Semazen Grubu Kiralama Fİyatları » Düğün,Sünnet,Kına,Açılış Organizasyonları, Asır Organizasyon

Semazen Grubu Kiralama Fİyatları

SEMAZEN FİYATLARI


Organizasyon firması olarak her isteğe göre düğün, söz, nişan ve toplantı düzenlemeleri yapmaktayız. Dini içerikli organizasyonlarda semazen grubu fiyatları değişiklik göstermektedir. Semazen grupları isteğe bağlı olarak çıkmaktadır. Şirketimiz dini organizasyonları daha etkili ve güçlü hale getirebilmek amacı ile semazen gösterilerinden yararlanmaktadır.

semazen grubu kiralama fiyatları

Semazenin gücü Mevlana Celaleddin Rumi ile can bulmuştur. Mevlana'nın aşk ile dönmesi ile başlayan semazen günümüze kadar aşkın gücü ile gelmiştir. İzleyenleri de kendi aşkının içine alıp ayrı bir dünyaya taşır semah gösterileri. Bu neden ile dini toplantılarda semah gösterileri talebi giderek artmaktadır.

Semazenlerin giymiş olduğu kıyafetlerin her birinin ayrı ayrı anlamları bulunmaktadır. Başlarına takmış oldukları sikke kabir taşını simgeler. Siyah cüppeleri kara toprak anlamına gelir. Beyaz elbiseleri ise kefeni simgeler. Sağ elleri yukarı kaldırıp sol ellerini aşağı indirerek dönerler. Bu ise haktan alıp halka vermek anlamı taşır. Dönmeleri ise yüce aşk etrafında dönmek anlamına gelmektedir. Günümüze kadar gelen bu anlamlı dans şu anda oldukça ilgi görüyor.

Gerek anlam gerek görünüş gerekse insanlar üzerinde oluşturdukları etki ile tercih edilme nedenlerini arttırmaktadır. Semazen grubu fiyatları istenilen semazen sayısına göre ve istenilen gösterinin süresine göre değişmektedir. Birde semazenlerin gösteri yapacakları bölgenin uzaklığı da fiyat konusunu etkilemektedir. İster iki semazen ile isterseniz on semazen ile gösteri tercih edebilirsiniz. Semazen grubu  fiyatı talebe göre belirlenmektedir.

semazen ekibi kiralama

Bizimle iletişim kurmanız halinde organizasyonu nerede istediğinizi, kaç kişi ile istediğinizi belirleyip ona göre fiyat vermekteyiz. Bütün semazen gösterilerimiz özel olarak hazırlanıp en iyi şekilde sunulmaktadır. Bütün aşkı ve duyguyu çok güzel şekilde yansıtmaktayız. Aşk ile dini bir tören yapmak isteyenler bu fırsattan yararlanmalılar. Töreninize semazen ile aşkı yansıtın ve unutulmaz bir anı yaşayın. 

whatsapp İletişim