırlamış olduğumuz mevlitli sünnet organizasyon örneklerimiz ile sizlerle fikirlerimizi paylaşıp ortak sonuca varmayı hedefliyor ve birlikte mutlu günümüzü bitirmeyi amaçlıyoruz. Türkiye’nin en seçkin ilahi gruplarından olan ekibimiz ile İlahilerimizi seslendiriyor ve Allah adını bu mutlu günümüzde hep beraber zikrediyoruz. Sizlerde düğün, sünnet, mevlütlü sünnet veya herhangi bir organizasyonunuzun bir parçası olarak bizleri görmek istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp İletişim